David Hampl
30 října, 2019

Začíná doba nízkých teplot, a tak je třeba začít řešit, jak udržet své tělo, tak, aby vám nebyla zima. Mnoho lidí velmi často trápí problém s tím, že jim chladnou nohy. Je to i váš problém? Pokud ano, nezoufejte a podívejte se na postup, díky kterému si upletete dokonalé domácí teplé bačkory. Je to jednodušší, než si myslíte.

Nemusíte je kupovat. Upleťte si je

Nechce se vám vyhazovat peníze za kupované bačkory, které vám nemusí vyhovovat ani vzhledem, ani pohodlností a možná vás ani nezahřejí? Není to nutné, jelikož ty dokonalé si skutečně můžete vyrobit sami. Není to nic složitého a postačí jenom trocha zručnosti a uvidíte, jak vám to půjde snadno od ruky. Co k tomu budete potřebovat? Vlnu a jehlice. Rozhodně se ničeho neděste, jelikož i když jste pletení nikdy nezkoušeli, není tak složité, jak na první pohled vypadá.

Pojďte na to. První kroky jsou nejtěžší

Co je na pletení domácích bačkor to nejtěžší? Je to několik prvních kroku, než se dostanete do tempa a než si celý pohyb jednoduše zautomatizujete. Najednou vám to půjde zcela samo a bude vznikat další a další vrstva. A jak zajistit, abyste začali správně? Pomůže vám video návod, který je níže. Na něm uvidíte, jak si uplést teplé bačkory jednoduše krok za krokem. Najednou vám bude jasné, že to není absolutně nic složitého.

Fantazii se meze nekladou

Jaká je další výhoda oproti těm bačkorám, které koupíte v obchodě? Můžete popustit uzdu své fantazii a můžete si uplést přesně takové, jaké chcete. Možných barevných odstínů vlny, kterou lze koupit, seženete více než dost. Můžete se designem držet při zemi, stejně jako je možné i to, že budete velmi odvážní. Je to jenom na vás. Jedna věc je ale jasné. Až se studené teploty dostanou i do vašeho příbytku, nemusíte se ničeho bát. Nazujete své pletené bačkory a na nohy vám bude příjemné teplo. Zkuste je a uvidíte.

Sdílejte článek