Je jí 100 let. Díky unikátní práci expertů omládla o desítky let. Ani vy nepoznáte, že mluvíme stále o stejné ženě -
Menu

Je jí 100 let. Díky unikátní práci expertů omládla o desítky let. Ani vy nepoznáte, že mluvíme stále o stejné ženě

Věk je něco, čemu nikdo z nás nikdy neunikne. Ani nemůže uniknout. Nutno říci, že s věkem souvisí také to, jak konkrétní člověk vypadá. Není nic neobvyklého, že postupem času se mohou začít objevovat různé vrásky, stejně jako skvrny na kůži, ale i další projevy stáří. Tělo tak na svůj věk jasně vypadá. A to je příběh i stařenky, které bylo 100 let a která na tento věk také vypadala. Přesto se ji podařilo omladit doslova k nepoznání.

Žijeme v době klamu

Současná doba je plná sociálních sítí a různých fotografií, které vypadají naprosto dokonale. Mají navodit dojem, že taková je skutečně realita. Fakt je ale takový, že díky různým programům a také různým filtrům jsou fotografie automaticky vylepšovány. Kdo nahraje na sociální síť svou fotku, vypadá na ní mnohem lépe, než v reálu. To stejné můžeme říci i o různých místech, které jsou foceny. A právě experti na grafické programy se rozhodli ukázat, jak pomíjivý je svět, ve kterém žijeme.

Ze stoleté stařenky mladá žena

Jistě si vzpomenete na různé fotografie modelek z časopisů, které na fotkách vypadají naprosto dokonale. Realita však může být jiná. Nejde ani tak o umění fotografů, jako spíše o umění lidí, kteří znají grafické programy skrz naskrz a dokážou v nich doslova čarovat. Tedy vylepšit konkrétní osobu tak, aby vypadala dokonale. Pravdou je to, že se toto děje dnes a denně. A že jsou s fotografií dělat skutečná kouzla, o tom se můžete sami přesvědčit. A to právě na fotografii stařenky, které je 100 let. Když se ale dostane do ruky odborníkům na úpravu fotografií, je výsledek až nemožný. Najednou je na fotografii mladá žena. Ještě stále budete věřit, že fotografie jsou obrazem pravdy?

Dnešní grafické programy umí zázraky

Mnoho lidí si jistě v minulosti vyzkoušelo, že i se svým mobilním telefonem mohou v případě focení vytvořit doslova zázraky. Stačí jenom stisknout správná tlačítka, nastavit požadovaný filtr nebo výsledek a z obyčejné fotky je obrázek dokonalý. A to mluvíme o základu mobilního telefonu. Takový grafický program toho nabídne podstatně více. Jak s ohledem na to, jaký je výběr funkcí, tak i s ohledem na to, jak jsou kvalitní. Jediné, co je důležité, je umět s daným programem pracovat. Když k němu zasednou skuteční experti, začnete přemýšlet nad tím, kdo mohl být na obrázku původně. To si ostatně řeknete i nyní, až uvidíte, jak dokonale může vypadat stařenka, které je 100 let.

Změny, které fungují

Podívejte se i vy na to, jak jde ze 100 leté ženy udělat žena mladá. Stačí jenom vědět, jak na to a jaké programy a jejich funkce použít. Stará vrásčitá tvář může být rázem hladká, stejně tak mladistvá. Vrásky jsou rázem pryč, což v danou chvíli znamená výrazné omlazení doslova o desítky let. Tím ale úpravy rozhodně nekončí. Pokud jsou na kůži různé skvrny, stačí použít unikátní zmizík a vše je dávno pryč. Pleť na obličeji vypadá zcela dokonal. Tak, jak o tom sní každá žena.

Zapomínat nesmíme také na barvy. I ty mají vliv na celkovou krásu. Pleť je v první řadě lehce zesvětlena, stejně jako nelze zapomínat ani na to, že je sjednocena. I toto několik let dokáže přidat. K tomu nesmíme zapomínat ani na úpravu očí, stejně jako rtů, stejně jako na různé symetrie a další věci. Toto všechno dohromady jenom podpoří celkovou krásu této ženy, které je sice 100 let, ale když se sejde skupina odborníků, tak na fotografii může vypadat mladě.

