Je vám 35 a více let? Nebo se k tomuto věku postupně blížíte? Pokud ano, je nejvyšší čas změnit svůj účes podle moderních trendů. Jaký bude slušet vám? Vybrala jste z nabízených možností ten, který budete chtít po své kadeřnici? -
Menu

Je vám 35 a více let? Nebo se k tomuto věku postupně blížíte? Pokud ano, je nejvyšší čas změnit svůj účes podle moderních trendů. Jaký bude slušet vám? Vybrala jste z nabízených možností ten, který budete chtít po své kadeřnici?

Stárnutí je nemilou součástí našeho života – pozitivní ale je, že nemusí být vidět. Zvolte správný účes a vypadejte tak mladě, jak jen to jde. Proč si zbytečně přidávat nevhodným účesem roky navíc, když můžete díky správnému účesu omládnout o deset let?

Jak zbytečně nestárnout

Čas se zastavit nedá – ale jeho účinky nemusí být vidět. Stačí k tomu dobrá péče a vhodně zvolené oblečení, líčení – a především účes. Vhodně zvolený účes, který vám bude padnout, dokáže zakrýt nedostatky, a naopak vyzdvihnout vaše přednosti. Mezi nejmladistvěji působící účesy se řadí ty krátké.

Krátký účes, který jeho nositelce sedne, ji dokáže dokonale omladit. Navíc díky krátkým vlasům krásně vyniknout rysy obličeje a člověk se celkově rozzáří. Dlouhé vlasy mají samozřejmě také něco do sebe, ale pokud toužíte po mladistvém, moderním a šik vzhledu, nebojte se své dlouhé lokny zkrátit – odpadnou s nimi i nechtěná léta.

Přinášíme vám nejkrásnější krátké účesy, nechce se inspirovat.

Elegantní a ženské

Tento dánský účes pro krátké vlasy patří mezi nejuniverzálnější střihy, který sluší snad všem. Delší přední část příjemně zjemní kontury obličeje a zároveň působí ženským a elegantním dojmem. Pěšinku si můžete česat:

 • na pravou stranu
 • na levou stranu
 • doprostřed

Díky tomu můžete být pořád jiná – podle toho, jakou budete mít náladu.

Tento plný účes může působit trochu extravagantním dojmem, ale jeho nositelkách prokáže opravdovou službu. Díky své plnosti přidává na objemu účesu, ale neztrácí přitom na lehkosti. Díky něžné ofině nádherně zvýrazní oči a dokonale orámuje váš obličej. Díky tomu dodává něžný vzhled, doprovázený s trochou mladistvého šibalství.

Pixie nejen pro rebelky a rošťačky

Pixie účesy patří mezi ty nejkratší, které si můžete vybrat. Proslavily jej především celebrity – a i ty se k němu nestále vracení. Před pár lety s ním překvapila své fanoušky třeba Emma Watson, která se spolu s rolí Hermiony z Harryho Pottera vzdala i svých dlouhých vlasů.

Mezi nesmrtelné varianty patří krátký rozcuchaný pixie účes. Je ideální i pro ty, kterým se přirozeně vlní vlasy. Kromě toho, že vás tento účes zaručeně omladí, je i nenáročný na údržbu a rozhodně kvůli němu nebudete muset vstávat ráno dřív – a i přesto budete vypadat skvěle.

Legendární střih Garson v sobě nese trochu nostalgickou vlnu 20. let. Je v něm nesmrtelná elegance a ženskost. Zároveň jde o velice pohodlnou a sportovní účes, který vás nebude omezovat ani v těch nejnáročnějších aktivitách. Tento účes nosily třeba celebrity:

 • Ema Watson
 • Natalie Portman
 • Anne Hathaway
 • Pokračujte ve čtení článku na další stránce

  1
  2
Tisk
Nezařazené

Zavolala mi kamarádka a poradila tento unikátní nápoj z lněných…

Trápí vás celulitida nebo kila navíc a nevíte, co s tím máte dělat? Chcete se dostat do letní formy zbavit se…
Nezařazené

Co mladý muž dokázal vytvořit? Kotel, který nikdy nespaluje, nemá…

Máte zahradu a zajímá vás kompostování? Chtěli byste se dozvědět něco nového a třeba se inspirovat pro stavbu nového kompostu?…
Nezařazené

Znáte tento plevel? Nevyhazujte ho, je to jedna z nejlepších…

Rádi zahradničíte nebo jen tak rádi pracujete na zahradě či na poli? Rádi pěstujete rostlinky v květináčích? Pokud ano, pak je…
Nezařazené

Tato báječná pochoutka z pečených jablek a slaniny dokonale provoní…

Přemýšlíte nad tím, co připravit na večeři nebo nedělní oběd? Chystá se k vám návštěva a vy byste ji rádi pohostili…
Nezařazené

Babička mě naučila tento nejlepší recept. Nepečený smetanový dezert s…

Máte chuť na něco dobrého? Honí vás mlsná a rádi byste vyzkoušeli něco nového? Dáváte přednost domácím produktům namísto kupovaným…
Nezařazené

Každý si myslel, že nejvíce ohrožení jsou pouze lidé v…

Koronavirus zabíjí jen staré a nemocné. To se aspoň všeobecně předpokládá. V posledních dnech se ale stále více po celém…