Jedlá soda dokáže odstranit tuk z vašeho těla. Ale jenom za předpokladu, že ji připravíte přesně podle jednoho z těchto 2 receptů. Jaký si zvolíte? -
Menu

Jedlá soda dokáže odstranit tuk z vašeho těla. Ale jenom za předpokladu, že ji připravíte přesně podle jednoho z těchto 2 receptů. Jaký si zvolíte?

Jedlá soda může být použita například na pečení, stejně jako může být použita na změkčení vody, na pálení žáhy, nebo jako dobrý čistič. Je ale ještě jedna varianta, jak se dá využít. A to tak, že díky ní zhubnete. Skutečně může pomoci eliminovat přebytečné tukové zásoby, které na svém těle máte. Důležité je pouze vědět jak ji efektivně využít, aby vše fungovalo tak, jak má.

Co jedlá soda dokáže? Budete překvapeni

Jedlá soda je v souvislosti s lidským zdravím opravdu velkým unikátem. Mnoho lidí ji zná jako dobrého pomocníka ve chvíli, kdy se objeví pálení žáhy. To ale není jediná situace, jelikož opomíjet nelze ano další klady. V první řadě dokáže velmi dobře podpořit spalování tuků – tedy pokud využijete některý z našich 3 receptů, které vám přinášíme. Dále nelze zapomenout na to, že účinky sody jsou spojeny také s tím, že dokáže snižovat hladinu cholesterolu a tím přispívat k tomu, že člověk nebude tak náchylný na různé choroby související především s jeho srdcem. Také nelze opomenout ani celkovou prevenci proti celé řadě nemocí, které mohou plynout z životního stylu.

Pokud chcete svému tělu efektivně prospět, není nic jednoduššího, než se podívat na jeden z našich 2 receptů a tento konkrétní si nejenom připravit, ale je logicky na místě také to, že ho budete pravidelně užívat.

Recept s citronem

První recept, na který se podíváme, obsahuje notoricky známý citrus, kterým není nic jiného, než citron. Pokud jste v minulosti hledali cesty a možnosti, jak zhubnout, tak jste zcela určitě citron museli zvolit. Tento recept ale ukazuje na jeho zcela unikátní použití s jednou sodou. Co budete potřebovat?

  • 3 citrony
  • 2 svazky petržele
  • 2 litry vody

Jedlou sodu

Jak na samotnou přípravu? Je to jednoduché. Nejprve je na místě začít s citronem, u kterého je na místě použít pouze jeho šťávu. Tu důkladně vymačkejte do nádoby. Potom do dané tekutiny přidejte vodu. Následně už stačí přidat jenom petržel a postupně přisypávejte jednou sodu. Zde pozor na to, že v reakci s kyselým charakterem nápoje může soda začít reagovat. Přidávejte ji do vody opravdu postupně, čímž budete regulovat kyselost.

Následně je recept u konce. Celou tuto unikátní směs dejte do uzavíratelné nádoby a uchovávejte v chladničce. Zde vydrží poměrně dlouhou dobu. Nutno říci, že doporučenou dávkou je zhruba 100 mililitrů třikrát denně. A to ráno, v poledne a večer, nejlépe zhruba 30 hodin před jídlem. Sami uvidíte, jaké zázraky se budou dít.

Recept s octem

Je jasné, že ocet samotný konzumovat nebudete. Proto jsou tady možnosti, jak se dá využít efektivněji. A to právě s jednou sodou. Také není ideální používat ocet klasický lihový, který je opravdu kyselý. Raději použijte jinou, lépe přijatelnou alternativu. Co tedy budete potřebovat?

  • 2 lžíce jablečného octa
  • 1 sklenici vody
  • ½ lžíce jedné sody

Jak je vidět u tohoto receptu, dané množství odpovídá jedné sklenici. Stejnou je vhodné připravit si také třikrát denně, stejně jako v případě předchozím. Určitě nezapomínejte na to, že si můžete směs uchovat několik dní a dá se připravit do zásoby. A ani tady byste neměli zapomínat na to, že nejlepší forma konzumace je pití na lačno.

A jak na samotnou přípravu? Ani tady to není nic složitého. Nejprve smícháte jablečný ocet s vodou. Až potom budete postupně přidávat jednou sodu. Opět platí, že s octem může začít reagovat a spustit chemickou reakci. Proto je na místě myslet na celkovou opatrnost a obezřetnost během přípravy.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Mít dokonale rovné vlasy nemusí být jenom zbožné přání. Tento…

Vlasy jsou hlavně u žen jasným symbolem krásy. Nejenom, že touží po tom, aby byly zdravé, ale řada žen touží…
KRÁSA A MÓDA

Chcete být krásná a mít dokonalou pleť? Nemusíte utrácet za…

Chcete mít dokonalou pleť a být krásná? Nedejte na mediální masáž, která je spojena s nabídkou desítek různých krémů. Stejně tak…
Móda
KRÁSA A MÓDA

Dáte přednost módě z roku 2019, nebo té z první republiky? Co…

Móda se neustále vyvíjí. Jiné trendy byly před půl stoletím, jiné se nosí nyní. Zatímco v divokých 70. letech jsme se…
KRÁSA A MÓDA

Neuvěříte, co se stalo, když chtěla 60 letá žena změnit…

Krásná je žena v každém věku. Ano je to pravda. Je úplně jedno, jestli vám je dvacet nebo šedesát. Změnit to,…
KRÁSA A MÓDA

Neuvěříte, co se stane s vaším účesem, když vyzkoušíte těchto…

Chcete mít krásné a zdravé vlasy? Každá žena si přeje mít hřívou při nejlepším jako Zlatovláska, nicméně většina také takových…
KRÁSA A MÓDA

Díky tomuto obličejovému cvičení může být krásná a také mladá…

Jsou dvě věci, po kterých touží každá žena. Chce být nejenom krásná, ale chce být také mladá. Je jasné, že…