Je to vůbec možné? Stačí 9 dní a pomocí této zázračné diety se zbavíte 9 kg. Kdo ji vyzkoušel, ten o ní mluví jako o zázraku. V čem je tak unikátní a na čem je postavena? Tento program je průlomem v hubnutí -
Menu

Je to vůbec možné? Stačí 9 dní a pomocí této zázračné diety se zbavíte 9 kg. Kdo ji vyzkoušel, ten o ní mluví jako o zázraku. V čem je tak unikátní a na čem je postavena? Tento program je průlomem v hubnutí

Následující dieta pochází od ruské odbornice na výživu, Margarity Korolevové. Podle jejich metod a postupů už zhublo spoustu ruských celebrit, včetně popových, filmových a televizních hvězd. Podle autorky diety je tato metoda hubnutí jednoduchá a účinná. Ideální pro ty, kteří se potřebují zbavit přebytečných kil ve velmi krátkém čase, například před nějakou významnou událostí. Díky této 9denní dietě se Margarita K. stala skutečnou uznávanou odbornicí na výživu. Důležité je zmínit, že všechny metody a diety autorky jsou vědecky podloženy a otestovány. Jejich účinek je neuvěřitelný a pozitivní.

Zázračná dieta – 9 kg za 9 dní

Tento způsob diety se stal velmi populárním právě u celebrit a hvězd showbusinessu z jednoho prostého důvodu. Při správném a důkladném dodržení postupu, dokáže ve velmi krátkém čase (9 dní) zbavit tělo až 9 kg. Zároveň pomůže posílit imunitní systém a zbavit tělo škodlivých toxinů.

Jedná se o velmi dobře promyšlený druh monodiety, který je postaven na třech pilířích – sacharidy, bílkoviny a vláknina. Každý pilíř je ovládán jedním jednoduchým produktem:

  • rýže
  • kuřecí maso
  • zelenina

Rýže a kuřecí maso jsou bohaté na bílkoviny a sacharidy, a zelenina je bohatá na vlákninu. Vláknina je důležitá, neboť pomáhá zbavovat střeva toxinů a má velký význam při očistě organismu.

Program 9denní stravy

  1. až 3. den diety se konzumuje pouze rýže, která je bohatá hlavně na sacharidy. Než půjdete spát, namočte si cca 250 gramů rýže do vody. Na začátku nového dne (den č. 1) rýži opláchněte a zalijte horkou vodou v poměru 1:2. Výsledné množství rýže rozdělte na 6 stejných porcí, které budete jíst během celého dne. Poslední porci byste měli sníst nejpozději do 20. hodiny. Autorka diety doporučuje během rýžových dní sníst 3 lžíce medu a vypít nejméně 2,5 l čisté vody.
  2. až 6. den diety je tzv. kuřecí. Po celé 3 dny se konzumuje pouze tepelně upravené kuřecí maso, které je bohaté především na bílkoviny. Bude Vám stačit cca 1,2 kg kuřete na den. Na začátku je potřeba odstranit kůži, která obsahuje tuk, a maso pečlivě oddělit od kostí. Maso rozdělte na 6 stejných porcí. Opět platí, že poslední porce by měla být zkonzumována nejpozději do 20. hodiny. V těchto třech dnech je bohužel zakázána konzumace medu. O to větší je potřeba dodržovat pitný režim.
  3. až 9. den je ve znamení zeleniny, která je považována za aktivní a velmi účinnou stravu. Obsahuje vysoké množství vlákniny, která má důležitý vliv na naše zažívání. Zeleninové menu na 1 den je následující: 500 g dušené zeleniny a 500 g čerstvé zeleniny. Celkové množství (1 kg) je opět rozdělen na 6 stejných porcí a stejně jako u kuřete a rýže platí, že poslední porce musí být zkonzumována do 20. hodiny večer. Med je povolen přidáváním do vody, která je opět nezbytná pro dodržování pitného režimu. Tyto poslední 3 dny mají jednu výhodu. Je dovoleno pít zelený čaj v libovolném množství, neboť pomáhá odstraňovat z těla škodliviny a má pozitivní vliv na zdraví.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Stačí málo a zbavíte se kruhů pod očima. Díky nim…

Každá žena, která má ráda sebe sama, se snaží vypadat skvěle v každém případě. Stará se o vlasy, čistí svoji pleť…
Krátké účesy - ženy
KRÁSA A MÓDA

Krátké účesy: Jaký sluší nejvíce mužům, a který ženám?

Dlouhé vlasy už nejsou tak in jako dříve, a muži i ženy je postupně nahrazují krátkými účesy. Ty jsou praktické,…
KRÁSA A MÓDA

Chcete věčné mládí? Zapomeňte na kosmetická studia a vsaďte na…

Náš obličej o nás vypovídá mnohé. Často se říká, že všechno, co se nám v životě přihodí, všechny naše starosti i…
KRÁSA A MÓDA

Nebudete věřit tomu, jak vaší pleti prospěje pleťová maska vyrobená…

Snem každé ženy je udržet si co nejdéle mladistvý vzhled. Některé ženy z tohoto důvodu chodí pravidelně do kosmetických salonů, jiné…
KRÁSA A MÓDA

Báječné! Stačí 10 sekund denně a Vás obličej bude opět…

Všichni známe ty dlouhé hodiny pocení v posilovně. Posilujeme lýtka, zadek, stehna a prsní svaly, aby vypadaly k světu. Jeden z hlavních náporů…
KRÁSA A MÓDA

Toto tajemství se od plastických chirurgů nedozvíte. Vzalo by jim…

Každá žena touží po věčné kráse, která ani s věkem nemizí. A řadě žen se to i daří uskutečňovat. Možná namítnete,…