Jaký budete mít osud podle čínských devíti hvězd?

Fandíte hvězdám? Věříte na horoskopy? Máme pro vás osud, který na vás již čeká! Možná budete překvapeni, co všechno pro vás má přichystané. Pokud svůj horoskop pravidelně sledujete, možná jste připraveni. Tentokrát se ale jedná o metodu, která kromě astrologie používá také číslování. Metoda se nazývá „9 hvězdiček“ a může odhalit vaše slabé i silné stránky. Také se dozvíte, jak se udržet v kondici.

Jak si spočítat, které hvězdy patří zrovna vám?

V tabulce najdete roky narození a právě podle tabulky můžete zjistit, kolik hvězdiček patří zrovna vám. Můžete tak mít život, který si opravdu přejete. Číslo nad vaším rokem narození totiž ukazuje, jaká jste osobnost, a co vás ve vašem životě čeká.

https://www.tudasfaja.com/

Pokud svůj rok narození najdete pod jednou hvězdičku, znamená to, že jste velmi komunikativní osoba, která ráda projevuje své emoce. Takoví lidé jsou citliví a mohou se velmi rychle zamyslet a zapomenout na okolní svět. Musí ale bojovat se svými strachy a negativními emocemi a mají sklony často onemocnět. Dávat pozor by si měli na zlozvyky, kterým velmi snadno podlehnou.

Dvě hvězdičky pak znamenají, že jste starostliví lidé, které zajímá hlavně blaho druhých lidí. Tito lidé jsou velmi dobrými matkami, protože hodně obětují své rodině. Jsou to lidé praktičtí, trpěliví a obětují se velmi rádi. Navíc dobře vaří a také velmi rádi jí. Jestli si ale chtějí udržet štíhlou postavu, měli by se v jídle hlídat.

Jací lidé jsou aktivní a kteří by měli rozjet uměleckou kariéru?

Lidé, kteří najdou rok narození pod třemi hvězdičkami, mají obrovské štěstí, protože to jsou aktivní lidé, kteří potřebují pořád něco dělat. Neumí jen tak sedět na místě, nečekají, až se jejich život změní sám. Berou všechno do vlastního rukou a naučili se najít řešení i v takových situacích, kdy je to pro ostatní nemožné. Nedokážou se moc omezovat, na druhou stranu mohou být stydliví, když se jim podaří někoho urazit.

Ti, kteří se narodili pod čtyřmi hvězdami, možná čeká velká budoucnost, pokud využijí příležitosti. Jsou to velmi inteligentní lid, kteří mají umělecké sklony. Spoustu věci dokážou bez pomoci druhých a milují cestování. Bohužel většinou dělají více věcí najednou a nevyplácí se jim to, protože nemají přesný plán, a pak jsou zmatení.

Kdo má silnou vůli a kdo patří mezi mužské osobnosti? Poznejte se z hvězd

Lidé, kteří se narodili pod číslem pět, mají velmi silnou vůli a ve svém životě dokážou téměř cokoliv. Jsou to skvělí organizátoři a vyznají se skoro ve všech oblastech, jaké si vymyslet. Mají vůdčí schopnosti a hodí se také jako vedoucí do různých skupin. Tím pádem na sebe berou i velkou zodpovědnost. Leckdy nemluví, jen sledují, co se kolem nic děje. Pokud mají problémy sami se sebou, nemusí se stydět navštívit odborníka, který jim pomůže najít jejich vnitřní hodnoty.

Ti, kteří se najdou pod šesti hvězdami, jsou většinou lidé, kteří mají mužskou osobnost. To znamená silnou vůli a také ochotu pracovat nejen na sobě, ale také na pomoci druhým. Jsou to dobří šéfové, kterých si ostatní váží. Většinou to ale v komunikaci přeženou a poté litují toho, co řekli. Umí se ale omluvit a o to více pak stoupají v pomyslném žebříčku sympatií.

Kdo si užívá života bez starostí a kdo si neuvědomuje, co svým chováním způsobuje?

Sedm hvězdiček patří těm, kteří mají romantickou duši a většinou životem proplouvají bez větších problémů a starostí. Mnozí si budou myslet, že takoví lidé si neumí poradit v těžkých situacích, ale opak je pravdou. Umí dobře pracovat s penězi a ekonomickou stránku mají v malíčku. Jsou ochotni udělat hodně pro to, aby se měli dobře. Potřebují ale mít jistotu, že čím více budou pracovat, tím vyšší pro ně bude odměna.

Lidé s číslem osm budou podle některých až moc rezervovaní. Otevřou se pouze lidem, které již dobře znají a mohou jim věřit. Někdy ale pracují až moc a trpí tím především jejich rodina a přátelé, na které pak nezbývá mnoho času. Musí mít na paměti, že v životě to není jen o práci, ale jsou tu také jiné hodnoty. Měli by se naučit relaxovat a věnovat pozornost i jiným činnostem.

Devět hvězd patří lidem, kteří jsou velmi aktivní a mají také silnou vůli. Do všeho se pouštějí s velkým nadšením a elánem a doufají v dobré výsledky. Rádi přemýšlí a hodí se tak na vyšší pozice, ve kterých budou vést ostatní. Bohužel ale zapomínají na to, že umí ublížit, aniž by si své chování uvědomovali. Proto je potřeba jim to občas připomenout. Jedině komunikací se totiž dá tento problém vyřešit.

Znamení zvěrokruhu podle čínského kalendáře

Kromě klasických znamení zvěrokruhu, jak je znáte u nás, existuje také čínský zvěrokruh. I ten se počítá podle toho, v jakém roce jste se narodili. Posloupnost je také dána, není to náhoda. Je to podle staré legendy, která vypráví o závodu dvanácti zvířat. Nerozhodovala přitom jejich rychlost, ale lest, síla nebo slabost. Tygr by díky rychlosti možná vyhrál, ale v čínském horoskopu je až na třetím míst, protože ho předhonila krysa a buvol.

Za ním se pak umístili zajíc, drak, had, kůň, koza, opice, kohout, pes a poslední prase. Každé z těchto zvířat také znamená jing nebo jang. Na internetu pak najdete mnoho horoskopů právě podle čínského kalendáře. Stačí jen najít rok svého narození a podle toho si pak najdete své znamení. Pro mnohé bude čínský horoskop o něco přesnější než já.

Podle čínského kalendáře si také můžete najít, jestli očekáváte chlapečka nebo holčičku. Každých sedm let se nám totiž mění krev, která ovlivňuje pohlaví očekáváného miminka. I tady ve většině případů nastane shoda, stačí znát jen svůj věk a také věk partnera. Nejdůležitějším datem je pak měsíc početí miminka. Poté už stačí jen najít v tabulce místo, kde se všechno prolíná.