Domů TIPY A TRIKY Jaro je tu a Vy opět trpíte alergiemi? Zde je 16 tipů,...

Jaro je tu a Vy opět trpíte alergiemi? Zde je 16 tipů, jak zůstat zdravý!

To se může zdát podivné, ale alergie mají užitečnou vlastnost. Mohou Vám pomoci vyhnout se vážným onemocněním. Podle studií se riziko vývoje nádorů snižuje u osob s alergiemi.

Alergie je běžné onemocnění naší doby. Každá osoba má své vlastní alergeny a existují speciální testy, které přesně určují, na které látky Vaše tělo reaguje.

Existuje mnoho léků, které mohou pomoci zmírnit průběh alergií. Ale jak víme, je lepší nemoci předcházet než ji léčit. Dnes jsme si pro Vás připravili několik tipů, jak se vyhnout alergickým reakcím.

1. Vaše pracoviště

Na pracovišti trávíme hodně času, a je tedy nutné, aby bylo čisté. Zaprášené plochy pravidelně čistěte a odstraňujte veškeré nepotřebné předměty, abyste nezahlcovali zbytečně prostor. Budete mít jednodušší přístup k věcem, které potřebujete, a bude se hromadit méně prachu. Po uspořádání pracoviště je čas vyčistit Váš dům. Vyhoďte co nejvíce starých věcí, aby se vzduch ve Vašem domě stal čistší, a Vy jste tak nemuseli dýchat nadbytečný prach.

2. Čištění

Je třeba dům pečlivě vyčistit. Suché a mokré čištění za použití speciálních hypoalergenních čisticích prostředků Vám pomůže omezit možnost alergií. Je důležité používat respirátor, který chrání plíce. Použijte vysavač se speciálním filtrem na ochranu proti prachu a rukavice, abyste ochránili své ruce. Je důležité opatrně ošetřovat i koberce stejně jako povrchy, které nelze snadno umýt, nebo otřít.

3. Čisté a zakryté lůžko

Kam dál?

Všímáte si poslední dobou na sobě něčeho divného? Zde jsou zdravotní příznaky, které byste nikdy neměli ignorovat!

7 ranních návyků, které Vám brání ve Vaší vysněné postavě! Zbavte se jich a dosáhněte ideálního těla!

Psychologové radí, co dělat, abyste byli součástí těch jedinečných 8 % populace, jež si plní své sny a cíle!

Kosmetologové vysvětlují, proč jsou některá běžná pravidla péče o pleť zcela falešná!

Tak tomuhle se říká, mít doma šikovného muže! Poproste svého manžela, ať Vám takovou dekoraci také vyrobí!

Další články