Jedlá soda dokáže odstranit tuk z vašeho těla. Ale jenom za předpokladu, že ji připravíte přesně podle jednoho z těchto 2 receptů. Jaký si zvolíte? -
Menu

Jedlá soda dokáže odstranit tuk z vašeho těla. Ale jenom za předpokladu, že ji připravíte přesně podle jednoho z těchto 2 receptů. Jaký si zvolíte?

Jedlá soda může být použita například na pečení, stejně jako může být použita na změkčení vody, na pálení žáhy, nebo jako dobrý čistič. Je ale ještě jedna varianta, jak se dá využít. A to tak, že díky ní zhubnete. Skutečně může pomoci eliminovat přebytečné tukové zásoby, které na svém těle máte. Důležité je pouze vědět jak ji efektivně využít, aby vše fungovalo tak, jak má.

Co jedlá soda dokáže? Budete překvapeni

Jedlá soda je v souvislosti s lidským zdravím opravdu velkým unikátem. Mnoho lidí ji zná jako dobrého pomocníka ve chvíli, kdy se objeví pálení žáhy. To ale není jediná situace, jelikož opomíjet nelze ano další klady. V první řadě dokáže velmi dobře podpořit spalování tuků – tedy pokud využijete některý z našich 3 receptů, které vám přinášíme. Dále nelze zapomenout na to, že účinky sody jsou spojeny také s tím, že dokáže snižovat hladinu cholesterolu a tím přispívat k tomu, že člověk nebude tak náchylný na různé choroby související především s jeho srdcem. Také nelze opomenout ani celkovou prevenci proti celé řadě nemocí, které mohou plynout z životního stylu.

Pokud chcete svému tělu efektivně prospět, není nic jednoduššího, než se podívat na jeden z našich 2 receptů a tento konkrétní si nejenom připravit, ale je logicky na místě také to, že ho budete pravidelně užívat.

Recept s citronem

První recept, na který se podíváme, obsahuje notoricky známý citrus, kterým není nic jiného, než citron. Pokud jste v minulosti hledali cesty a možnosti, jak zhubnout, tak jste zcela určitě citron museli zvolit. Tento recept ale ukazuje na jeho zcela unikátní použití s jednou sodou. Co budete potřebovat?

  • 3 citrony
  • 2 svazky petržele
  • 2 litry vody

Jedlou sodu

Jak na samotnou přípravu? Je to jednoduché. Nejprve je na místě začít s citronem, u kterého je na místě použít pouze jeho šťávu. Tu důkladně vymačkejte do nádoby. Potom do dané tekutiny přidejte vodu. Následně už stačí přidat jenom petržel a postupně přisypávejte jednou sodu. Zde pozor na to, že v reakci s kyselým charakterem nápoje může soda začít reagovat. Přidávejte ji do vody opravdu postupně, čímž budete regulovat kyselost.

Následně je recept u konce. Celou tuto unikátní směs dejte do uzavíratelné nádoby a uchovávejte v chladničce. Zde vydrží poměrně dlouhou dobu. Nutno říci, že doporučenou dávkou je zhruba 100 mililitrů třikrát denně. A to ráno, v poledne a večer, nejlépe zhruba 30 hodin před jídlem. Sami uvidíte, jaké zázraky se budou dít.

Recept s octem

Je jasné, že ocet samotný konzumovat nebudete. Proto jsou tady možnosti, jak se dá využít efektivněji. A to právě s jednou sodou. Také není ideální používat ocet klasický lihový, který je opravdu kyselý. Raději použijte jinou, lépe přijatelnou alternativu. Co tedy budete potřebovat?

  • 2 lžíce jablečného octa
  • 1 sklenici vody
  • ½ lžíce jedné sody

Jak je vidět u tohoto receptu, dané množství odpovídá jedné sklenici. Stejnou je vhodné připravit si také třikrát denně, stejně jako v případě předchozím. Určitě nezapomínejte na to, že si můžete směs uchovat několik dní a dá se připravit do zásoby. A ani tady byste neměli zapomínat na to, že nejlepší forma konzumace je pití na lačno.

A jak na samotnou přípravu? Ani tady to není nic složitého. Nejprve smícháte jablečný ocet s vodou. Až potom budete postupně přidávat jednou sodu. Opět platí, že s octem může začít reagovat a spustit chemickou reakci. Proto je na místě myslet na celkovou opatrnost a obezřetnost během přípravy.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Dívka nemohla najít gumičku do vlasů a tak použila něco,…

Každá žena nebo dívka to jistě zná. Péče o vlasy není nic jednoduchého a kromě různých produktů ve formě šamponu…
KRÁSA A MÓDA

To je neuvěřitelné! Tyhle ženy vůbec nestárnou a stále vypadají…

Elixír mládí ani kámen mudrců ještě nikdo nevymyslet, ale tohle je ještě možná ještě lepší! Vyzkoušejte tyhle jednoduché cviky na…
KRÁSA A MÓDA

Jak být krásná a mít naprosto dokonalé vlasy? Jednoduše! Zapomeňte…

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy. Většina žen proto touží po krásných, pevných, lesklých a bohatých vlasech.…
KRÁSA A MÓDA

Chcete být štíhlejší do plavek a čas pomalu utíká? Na…

Plavková sezóna je v plném proudu a sociální sítě už se zase hemží fotografiemi vypracovaných těl. A jak jste na tom…
KRÁSA A MÓDA

Okouzlete své okolí dokonale upravenými nehty. Vsaďte na moderní trendy…

Ruce bývají často poněkud opomíjenou částí našeho těla. Navzdory tomu, k čemu všemu je potřebujeme a jak často je ukazujeme druhým…
KRÁSA A MÓDA

Není nutné utrácet za kosmetické procedury, za mnohé krémy, nebo…

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Proto jim většina z nás věnuje náležitou pozornost a stará se o…