David Hampl
4 dubna, 2019

Říká se, že šaty dělají člověka. To je samozřejmě pravda, ale ještě jednou pravdou je i to, že člověka dělá také účes. O tom se dnes tolik nemluví a tak je na místě přinést určitou osvětu, která bude spojena s fakty o tom, že typ účesu dokáže poměrně dobře charakterizovat svého nositele. Kdo tomu nevěří, nechť se podívá na soupis 8 účesů a vlastností mužů, kteří tento účes nosí.

Dlouhé vlasy

Muži, kteří dlouhé vlasy jsou dost často umělecky založení. Jejich práce, ale i běžné chování je spojena především s kreativitou a tím, že velmi rádi něco tvoří. Také je s nimi spojena určitá divokost, stejně jako vášeň a nespoutanost. Negativem může být to, že tito muži o sebe velmi často ne úplně dobře dbají, což je poměrně velký problém.

Krátké vyčesané vlasy

Jak si charakterizovat muže s tímto účesem? Velmi často je to žárlivec, což je ve vztahu poměrně velký problém. Na druhou stranu jim ženy moc neodolají, jelikož dokážou velmi dobře sbalit doslova každou. Mají velké charisma, které z nich vyzařuje. Také mají smysl pro humor. Jakmile ženu dostanou, chtějí ji mít jen pro sebe.

Vyholená hlava

Máme na mysli nikoliv muže plešaté, ale ty, kteří si hlavu stříhají strojkem, nebo si ji dokonce holí. Znakem těchto mužů je často poměrně velká inteligence, ale i velká věrnost. Navíc bez rizika výrazné žárlivosti. Znakem daných mužů je také to, že chtějí být sví. Hledají především praktičnost a nijak výrazně jim nejde o dodržování jakýchkoliv trendů.

Středně dlouhé vlasy

Takový muž může být mnohými považován za ideál. Má dobré sebevědomí, typickým znakem je také pracovitost, ale i svědomitost. Tento typ účesu mají často i muži, kteří mají stále plný diář jak pracovních povinností, tak i koníčků. To může být ve vztahu problém, jelikož muž není doma tolik, jak by mohlo rodině vyhovovat.

Tupý střih

Jeden ze zajímavých módních trendů, které se mohou u muže objevit. Jedná se o účes, který velmi často nosí muži, kteří jsou vtipní a dokážou být středem pozornosti. K tomu se však váže i vlastnost negativní. Takoví muži velmi často chtějí být stále v centru dění. Velmi často jsou také velkými snílci, což se podepisuje na tom, že si mnohdy vymýšlejí. Charakteristickým znakem je i to, že o sebe velmi pečují a vyznají se v módních trendech.

Středně dlouhé vlasy česané zleva doprava

Nejde o typickou patku, nebo snad přehazovačku. Jedná se o typ účesu, kteří nosí hlavně muži, kteří se chtějí ženám líbit a chtějí je zaujmout svým vzhledem. Ty tento účes hodnotí velmi pozitivně. Daní muži o sebe dbají, vyznají se v módě, ale také v trendech. Někteří jsou však až úzkostlivě starostliví, pokud jde o jejich vzhled. Mnoho mužů s tímto účesem je falešných, jelikož chtějí ženu jenom sbalit, bez vidiny budoucího vztahu.

Vyčesané vlasy delšího vzrůstu

Jedná se o účes s delšími vlasy, které jsou vyčesané směrem dozadu. Muži co je nosí jsou podobní, jako v předchozím případě. Pečují o sebe a mají také velké sebevědomí. Tito muži chtějí být IN ve všech oblastech jejich životu. Vyhledávají všechny trendy, čímž ale pomalu zaniká jejich osobnost, jelikož dělají to, co se po nich vyžaduje.

Drdol

Nejde o příliš typický mužský účes, ale objevuje se. Muži, kteří ho nosí příliš nehledí na okolí a jsou přesvědčeni o tom, že jsou ti nejlepší. Mají poměrně vysoké sebevědomí. Velmi často se jedná o muže, kteří cvičí, nebo se dokonce věnují určitému bojovému sportu. Zajímavostí je také to, že jsou poměrně zvědaví na řadu novinek a trendů.

Sdílejte článek