Jan Rosák prodává veškerý majetek! Stojí za tím nemoc a stěhování do Austrálie?

V poslední době se objevila řada spekulací a dezinformací ohledně Janu Rosákovi. Články se zaměřují na údajné prodeje majetku a jeho údajnou nemoc, stejně jako na plánované stěhování do Austrálie. V tomto článku se podíváme na pravdu za těmito zprávami a vyvrátíme nepravdivé informace.

Prodej majetku

Jan Rosák a jeho manželka Jiřina se rozhodli prodat svůj dům, který je vybaven fotovoltaickou elektrárnou. Důvodem prodeje je velká vzdálenost od školy, kterou navštěvují jejich vnuci. Chtějí se přestěhovat blíže a proto prodávají jak dům, tak i svou restauraci v Mníšku. Peníze z prodeje majetku plánují využít na společné zážitky s přáteli a rodinou. Jan Rosák zdůrazňuje, že prodej majetku nesouvisí s jeho údajnou nemocí ani plánovaným stěhováním do Austrálie.

Ano, prodáváme náš vymazlený dům s fotovoltaickou elektrárnou. Jezdím pro vnuky do školy v Říčanech, a to je z Mníšku daleko. Přesouváme se blíž, tím pádem prodáváme i restauraci v Mníšku a vše ostatní. Až budu mít peníze z prodeje, roztočím to s kamarády. To bude jízda! Manželka se tvářila vstřícně, neboť je to i její majetek, a protože patří mezi mé kamarády, bude na tom večírku také. A rodina? Mám skvělé holky i zeťáky a ti jsou pro každou legraci,“ uvedl Jan Rosák.

Čtěte také: Hotové firmy na prodej aneb jak podnikat rychle a pohodlně

View this post on Instagram

A post shared by Jan Rosák (@rosakjan)

Pravda o nemoci

V článcích se objevovaly tvrzení o Janu Rosákovi, že prodává majetek kvůli údajné nemoci. Moderátor však tyto spekulace vyvrací a tvrdí, že je zdravý a nemá žádné závažné zdravotní problémy. Neexistuje žádný důvod hledat za jeho rozhodnutím prodat majetek souvislosti s nemocí.

Na různých sociálních sítích a v diskuzích jsem se o sobě dozvěděl mnohé, hlavně to, co jsem fakt ještě nevěděl. Například to, že se stěhuji do Austrálie. Tak věřte nebo ne, tam se nestěhuji. Nepotěším ani ty, kdo by mi jistě přáli nějakou nemoc, jsem zdráv přiměřeně svému věku. Není potřeba za mým rozhodnutím hledat nějaký důvod,“ uvedl Jan Rosák.

Stěhování do Austrálie

Další spekulace se týkají plánovaného stěhování Janu Rosákovi do Austrálie. Tyto informace jsou však zcela nepravdivé. Moderátor jasně vyvrací tuto fámu a ujišťuje veřejnost, že nemá žádné plány na stěhování do zahraničí.

Není pravda, že se stěhuji do Austrálie. Naproti tomu, přesouváme se blíž k vnukům a plánujeme zde zůstat. Nemám žádný důvod pro stěhování do zahraničí,“ vysvětlil Jan Rosák.