Je jí 100 let. Díky unikátní práci expertů omládla o desítky let. Ani vy nepoznáte, že mluvíme stále o stejné ženě -
Menu

Je jí 100 let. Díky unikátní práci expertů omládla o desítky let. Ani vy nepoznáte, že mluvíme stále o stejné ženě

Věk je něco, čemu nikdo z nás nikdy neunikne. Ani nemůže uniknout. Nutno říci, že s věkem souvisí také to, jak konkrétní člověk vypadá. Není nic neobvyklého, že postupem času se mohou začít objevovat různé vrásky, stejně jako skvrny na kůži, ale i další projevy stáří. Tělo tak na svůj věk jasně vypadá. A to je příběh i stařenky, které bylo 100 let a která na tento věk také vypadala. Přesto se ji podařilo omladit doslova k nepoznání.

Žijeme v době klamu

Současná doba je plná sociálních sítí a různých fotografií, které vypadají naprosto dokonale. Mají navodit dojem, že taková je skutečně realita. Fakt je ale takový, že díky různým programům a také různým filtrům jsou fotografie automaticky vylepšovány. Kdo nahraje na sociální síť svou fotku, vypadá na ní mnohem lépe, než v reálu. To stejné můžeme říci i o různých místech, které jsou foceny. A právě experti na grafické programy se rozhodli ukázat, jak pomíjivý je svět, ve kterém žijeme.

Ze stoleté stařenky mladá žena

Jistě si vzpomenete na různé fotografie modelek z časopisů, které na fotkách vypadají naprosto dokonale. Realita však může být jiná. Nejde ani tak o umění fotografů, jako spíše o umění lidí, kteří znají grafické programy skrz naskrz a dokážou v nich doslova čarovat. Tedy vylepšit konkrétní osobu tak, aby vypadala dokonale. Pravdou je to, že se toto děje dnes a denně. A že jsou s fotografií dělat skutečná kouzla, o tom se můžete sami přesvědčit. A to právě na fotografii stařenky, které je 100 let. Když se ale dostane do ruky odborníkům na úpravu fotografií, je výsledek až nemožný. Najednou je na fotografii mladá žena. Ještě stále budete věřit, že fotografie jsou obrazem pravdy?

Dnešní grafické programy umí zázraky

Mnoho lidí si jistě v minulosti vyzkoušelo, že i se svým mobilním telefonem mohou v případě focení vytvořit doslova zázraky. Stačí jenom stisknout správná tlačítka, nastavit požadovaný filtr nebo výsledek a z obyčejné fotky je obrázek dokonalý. A to mluvíme o základu mobilního telefonu. Takový grafický program toho nabídne podstatně více. Jak s ohledem na to, jaký je výběr funkcí, tak i s ohledem na to, jak jsou kvalitní. Jediné, co je důležité, je umět s daným programem pracovat. Když k němu zasednou skuteční experti, začnete přemýšlet nad tím, kdo mohl být na obrázku původně. To si ostatně řeknete i nyní, až uvidíte, jak dokonale může vypadat stařenka, které je 100 let.

Změny, které fungují

Podívejte se i vy na to, jak jde ze 100 leté ženy udělat žena mladá. Stačí jenom vědět, jak na to a jaké programy a jejich funkce použít. Stará vrásčitá tvář může být rázem hladká, stejně tak mladistvá. Vrásky jsou rázem pryč, což v danou chvíli znamená výrazné omlazení doslova o desítky let. Tím ale úpravy rozhodně nekončí. Pokud jsou na kůži různé skvrny, stačí použít unikátní zmizík a vše je dávno pryč. Pleť na obličeji vypadá zcela dokonal. Tak, jak o tom sní každá žena.

Zapomínat nesmíme také na barvy. I ty mají vliv na celkovou krásu. Pleť je v první řadě lehce zesvětlena, stejně jako nelze zapomínat ani na to, že je sjednocena. I toto několik let dokáže přidat. K tomu nesmíme zapomínat ani na úpravu očí, stejně jako rtů, stejně jako na různé symetrie a další věci. Toto všechno dohromady jenom podpoří celkovou krásu této ženy, které je sice 100 let, ale když se sejde skupina odborníků, tak na fotografii může vypadat mladě.

Poznali byste ji?

Prohlédli jste si video? Nyní můžete pravdivě odpovědět na otázku, zda byte danou ženu poznali, nebo nikoliv. Odpovězte skutečně pravdivě. Většina čtenářů našeho článku říká, že by ji nepoznalo. Změna je tak rapidní, že žena omládla o desítky let. Ne ve skutečnosti, ale jenom na fotce.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Rozlučte se s vráskami jednou provždy. Každý, kdo začal používat…

Jsou to hlavně ženy, které dnes tolik řeší především svůj vzhled. A není se čemu divit, jelikož se svému okolí…
KRÁSA A MÓDA

Jedlá soda dokáže odstranit tuk z vašeho těla. Ale jenom…

Jedlá soda může být použita například na pečení, stejně jako může být použita na změkčení vody, na pálení žáhy, nebo…
KRÁSA A MÓDA

Když hubnout, tak jenom efektivně. Zkuste postup označovaný jako citronová…

O citronech se nejčastěji mluví jako o ovoci, které je velmi důležité ve chvíli, kdy máte zájem zlepšit svou obranyschopnost,…
KRÁSA A MÓDA

Trápí vás zubní kámen? S těmito tipy už nebude. Podívejte…

Zdravé zuby nejenom nebolí, ale také skvěle vypadají. Když se mluví o potížích, které mohou lidí se svými zuby mít,…
KRÁSA A MÓDA

Dejte na rady, které potvrzují tisíce lidé a odstraňte přebytečnou…

Tuk je v lidském těle velmi důležitý, jelikož může sloužit jako určitá izolační vrstva, stejně jako je důležitý proto, že z něho…
KRÁSA A MÓDA

Krása je v každém věku. Tento fotograf to dokazuje. Fotí…

Když se mluví o kráse, tak je to samozřejmě ve spojení s ženami a také ve spojení s mladším věkem. Zároveň se…