Je vám 40 a více let a nepijete tento zázračný a na přípravu jednoduchý nápoj? Velká chyba! Pomůže s bolestmi, únavou a dalšími věcmi. Co na něj potřebujete? Jedno velmi známé a kyselé ovoce. Které? -
Menu

Je vám 40 a více let a nepijete tento zázračný a na přípravu jednoduchý nápoj? Velká chyba! Pomůže s bolestmi, únavou a dalšími věcmi. Co na něj potřebujete? Jedno velmi známé a kyselé ovoce. Které?

Je Vám 40 a více let? Začínají Vás pobolívat klouby? Jste častěji unavení a trápí Vás otoky na končetinách? Vaše postava už není, co bývala a nadváha je vaším druhým jménem? Pokud jste aspoň na jednu otázku odpověděli ano, pozorně čtěte dále. Máme pro Vás báječný recept na nápoj, který Vám dokáže se vším výše jmenovaným pomoci a vrátí Vám vitalitu, energii a chuť do života. Díky svému složení Vám také pomůže zbavit se přebytečných kilogramů. Možná už tušíte, o co jde, ale voda s citronem to rozhodně není.

Čtyřicítka jako bod zlomu

Čtyřicítka je přelomový věk, kdy se mnoho věcí mění. Především tělo začíná reagovat jinak než v době, kdy nám bylo dvacet. Začínají se objevovat zdravotní komplikace, metabolismus se zpomaluje a díky tomu se snižují šance na zhubnutí. Ne u všech se to projevuje stejně, ale pokud v tomto věku nejste zvyklí dodržovat zásady zdravého životního stylu, většinou se Vás to bude týkat.

Špatný životní styl

A právě nesprávný životní styl, který je spojený se stresem, únavou a mnohými zlozvyky, je hlavním spouštěčem tělesných problémů. V těle začínají probíhat další hormonální změny a začínají se také hromadit nebezpečné toxiny. To vše zákonitě ústí v negativní změny pro naše tělo:

 • zadržování vody
 • nabírání hmotnosti
 • problémy s trávením
 • bolesti kloubů

Jsou situace, kdy se snažíme, jak chceme, ale věk a stárnutí organismu jednoduše nezastavíme. Každopádně ve 40 letech je člověk na vrcholu, proto by měl svému tělu a zdraví věnovat mnohem více pozornosti. Možností, jak se o své tělo starat a předejít tak různým zdravotním komplikacím, může být následující recept.

Pozitivní účinky zázračného nápoje

Obyčejná voda s citronem by teoreticky mohla být ideálním řešením, nicméně existuje recept na nápoj, o kterém se na veřejnosti moc neví. My jsme se ovšem rozhodli představit Vám jeho zázračné účinky na lidský organismus. Jde o velmi jednoduchý a generacemi odzkoušený recept, který si dokáže připravit každý. Pozitivní účinky nápoje jsou následující:

 • pomáhá zrychlit metabolismus a tím pomáhá s hubnutím
 • zbavuje tělo nahromaděné vody, čímž se snižují otoky
 • odbourává toxiny z těla
 • pomáhá při bolestech kloubů

Co vše potřebujeme na přípravu

Není třeba se moc rozepisovat, jak výborný tento recept je, a co všechno s Vaším tělem dokáže. Mnohem lepší je přímo nápoj připravit a vyměnit ho na pár týdnů za oblíbenou vodu s citronem. Sami uvidíte, co vše dovede. Co všechno budete k přípravě tohoto nápoje potřebovat:

  Pokračujte ve čtení článku na další stránce

  1
  2
Tisk
Nezařazené

Šílenství začíná! Češi začínají vykupovat potraviny ve velkém. O jaké…

Koronavirus je celosvětové téma a v České republice tomu není jinak. Oběti ve světě stále přibývají a virse už dostal…
Nezařazené

KORONAVIRUS: obávané téma Čechů, oběti ve světě přibývají. Mají se…

Obávaný Koronavirus je nejen ve světě, ale i v České republice opravdu aktuálním tématem. Vir, který se přenáší z…
Nezařazené

Vymyslela jak to udělat, aby byla její matka s rakovinou…

Rakovina není nic, po čem bychom toužili. Obrátí život vzhůru nohama a nic už není stejné jako dřív. Život se…
Nezařazené

Máte po holení tyto pupínky? Tohle je důvod jejich vzniku…

Holení částí těla je každodenní součást mnoha lidí. Když se řekne holení, většina z vás si jistě představí muže, kteří si…
Nezařazené

Kamera zaznamenala to, co můj táta dělal se čtyřletým dítětem,…

Žijeme v moderní době, ve které si nemůžeme být nikdy jistí, zda nás někdo sleduje pomocí skryté kamery. Používání skryté kamery…
Nezařazené

Vezměte bobkový list, zapalte ho a nechte ho čtvrt hodiny…

Každý dům má vlastní nejen atmosféru, ale také svou chuť. V nejednom domě voní domácí jídlo, u někoho káva, zatímco u…