Je vám více než 50? Stále můžete být sexy a jít s dobou. Stačí jenom změnit jednu drobnost – zvládnete to i doma!

Je vám 50 nebo více let a bojíte se, že už přestáváte být pro své okolí nebo svého partnera přitažlivá? Chcete vypadat opět mladě a krásně a přitahovat všechny okolo? Neutrácejte za drahé oblečení, plastické operace nebo šperky. Méně je totiž většinou více, a tím, že na sebe narvete hromadu zbytečností si rozhodně nepomůžete.

Spíše naopak, uděláte ze sebe maškaru, které se budou všichni spíše smát. Chcete-li opravdu zaujmout, začněte se více usmívat, přijměte svůj věk a zkušenosti, které máte a zkuste změnit svůj účes. Právě účes je tím, co dokáže strhnout davy lidí. Vyzkoušejte některý z nabízených účesů a rozhodně nebudete litovat.

Účesy nad 50 let

Dnes jsme si pro vás připravili naprosto jednoduché, módní a pěkné účesy, které se hodí pro všechny ženy nad 50 let. Právě v tomto věku začíná mít spousta žen pocit, že už je stará a nikdo o ně nemá zájem.

Čtěte také: Ruský doktor prozradil, jak obnovit váš celkový imunitní systém během 15 vteřin. Jste stále nemocní? Tak to zkuste!

Pravda je jiná. Právě v tomto věku je žena opravdu ženou, neboť má za sebou už mnoho let plných zkušeností. Její život je na vrcholu a může si ho maximálně užívat. Děti už jsou dospělé a žena má tak čas na sebe, třeba si zajít ke kadeřníkovi pro nový účes.

Krátký sestřih

Krásný a módní účes je dobrý a vhodný pro každou ženu. Zde ovšem nemusí být úplně snadné se rozhodnout, jaký účes si zvolit, aby seděl k dané ženě. Každá má totiž jiný tvar hlavy a celkově je každá originální.

Tvar vlasů by měl odpovídat a vyhovovat osobnosti ženy, ale samozřejmě také muže. V současné době je pro dámy těchto let vhodnou volbou krátký módní účes. Musí být samozřejmě velmi dobře navržený. Z toho důvodu je dobré navštívit kadeřníka nebo nějaký salon.

Elegantní v každém věku

Zkušení kadeřníci a odborníci vám jistě poradí, jaký účes je pro vás vhodný. Móda se neustále mění, takže je dobré se s nimi poradit, jaký účes bude vyhovovat právě vám. Módní a elegantní účes je zárukou, že budete vždy vypadat skvěle. Podívejte na několik nápadů a nechte se jimi inspirovat. Třeba si z nich nějaký vyberete, a pak už bude jen stačit navštívit kadeřníka.