Jaký bude rok 2022? Velký horoskop prozradí víc!

Silvestrovské oslavy ukončily rok plný změn, které nastaly v souvislosti s koronavirovou pandemií. Jaké budou následující měsíce? Co přinese rok 2022 jednotlivým znamením zvěrokruhu? Komu bude přát láska a kdo bude mít štěstí v práci? Koho naopak čeká rok bouřlivých zvratů? Velký horoskop odpoví!

Beran (21. března – 20. dubna)

https://pukuotukas.com/

Berany čeká přelomový rok, který bude znamenat, že to, co bylo důležité v minulosti, nemusí už vůbec platit. Změna kurzu se může týkat i psychiky, kdy Berani začnou více přemýšlet o sobě sama a pracovat na svém duševním rozvoji nebo na svých koníčcích. Pozor na vnitřní živelnost a energii, temperament se může projevit ve vztazích nebo v lásce. Každopádně je dobré volit opatrně slova, protože může dojít k maléru.

Býk (21. dubna – 20. května)

https://pukuotukas.com/

Pro Býky bude rok 2022 doslova předělem, kdy se ocitnou na životním rozcestí. Rozhodnutí, na kterém bude záviset další životní cesta, se může týkat pracovní oblasti, srdečních záležitostí i možných finančních investic. Jak si vybrat? Volit cestu jistého úspěchu a naslouchat raději radám mozku? Nebo se odvázat a věřit své intuici a vsadit na emoce? Při správné volbě půjde vše snadno, pozor ale na tvrdohlavost nebo netrpělivost, vše má svůj čas, není nutné dosáhnout cíle okamžitě, někdy je lepší si počkat.

Blíženci (21. května – 21. června)

https://pukuotukas.com/

Je na čase se zbavit dlouhotrvajících zdravotních obtíží, které Blížence trápily déle než rok. Letošní rok bude také časem bilancování, není na čase změnit povolání, když to současné přináší tolik stresujících momentů? Nebo snad otočit kormidlem a vydat se na cestu soukromého podnikání? Kariéra nestojí za zničený osobní život nebo ztracenou lásku, proto je vhodné se zamyslet, zda v pracovní sféře zcela nezměnit směr a začít dělat to, co má smysl a co najde pochopení také u rodiny a dětí.

Rak (22. června – 22. července)

https://pukuotukas.com/

Také pro všechny Raky může být rok 2022 přelomový a změnit celý život, protože mají šanci potkat lásku svého života. Raci žijící v partnerských vztazích pak zase naději, že urovnají nesrovnalosti nebo najdou smírčí řešení a nastartují zase láskyplný vztah, který měli se svým protějškem v minulosti. Raky může potkat také zcela nová láska vzniklá z vášnivé nevěry, je však nutné si urovnat všechny osobní záležitosti.

Lev (23. července – 22. srpna)

https://pukuotukas.com/

Rok 2022 bude pro lvy klíčový z finanční stránky, mohou si totiž vydělat investicemi velké peníze, jen je nutné transakce provádět s klidnou hlavou a po řádném prostudování všech rizik. Sebevědomí Lvi vědí, jak mít nad penězi kontrolu a rozhodnout správně! Úspěch navíc přesvědčí ostatní, aby zapojili Lvy do dalších úspěšných projektů, ze kterých poplynou další pracovní úspěchy.

Panna (23. srpna – 22. září)

https://pukuotukas.com/

Vlastností tohoto znamení je přílišná obezřetnost, ta je na místě i v roce 2022, protože upřímná Panna může říci blízkému člověku něco, co navždy změní její život. Protějšek se může cítit zhrzen jejími slovy nebo se od ní odvrátit, protože pravda někdy příliš bolí. Panna se pak může cítit ještě osamělejší než obvykle, být depresivní. Přitom stačí málo a začít více myslet na sebe, cvičit a dodržovat spánkový režim. Panny se budou chtít vracet i k událostem uplynulého roku, které jim přinesly těžkosti. Vhodnější je přehodnotit názory a uplatnit je jinde, třeba pomocí v ochraně životního prostředí nebo dobrovolnickou činností v místní ZOO či v domově důchodců.

Váhy (23. září – 22. října)

https://pukuotukas.com/

Tenhle rok si Váhy musí užít, protože bude ve všech ohledech výjimečný. Váhám se dostane stability v osobním životě, kdy jim drahá polovička snese modré z nebe. K tomu se jim bude dařit po pracovní stránce, dokonce se mohou těšit na prémie z dobře provedené práce nebo za úspěšně dokončený projekt. Ke klidnému a příjemnému roku přispěje životní elán a zdraví, které bude provázet Váhy po celý rok.

Štír (23. října – 21. listopadu)

https://pukuotukas.com/

Nový rok jako restart? Proč ne, už je na čase přestat dělat věci stejně jako každý předešlý rok a začít jinak. Skrytý talent čeká na odhalení! Na místě je začít dělat to, po čem Štíři celý život toužili, ale neměli odvahu začít. Rozvíjení nových dovedností a znalostí může přinést další možnosti i po finanční stránce, dokonce se může koníček proměnit v přidaný obor v podnikání.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

https://pukuotukas.com/

Začátek roku značí bilancování, Střelci by měli mít v hledáčku vlastní zdraví a zpytovat svědomí. Zanedbávat preventivní prohlídky tolik let se nevyplácí, navíc sedavé zaměstnání mělo za poslední roky vliv na tělesnou konstituci i kila navrch. Je na čase se dát po zdravotní stránce do pořádku. Přinese to ovoce v podobě nových dobrodružství, k ruce bude i přítel, který nenechá Střelce ve štychu.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

https://pukuotukas.com/

Čas na změny? Rok 2022 je Kozorohům nakloněn a značí změnu směru, nadto se splní vytoužené přání. Není divu, Kozorohy podporuje blízké okolí, nemusí se proto bát změnit kurz a vyrazit za novými dobrodružstvími, které mohou nastat v osobním i pracovním životě. Překvapení může nastat i v lásce, stačí mít otevřené srdce a oči.

Vodnář (21. ledna – 19. února)

https://pukuotukas.com/

Překonat lenost a netečnost a zapracovat na dluzích, to je úkol pro Vodnáře na rok 2022. Finanční tíseň se může vyřešit poměrně rychle, je nutné napnout všechny síly k narovnání pohledávek. Rozhodně není řešením nicnedělání nebo snad snaha o zametení problému „pod koberec“. Je dobré se také obrátit na přátele, kteří poradí nebo pomohou, řešením není samota nebo popíjení alkoholu, ke kterému může vzniknout závislost.

Ryby (20. února – 21. března)

https://pukuotukas.com/

Zase ty termíny! Ryby si musí dát pozor, aby dokončily rozpracované projekty včas, což pro ně nebude snadné, ale úspěchy na sebe nenechají čekat. Rok 2022 bude pro Ryby nadto plný nových zážitků. V partnerském životě zavládne harmonie. Ryby se nemusí bát ani velké životní změny, která na ně čeká, nesmí totiž promrhat svou šanci na nový začátek.