Jednoduchá hádanka, která potrápí mozek. Určete, kam patří klíč

Máte rádi logické hádanky? Mnohdy vyžadují kapku trpělivosti a občas také nejsou pro každého. Máme pro Vás malý logický test, který ukáže Váš smysl pro logičnost a případnou kreativitu. Jedná se o jednu z nejvíce oblíbených hádanek.

Tento druh hádanky statisticky lépe ovládají muži, vzhledem ke svému vyššímu smyslu pro prostorové vidění, tedy podstatně více, než je tomu u žen. Ovšem se nedá jednoznačně říci, že by se jednalo o rébus, který by žádná žena nevyřešila. Většinou se jedná o typy žen, které mají mozkové hemisféry podobně vyvinuté, jako mužská část populace. Jste připraveni? Nyní budete potřebovat:

  • 3 minuty času
  • Nerušené a klidné prostředí
  • Trochu soutěživosti

Dokážete odhadnout, která klíčová dírka je ta správná?

Ponořte se do následujícího zadání a pokuste v sobě probudit kreativitu i prostorové vidění, které tato hádanka vyžaduje. Přijdete na to, která z klíčových dírek připadne klíči, který je pod nimi vyobrazen? Možností je spousty, avšak pouze jedna je ta správná!

Čtěte také: Gynekolog radí: Starý známý cvik, který by měla cvičit každá žena. Zlepšuje menstruační cyklus a zajišťuje jednodušší a méně bolestivý porod!

Pokud Vám úkol připadá moc složitý, zanechte svoji hlavu nadále chladnou. Klidný postoj je to, co právě potřebujete ze všeho nejvíce! Mnoho lidí tento úkol vzdá předem, protože jim připadá mimořádně komplikovaný, ale opak je pravdou, opravdu tomu tak není.

Malá pomůcka se vždycky hodí

Pokud tápete již několik minut a stále se Vám nepodařilo rozluštit správnou kombinaci, tak nezoufejte. Máme pro Vás jednu malou radu, která s řešením rébusu pomůže.

Podívejte se pozorně na klíčové dírky, které jsou v nabídce nad klíčem. Můžete si všimnout, že některé z nich mají svojí spodní polovinu ve tvaru číslice. Právě jedna z těchto možností bude tou správnou!

Nutno poznamenat, že se nejedná o vyobrazení typické číslice, jako ji všichni známe. Ta číslice je nepatrně pozměněná. Ale na to, jakým způsobem, již určitě přijdete svépomocí. 

Pokud by ani při zodpovězení této nápovědy nebyl úkol splněn, není to konec světa. Dále Vám ukážeme, jaké je správné řešení této logické hádanky a věříme, že se Vám toto puzzle líbilo.