Jedinečný tanec jako oslava promoce? Proč ne!

Studium je dlouhodobou záležitostí a každý se těší na to, až na vysoké škole dostanou svůj diplom. Většina škol na každé úrovni (základní, střední i vysoká) má své rituály pro studenty, kteří končí studium. Většinou se jedná o předávání kytic, diplomů a projevy nejlepších studentů. Některé školy to slaví úplně jinak. A není nic lepšího, než vtančit do další fáze svého života.

Netradiční podívaná

Většinou se na konci studia celá třída postaví do řady a dostanou květiny, vysvědčení nebo diplomy. Přitom se na ně dívají jejich rodiče a další blízcí. Jedna škola chtěla předvést něco jiného a naprosto originálního. Třída s učitelkou proto připravili velké překvapení. Stačí pár vteřin videa, které bylo pořízené z jejich vystoupení, a budete mít hned lepší den.

Na videu je vidět chlapce oblečené v černých kalhotách a bílých košilích s kšandami. A dívky oblečené v bílém tričku a světlé sukni. Společně vytvořili páry a předvedli úžasný tanec na velmi pozitivní píseň. Potom se k nim přidala i jejich učitelka a dohromady předvedli velmi vtipné představení pro všechny rodiče i ostatní učitele. To jednoduše musíte vidět!

Tanec se stal virální senzací

Tančící studenti si užili mnohem více pozornosti, než si sami mysleli. Jejich video se na internetu a sociálních sítích stalo hitem. Mnoho dalších mladých lidí se snaží dělat originální promoce nebo maturitní večírky a sdílí svá videa na sociálních sítích. Tímto způsobem se snaží překonat ostatní, ale zároveň si také užít vlastní zakončení studia.

V Čechách jsou běžné maturitní plesy na nejrůznější téma, ale tento závěrečný tanec byl doopravdy originální. Navíc se zapojila i samotná učitelka, která jistě celou věc i organizovala. Všem se choreografie velmi podařila a rodiče dětí měli zaručeně radost, že své děti takto viděli. V dnešní době je to zázrak, že se dokáží studenti ze třídy semknout a dát dohromady takto krásné představení pro rodiče i v tomto věku. Co jste dělali při zakončení svého studia vy?

Zdroj: news47times.com