David Hampl
13 prosince, 2019

Věděli jste, že tvar vašeho ušního lalůčku o vás může mnohé vypovědět? Pokud ne, pak vás možná bude zajímat tento článek, který je právě zaměřený na ušní lalůčky. Určete si, jaký tvar váš ušní lalůček má a podle toho si zjistěte danou charakteristiku. Možná budete příjemně překvapeni. Je ale také možné, že vás zjištění pěkně rozproudí. Není nic snadnějšího než si to ověřit.

Osobnost podle lalůčku

Tělo každého člověka má jedinečné vlastnosti. I dvě, na první pohled, identické osoby nebudou mít nikdy 100% stejné vlastnosti. Stejně jako náš otisk prstu, jsou i naše uši zcela odlišné od ostatních. Na základě ušních lalůčků však můžeme lidi zařadit do dvou skupin. Lalůčky mohou být malé a větší nebo visící. Podívejte se na obrázek a rozhodněte se, do které skupiny patříte. Jakmile si budete jisti tvarem vašeho lalůčku, přečtěte si daný popis. Je to tak snadné.

Nezávislý a velkorysý

Stejně jako uši jste docela nezávislý typ, což znamená, že nepřidáváte velký význam tomu, co se od vás očekává. Věříte, že ať vám život přinese cokoli, můžete z toho vytěžit to nejlepší. Ačkoli jste nezávislí, máte velmi blízký vztah k přátelům a rodině a hodně se o ně staráte. Opravdu důležité věci v životě pro vás mají velkou hodnotu. Máte rádi věci, které jdou podle vašich představ. Svým blízkým nikdy nezávidíte a ke všem jste velmi štědrý. Máte ovšem sklon zapomínat na sebe a ostatní dávat na první místo.

Sebevědomý a motivovaný

Jste si vědomi síly a důsledků vašich slov a jednání. Někdy jste příliš sebevědomí a vždy věnujete velkou pozornost tomu, co se děje ve vašem okolí a v životě vaší rodiny a přátel. Při rozhodování jste vždy odhodlaní a díváte se do budoucnosti. Máte však sklon myslet si, že máte vždy pravdu. Zkuste věnovat více pozornosti názorům druhých a porozumět jejich pohledu. Mohou se vám tak otevřít nové obzory.

Sdílejte článek