Japonský systém hubnutí: Tato metoda Vás nezbaví jen kil navíc, ale vyrovná Vám páteř zázračným způsobem! Nemusíte dělat nic jiného, jen ležet!

Japonské metody jsou známé po celém světě pro své nevídané účinky. Využívají je nejen zdraví lidé, ale i hendikepovaní, na invalidních vozících, či lidé s poškozením mozku. To, co japonské metody dokáží, je ohromující a fascinuje to lidi po celém světě. Jinak to není ani se systémem ztráty hmotnosti nebo tedy hubnutím.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Japonská vynalézavost se neprezentuje jen v technice a moderních výtěžcích, které k nám z exotické země chodí. Evropanům narozdíl od Asiatů často chybí perfekcionismus a vytrvalost hledat řešení. I to je možná důvod, proč se naše metody někdy neosvědčí.

Japonský mág Fukutsudzi

Před více než deseti lety se japonský lékař Fukutsudzi začal zabývat tím, jak ovlivňuje hmotnost a celkově kilogramy ženský organismus. Přivedla ho k tomu vlastní manželka, která navzdory úmorným cvičením, dietám a vyčerpávajícímu pohybu stále nehubne, naopak stav se jí jen zhoršoval. Fukutsudzi ve své realizované studii dokázal, že hubnutí není jen v hlavě, ale i v páteři. Jeho žena neuvěřitelně zhubla zatímco nedělala nic jiného, ​​jen ležela.

Čtěte také: Tohle bylo opravdu šokující. Na kameru bylo zaznamenáno, jak velmi malé dítě během nepozornosti rodičů spadlo do bazénu. Silné povahy by se na toto video rozhodně neměly dívat. Byl to velký šok!

Fukutsudziho metoda

Na realizaci pohodlné metody si sežeňte velký ručník a pevnější provázek. Každý den si na 5 minut lehněte na tvrdý rovný povrch a srolovaný ručník si dejte na ta správná místa. Ta část, pod kterou si ručník dáte, se Vám začne přirozeně pročišťovat. Ručník srolujte a napevno převažte provázkem nebo stužkou. Ručník si dejte pod bedra a prohnutí ležte alespoň 5 minut denně. Pozor, důležité je i rozmístění nohou a rukou. Nohy mějte položené na šířku ramen, palce chodidel se musí navzájem dotýkat. Paty by měly být od sebe vzdáleny přibližně 20-25 cm. Ruce natáhněte za hlavu, otočte je dlaněmi dolů a spojte malíčky.

Vydržet v této pozici není náročné, ale není to ani úplný relax. Přesto se snažte co nejvíce vypnout mysl a uvolnit tělo, abyste necítili zbytečné napětí. Při vstávání z pozice buďte opatrní, protože Vaše tělo se dostává z nepřirozené polohy do přirozené. Může Vám praskat v kloubech, nebo Vás chytí náhle křeče, pokud budete vstávat příliš rychle.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Tato metoda zajišťuje rovnoměrné rozložení tuku a nápravu páteře. Pokud začnete ležet po dobu pěti minut, po týdnu k nim přidávejte další dvě. Po měsíci se budete cítit fantasticky a cvičení se nebudete chtít vzdát. Kromě toho první výsledky uvidíte v zrcadle už po prvním týdnu pravidelného tréninku.

Vyzkoušíte? My se už nemůžeme dočkat!