Luboš Bartoš
20 ledna, 2023
, ,

Nezáleží na tom, jestli máte manžela nebo manželku. Mnoho z nás nosí každý den stejný prsten. Po nějakém čase se může stát, že nejde sundat. Stejně tak vám v létě mohou během dne natéci prsty, takže nebude možné pohodlně prsten sundat z prstu. Naštěstí existuje lepší způsob, jak prsten sundat, než použití studené vody nebo másla. A je to velmi jednoduché!

https://relieved.co/

Těsný prsten představuje zdravotní riziko

Prsten z tvrdého kovu se může velmi snadno zaseknout na vašem prstě. Když si toho nebudete všímat po dlouhou dobu, průtok krve se naruší. To může vést i k amputaci. Lékaři to velmi dobře vědí, a proto svým pacientům doporučují velmi jednoduchý trik. V rukávu mají hned několik šikovných metod, jak prsten dostat dolů. Jak na to?

https://relieved.co/

Přestaňte panikařit

Většina lidí zjistí, že je prsten velmi těsný a snaží se ho chaoticky a velmi rychle stáhnout. To se ale nedoporučuje, protože by mohlo dojít k přerušení krevního oběhu. Existuje mnoho metod, jak prsten efektivně odstranit, aniž byste se připravili o prst. Samozřejmě můžete snažit mastný krém nebo máslo, díky kterým bude prsten více klouzat.

Z oteklého prstu ale můžete dostat prsten dolů i jiným způsobem. Kroucení prstenu vám také může pomoci. Většina lidí použije i trochu síly, ale většinou to k ničemu nebude. Prsten většinou zůstane na místě i přes velkou snahu, kterou vynaložíte. Využijte tento trik a prsten bude dole za pár vteřin. Potřebovat budete jen dvě věci.

Připravte si po ruce nit a pásku

V první řadě si připravte pevnou nit.

https://relieved.co/

Provlékněte nit pod kroužkem. Možná to nepůjde jednoduše, ale snažte se ji tam dostat.

https://relieved.co/

Potom nit pevně omotejte kolem prstu.

https://relieved.co/

Konec nitě přilepte lepicí páskou.

https://relieved.co/

Nakonec začněte nit rozmotávat od prvního konce a postupně s nití půjde také prsten.

https://relieved.co/

Je to velmi snadné a celá operace vám zabere jen pár minut. A prsten bude spolehlivě a bezbolestně dole!

https://relieved.co/

Zdroj: relieved.co

Sdílejte článek