Jaro je tu a Vy opět trpíte alergiemi? Zde je 16 tipů, jak zůstat zdravý! -
Menu

Jaro je tu a Vy opět trpíte alergiemi? Zde je 16 tipů, jak zůstat zdravý!

To se může zdát podivné, ale alergie mají užitečnou vlastnost. Mohou Vám pomoci vyhnout se vážným onemocněním. Podle studií se riziko vývoje nádorů snižuje u osob s alergiemi.

Alergie je běžné onemocnění naší doby. Každá osoba má své vlastní alergeny a existují speciální testy, které přesně určují, na které látky Vaše tělo reaguje.

Existuje mnoho léků, které mohou pomoci zmírnit průběh alergií. Ale jak víme, je lepší nemoci předcházet než ji léčit. Dnes jsme si pro Vás připravili několik tipů, jak se vyhnout alergickým reakcím.

1. Vaše pracoviště

Na pracovišti trávíme hodně času, a je tedy nutné, aby bylo čisté. Zaprášené plochy pravidelně čistěte a odstraňujte veškeré nepotřebné předměty, abyste nezahlcovali zbytečně prostor. Budete mít jednodušší přístup k věcem, které potřebujete, a bude se hromadit méně prachu. Po uspořádání pracoviště je čas vyčistit Váš dům. Vyhoďte co nejvíce starých věcí, aby se vzduch ve Vašem domě stal čistší, a Vy jste tak nemuseli dýchat nadbytečný prach.

2. Čištění

Je třeba dům pečlivě vyčistit. Suché a mokré čištění za použití speciálních hypoalergenních čisticích prostředků Vám pomůže omezit možnost alergií. Je důležité používat respirátor, který chrání plíce. Použijte vysavač se speciálním filtrem na ochranu proti prachu a rukavice, abyste ochránili své ruce. Je důležité opatrně ošetřovat i koberce stejně jako povrchy, které nelze snadno umýt, nebo otřít.

3. Čisté a zakryté lůžko

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJbrightside.me

Líbil se vám článek?

Tisk

Máte kašel? Pak musíte vyzkoušet tento medový zábal. Druhý den po něm nebude ani památky

ZDRAVÍ
Kašel je velmi nepříjemný, jelikož vás často omezuje v běžném životě. Kvůli kašli nemůžete odpočívat, nemůžete spát, stejně jako se nemůžete…

Problém s vyprazdňováním? Komplikací je nejenom špatný posed, ale i nekvalitní strava

ZDRAVÍ
Vyprazdňování je jednou z běžných činností a tedy i potřeb každého člověka. Pokud funguje vše jak má, není problém se znepokojovat.…

Obáváte se rakoviny? Naučte se číst ze svého těla. Toto je 15 varovných signálů, že se s vaším tělem něco děje

ZDRAVÍ
Rakovina je tou nejobávanější nemocí, která jenom existuje. Důvodem je to, že je velmi zákeřná, může se objevit u kohokoliv,…

Pánové pozor! Jediný list této rostliny vám pomáhá léčit prostatu. Zkuste to včas!

ZDRAVÍ
Tento lék je velmi pokročilý a je zároveň schopný léčit spoustu nemocí. I přes to, že na hodně nemocí se…

Chtěla jsem krásný zahradní nábytek, ale v obchodě byl zbytečně drahý. Potom mi manžel vyrobil tuto nádheru a stálo ho to méně než 600 Kč!

DŮM A ZAHRADA
Známá bloggerka Sassy Sparrow měla problém. Měla svou terasu, na které mohla odpočívat společně se svými kamarády, nicméně lavička, kterou…

Je Vám 50+? Tak se určitě podívejte na tyto odborníky ověřené kosmetické rady, jak vypadat v každém věku skvěle! Maku-up umí být totiž pěknou záhadou!

KRÁSA A MÓDA
Každá žena chce vypadat vždy svěže, krásně a mladě. Nejvěrnějším pomocníkem je tak make-up, zejména ve věku 40 let a…

Bojíte se v létě vystrčit Vaše bosé nohy, protože se bojíte, že někoho vyděsíte? S tímto návodem budou Vaše ztvrdlé paty již minulostí!

TIPY A TRIKY
Zhrubělá kůže, to je zkrátka současný problém většiny populace. Zpravidla se tento defekt objevuje v důsledku predispozic, nedostatku vitamínů, plísňových…

10 triků vynalézavých žen, které Vám pomohou vypadat skvěle za jakékoliv situace!

KRÁSA A MÓDA
Ženská vynalézavost nezná hranic, zvláště pokud jde o dokonalý vzhled. Není to nic těžkého vypadat vždy krásně a zkrátka dokonale,…

Komáři mě otravovali celé léto a repelenty rychle docházely a byly drahé. Vyzkoušejte tento domácí trik a už nikdy Vám nebudou pít krev!

TIPY A TRIKY
Včera jsme Vám přinesli článek o tom, jak se během léta a jara vyhnout klíšťatům. Mezi další otravný druh patří…

Když jsem se doslechla o těchto tricích od světových šéfkuchařů, okamžitě jsem je vyzkoušela. Můj život je nyní mnohem jednodušší!

TIPY A TRIKY
Každá hospodyně má v kuchyni vlastní triky a na své zlepšováky nedá dopustit. No většina z nich se chce poučit…