Jedna čajová lžička tohoto zázraku nahradí vaší ranní kávu a vypálí to tolik tuku, že zhubnete!

Chcete zhubnout, ale stále se vám to nedaří? Trápíte se kvůli svým velkým tukovým zásobám a už nevíte, jak s nimi zatočit? Chcete být do léta ve formě a fit, abyste se mohli promenádovat v plavkách u rybníka, na pláži nebo na koupališti? Nezbude vám nic jiného než začít něco dělat. Nejlepším řešením je více pohybu a méně kalorií, ale přiznejte si, kdo si to má vše pořád hlídat. Pokud už máte dost počítání kalorií, vyzkoušejte recept s kávou, který ve světě slaví úspěch. Když k tomu navíc přidáte více pohybu, úspěch vás jistě nemine a svou novou postavou oslníte nejeden idol.

Hubneme s kávou

Káva, surovina, kterou konzumujeme nejčastěji ve formě kávového nápoje. Pití kávy je pro mnohé lidi tradiční ranní rituál, bez kterého by nemohli fungovat. První, co ráno udělají je, že postaví vodu na kávu a dopřejí si jí lahodný šálek. Podle mnohých studií je konzumace kávy zdravé, protože pozitivně působí na naše zdraví, a především na srdíčko. Stačí kávu upravit podle tohoto receptu, a začne působit nejen na srdce, ale také na tukové zásoby. Káva totiž dokáže nastartovat metabolismus, čímž se budou snadněji a rychleji odbourávat tukové buňky.

Potřebné ingredience

K přípravě zázračného receptu budete potřebovat několik základních surovin a ingrediencí: V první řadě to bude kokosový olej, med a mletá skořice. Samozřejmě další surovinou bude káva, resp. namletá káva podle vaší volby. Doporučujeme ovšem volit opravdu kvalitní kávu, o které víte, že pochází z kvalitních oblastí. Můžete také volit aromatickou, aby vám to lépe vonělo. Volba kávy je tedy na vás.

Čtěte také: V noci se probudila a viděla, že její manžel není v posteli: Vešla do obývacího pokoje a uviděla, co dělá se psem – okamžitě zareagovala

Místo kávy káva

Příprava je následující: Smíchejte všechny ingredience v misce, resp. v mixéru, a výslednou směs dejte do uzavíratelné nádoby. Nechte přes noc stát, a na druhý den, až ráno vstanete, sáhněte místo klasické kávy po tomto výrobku. Dejte si 1 až 2 lžičky do hrnku, zalijte horkou vodu a pořádně zamíchejte. Nakonec vypijte a začněte svůj úspěšný den. V krátkém čase se vaše postava promění.