Je to potvrzeno! Rostliny mají blahodárný vliv na pohodu ve vašem domě nebo bytě. Pozor však na to, kterou budete doma pěstovat. Toto je seznam 7 rostlin, které jsou pro domácnost nejlepší -
Menu

Je to potvrzeno! Rostliny mají blahodárný vliv na pohodu ve vašem domě nebo bytě. Pozor však na to, kterou budete doma pěstovat. Toto je seznam 7 rostlin, které jsou pro domácnost nejlepší

Pěstovat doma květiny a jiné rostliny, to není nic zvláštního. Pozor však na to, které to jsou. Je prokázáno, že pokojové rostliny skutečně mohou poměrně výrazně ovlivňovat energii, které v interiéru je. A to buď pozitivně, nebo také negativně. Je pochopitelné, že vy budete chtít právě první možnost a tedy maximální možnou pohodu. Jaké rostliny za tímto účelem vybrat? Toto je jejich soupis.

Lopatkovec

Velmi zajímavá rostlina, která zaujme už svou krásou. To ale není jediný unikát, který má. Pokud vám bude doma lopatkovec růst, tak to může mít pozitivní vliv v tom, že ve vašem domově bude vždy místo na porozumění a pochopení. Dojde tak ke klidnému řešení problémů. Zapomínat nelze také na to, že tato rostlina, když je v domě, napomáhá otěhotnění.

Africká fialka

I když pocházejí z Afriky, daří se jim velmi dobře i u nás. Stačí jenom dostatek světla. Pokud je máte doma, přinesou do vašeho interiéru hlavně úctu, stejně jako dostatek lásky mezi všemi členy vašeho domova.

Hibiscus

Krásná a výrazná červená rostlina, kterou nepřehlédnete. Právě její typická barva je symbolem toho, že umí také přinášet lásku do svého domova. Ideální pro zamilované páry bez ohledu na to, jak dlouho spolu jsou a kolik jim je let.

Voskovka

Opravdu unikátní květina jak svým vzhledem, tak také na dotek. Ideální její umístění je ložnice, kde se dokáže postarat nejenom o spokojený spánek, ale také má velký vliv i na celkové rodinné domácí štěstí.

Myrta

Tato rostlina je známá hlavně ze svateb. Můžete ji však pěstovat i na svém okně. Pokud to uděláte, přinesete do vašeho domova lásku a porozumění. Také se říká, že myrta dokáže do domova přinést něhu. Není určena jenom novomanželům, ale každému.

Zebra

Poměrně netradiční rostlina, která však zajímavě vypadá. Pokud jde o její praktické vlastnosti, tak nelze zapomínat na to, že přináší do domova určitý klid, stejně jako pocity radosti a velkého štěstí, které domácnost má.

Zelenec

Už název ukazuje na to, jak daná rostlina vypadá. Kromě toho nadchnou i její vlastnosti, které jsou spojené hlavně s rovnováhou a spokojeností. Z obojího následně plyne rodinné štěstí.

Líbil se vám článek?

Tisk
DŮM A ZAHRADA

Vzala starý kýbl, dala do něho tři dřevěné kůly a…

Ukážeme vám jedinečný nápad na vytvoření hezkého a velice jednoduchého stolečku. Návod je opravdu snadný a zvládne ho zrealizovat úplně…
DŮM A ZAHRADA

Naplnil si latexové rukavice cementem… a pak o 2 dny…

Je jedno, zda máte v plánu vytvořit zajímavou dekoraci na vaši zahradu, nebo chcete někoho postrašit v době, kdy se slaví Halloween.…
DŮM A ZAHRADA

Rakovina v rodině, život i dům v troskách! Kdo je…

Říká se, že ty nejzajímavější osudy píše sám život. A tento příběh je jeden z těch případů, který za to můžeme…
DŮM A ZAHRADA

Rýmovník je univerzální pomocník nejen v boji s nachlazením. Jak…

Rýmovník, nenápadná rostlina, kterou má pro její skvělé účinky doma stále více lidí. Jak naznačuje její název, je vítaným pomocníkem…
DŮM A ZAHRADA

Tato žena změnila svůj život ze dne na den. Dnes…

Myslíte si, že rok je příliš krátká doba, než aby se ve vašich životech něco mohlo dramatiky změnit? Omyl, i…
DŮM A ZAHRADA

Stará bouda byla na likvidaci, ale tento muž ji proměnil…

Pokud máte to štěstí, že bydlíte v domku se zahradou, určitě často přemýšlíte nad tím, jak by se tento prostor dal…