Je vám 35 a více let? Nebo se k tomuto věku postupně blížíte? Pokud ano, je nejvyšší čas změnit svůj účes podle moderních trendů. Jaký bude slušet vám? Vybrala jste z nabízených možností ten, který budete chtít po své kadeřnici? -
Menu

Je vám 35 a více let? Nebo se k tomuto věku postupně blížíte? Pokud ano, je nejvyšší čas změnit svůj účes podle moderních trendů. Jaký bude slušet vám? Vybrala jste z nabízených možností ten, který budete chtít po své kadeřnici?

 • Rihanna
 • Je libo trochu delší varianta?

  Je důležité si uvědomit, že krátkým sestřihem nejsou myšleny pouze přísně krátké účesy. Některým ženám může více slušet varianta, kdy si ponechají vlasy trochu delší – zpravidla asi po uši.

  Zajímavou variantou je tento účes, kdy díky chytrému sestříhání vlasů vznikne velice objemný účes. Ten zároveň zjemní hrany obličeje a díky vlasům do čela vytváří kolem obličeje velice slušivý rám. Tento účes je vhodný například pro ženy s vyšším čelem, ale je tak univerzální, že bude slušet všem.

  Naprosto nehynoucím hitem jsou mikáda (tzv. boby). Tento účes působí elegantně, mladistvě a zachovává si čisté linie. Díky jeho jednoduchosti opravdu vynikne váš obličej. Přední část vlasů můžete nechat stejně dlouhou jako zbytek vlasů nebo zvolit moderní patku.

  Vlasy po ramena sluší všem

  Na delší vlasy spousta lidí nedá dopustit – a není divu, vlasy po ramena jsou slušivé, univerzální a těžko hledat takový typ obličeje, kterému by tento sestřih neslušel. Důležité ale je, aby byly vlasy zdravé. Pokud nemáte vlasy v dobré kondici, i sebehezčí delší účes vám udělá spíše medvědí službu a přidá nechtěné roky navíc.

  Tento účes, typicky svou výraznou ofinou a sestříháním, je ideální pro ty, kdo se chtějí cítit jemně a žensky. Delší ofinu lze sepnou i na stranu a získat tak elegantnější formu účesu – třeba na slavnostní večer.

  Tento jemný, pravidelně sestříhaný účes bude slušet především majitelkám jemného obličeje. Kvůli absenci ofiny by se jej měly vyvarovat ženy s vysokým čelem. Velkou výhodou tohoto účesu je to, že i přes jeho délku je jeho úprava naprosto jednoduchá – stačí vyfoukat a prohrábnout kartáčem.

  Asymetrie pro odvážné

  Oblíbenost asymetrických účesu pravidelně kolísá – buďto jsou hitem sezóny nebo pomalu upadají do zapomnění. Ty prostší jsou ale aktuální pořád – dodají ženám na zajímavosti a sebevědomí.

  Tento asymetrický účes s výraznou ofinou dokonale rámuje obličej a přitahuje pozornost právě k vašemu obličeji. Navíc je pohodlný a vyzařuje z něj sebevědomí a ženské kouzlo.

  Poslední účes z naší inspirace je pro opravdové femme fatale. Asymetrický střih v kratších vlasech ale vyžaduje opravdu šikovnou kadeřnici.

  1
  2
  Tisk
  Nezařazené

  Video: Umírající štěně oživí dva šimpanzi. Aneb neobvyklá přátelství zvířat…

  Pro některé lidi je záchrana ohrožených druhů zvířat celoživotní poslání. Patří mezi ně také Jenny a Jim Desmondovi, kteří toho…
  Nezařazené

  Video: Přišli na pódium a každý v sále včetně poroty…

  Jistě si vzpomínáte, jak jste se kdysi na škole účastnili dětských představení. Byli mezi vámi menší i větší talenti. Faktem však…
  Nezařazené

  Cítím se o pět let mladší – oční krém vyrobený…

  S přibývajícími roky bojuje s vráskami asi každá žena. Snaha je zamaskovat často nekončí tak, jak bychom si představovali. Vrásky na obličeji…
  Nezařazené

  Už žádné pupínky! S touto jednoduchou přísadou odstraňte nechtěné chloupky…

  O intimní partie se snažíme pečovat tak, abychom si udrželi maximální hygienu a nemuseli se potýkat se zdravotními problémy. Mnohdy…
  Nezařazené

  Moje kosmetička mi poradila tuto domácí masku na čištění pleti,…

  Záleží vám na čistotě a vzhledu vaší pleti? Je pro vás krásná a svěží pleť důležitá a často o ni…
  Nezařazené

  Zapomněli jste na živočišné uhlí? Podívejte se na tento seznam…

  Míváte občas žaludeční potíže, průjem nebo zácpu? Trápí vás to natolik, že kolikrát musíte užít i nějaký ten farmaceutický lék…