Poznali byste ji?

Prohlédli jste si video? Nyní můžete pravdivě odpovědět na otázku, zda byte danou ženu poznali, nebo nikoliv. Odpovězte skutečně pravdivě. Většina čtenářů našeho článku říká, že by ji nepoznalo. Změna je tak rapidní, že žena omládla o desítky let. Ne ve skutečnosti, ale jenom na fotce.

Líbil se vám článek?

Tisk

Dlouhé šaty na ples, kterých se již nevzdám

KRÁSA A MÓDA
V lednu bude mít má dcera svůj maturitní ples, na který se kromě jí samotné, těší celá naše rodina. Na mne…

Snídejte tento nápoj a tuk v oblasti břicha bude velmi brzy minulostí

KRÁSA A MÓDA
Kdo se rozhodne hubnout, ten velmi dobře ví, že existují různé problematické partie, kde to není zase až tak jednoduché.…

Recept na krém starý více než 2 000 let můžete využít i v moderní době

KRÁSA A MÓDA
Pulty obchodů jsou dnes plné různorodých kosmetických přípravků, u kterých je cílem nabídnout ženám možnost, aby byly krásné a dokonalé.…

Přáli byste si krásný kulatý zadeček? Zde je pár tipů, jak ho jednoduše vytvarovat!

KRÁSA A MÓDA
Nezapomeňte, že jste to, co jíte, a pokud chcete, aby Vaše hýždí měli krásný tvar, je třeba jíst to správné…

13 starověkých přírodních tajemství krásy, které jsou 100% účinné i dnes! Každá žena by je měla znát!

KRÁSA A MÓDA
Ženy se již od nepaměti snaží pečovat o svou krásu. Dnes Vám proto přinášíme několik tajemství, které prokázaly svou užitečnost…

Čtyřicítka Vám už klepe na dveře? Pak je pro Vás těchto 10 stravovacích návyků hrozbou!

KRÁSA A MÓDA
40 let věku života je nádherné období. Jste chytrá, sofistikovaná a již se nemusíte starat o malé věci. Máte-li děti…

Trik pro dlouhé vlasy: šampon z jedlé sody!

KRÁSA A MÓDA
Každý z nás chce mít krásné a husté vlasy. Zdraví vlasů se odráží na jejich vzhledu, takže šampon z jedlé sody může…

Už jste slyšeli o zázračných účincích kokosového oleje? Zde je pár užitečných tipů, jak naplno využít jeho výhod!

KRÁSA A MÓDA
Kokosový olej můžete využít ke zvlhčení Vaší pokožky, či si s ním ochutit ranní kávu, ale pokud jste slyšeli, že…

Co říká délka Vašich vlasů o Vaší osobnosti? Udělejte si krátký a zábavný test, který o Vás možná vypoví více, než jste si dosud mysleli!

KRÁSA A MÓDA
  Psychologické studie dokázaly, že účes, který se nám líbí, o nás hodně i napoví. Druhá věc je, když máte…

Moje pleť nikdy nebyla správně hydratovaná. Pak mi ale kamarádka doporučila tuto domácí kúru, kterou znala ještě od své babičky!

KRÁSA A MÓDA
Víte, co je nejčastější příčinou problémů s pletí? Nedostatečná vlhkost. Dehydratovaná pleť je nemocná, rychle stárne, tvoří se na ní…

11 Kosmetických triků, které znají jen modelky. Chcete vypadat jako jedna z nich?

KRÁSA A MÓDA
Přemýšleli jste někdy o tom, jak se modelkám Victoria's Secret daří udržet svou výjimečnou krásu? A i když se snažíme…

Nohy si položila do nádoby se solí. Budete opravdu překvapeni, když zjistíte, co tato solná očista udělala s jejím tělem

KRÁSA A MÓDA
U mnoho národů světa je sůl symbolem čistoty a poctivosti. Není divu, že je sůl zařazována do mnoha kosmetických, ale…

Podívejte se, jaké jsou trendy v manikúře pro letošní rok 2018! Zejména pak pro letošní jaro!

KRÁSA A MÓDA
Módní trendy. V letošním roce jsou v trendu všechny nejpřirozenější barvy, a pokud chcete nějakou výraznější změnu, buďte zdrženliví. Co…