David Hampl
9 prosince, 2018

Co je velký sen mnohých lidí? Může jich být celá řada, ale když se podíváme na jeden z těch hlavních, rozhodně se jedná o recept na dlouhověkost. Je jasní, že dnes se dá najít celá řada rad a tipů, které jsou spojeny s různými radami, díky čemuž se konkrétní osoba může dožít dlouhého věku. Zároveň ale musíme říci, že vždy je nejlepší mít k dispozici konkrétní a osobní rady.

Recept na dlouhověkost přináší Boris Paton

Právě jeho vysvětlení bude pro mnohé velmi překvapující a také velmi zajímavé. Než se na něho podíváme, je třeba nejprve říci, kdo to byl Boris Paton a proč je známý. Odpověď je jednoduchá. jedná se o ukrajinského vědce v zajímavém oboru v oblasti metalurgie a také kovové technologie. Je také prezidentem Akademie národních věd. Unikátní na něm není jenom jeho vzdělání a profesní úspěchy. Unikátní je také to, že letos na podzim v roce 2018 oslavil sté narozeniny. A rozhodně nevypadá, že by byl tak starý.

Má zajímavý životopis

Boris Paton se narodil v roce 1918. Jeho otec byl vědec a také inženýr, což se samozřejmě podepsalo také na tom, jakou kariéru si vybere on, jako jeho syn. Jeho otec také vyučoval na Polytechnickém institutu ve městě Kyjev. A jelikož sem Boris Paton za svým otcem často chodil, bylo také jasném, kde začne studovat, stejně jako bylo jasné i to, že i on se vydá na dráhu vědce.

Pokračování článku na další stránce
Sdílejte článek