Je váš partner ve znamení Panny? Pak patříte mezi vyvolené!

Jako životní partner(ka) je Panna člověk, který svou lásku prokazuje ne prostřednictvím okázalých gest, ale prostřednictvím praktických akcí a stálou, každodenní podporou. Protože je to člověk s neuvěřitelně vysokými standardy v lásce, samotná skutečnost, že si vás skutečně vybral jako svého partnera, by měl být veškerým důkazem, který potřebujete o jeho lásce. Panna patří mezi nejlepší organizátory, protože je zaměřená na detail.

Je Panna dobrý materiál ke vdavkám?

Panna slaví své narozeniny mezi 24. srpnem a 23. září. Panna je partner typu „beta“, to znamená, že se ve vztahu drží pozadu. Patří mezi tvrdě pracující lidi, který mají sklon věnovat se i těm nejmenším detailům. Patří mezi nejorganizovanější znamení Zvěrokruhu a je na ně spolehnutí. Panně můžete bez obav svěřit společné finance, protože je povede mimořádně efektivně. Jedná se o prakticky založenou osobnost, která má sklon k sebeobětavosti. Pokud jste extravagantní a rádi si dopřáváte luxus, pak pro vás Panna nebude vhodným partnerem.

Jak si udržet lásku Panny?

Z hvězdných znamení se k Panně nejvíce hodí Býk, Štír a Rak. Panna se naopak nesnese s kritickým Lvem. Pokud chcete s Pannou vycházet jako se svým milencem nebo manželem, pak je potřeba, abyste udržovali své věci v pořádku – hygienu, úklid, zdraví. To vše je pro Pannu velice důležité. Panna je detailista, ale příliš si nic nedělejte z jeho kritiky. Je to jen způsob, jakým se Panna snaží udržet všechno dokonalé. Nabídněte Panně své pochopení a útěchu ve zlých časech.

Jakým partnerem je Panna – muž?

Pokud hledáte trochu domácí pomoci, budete s partnerem ve znamení Panny v sedmém nebi! Panna je pořádkumilovná osobnost, která navíc ráda pomůže. Netoleruje špinavé prostředí ani nepořádek, protože pak je nervózní a nevlídný. Problém s mužem ve znamení Panny je ten, že je to takový perfekcionista, že si pořád musí pořád dělat starosti s triviálními věcmi, o které se ostatní příliš nestarají.

Na druhou stranu není Panna příliš velkým svůdníkem, je skromný a vybíravý. Takže pokud si zvolil zrovna vás za svou partnerku, můžete se cítit poctěna. Hledá slušný, rodinný vztah. Vhodná partnerka tedy musí být pořádný, rodinný typ, který rád svému partnerovi navaří. Důležité také je, aby byla rozumná.

Jakou partnerkou je Panna – žena?

Také ženy ve znamení Panny nejsou žádné svůdnice – na opačné pohlaví působí stydlivě. Avšak muže, kterého si zvolí, dokáže dokonale okouzlit svými ženskými přednostmi. Na rozdíl od mužské Panny, dokáže být žena Panna také romantická, avšak zároveň praktická. Proto se k ní hodí takový partner, který jí dokáže poskytnout oporu a jistotu. Velice důležité jsou u partnera slušnost a dochvilnost. Panna – žena také netoleruje nepořádek, a to jak v domě tak také ve vzhledu partnera.

Partner, který Pannu okouzlí, není žádný extravagantní bavič společnosti. Dokáže být zajímavý, ale jemným způsobem. Detailistická Panna neodpouští ani drobné chyby, proto je potřeba, aby její vyvolený byl odpovědný a bylo na něj spolehnutí.