Jednoduchý trik, jak vybrat toaletní papír s nejdelší rolí

Většina lidí vybírá toaletní papír podle toho, kolik je v něm vrstev. To je také hlavní informace, kterou vám výrobce sděluje. Důležitá je ale také délka rolí. Podle toho můžete snadno ušetřit na každodenním produktu, který potřebuje každý z nás. Existují hned dvě metody, díky kterým si vědomě vyberete produkt, který vám bude nejvíce vyhovovat.

https://genialne.pl/

Jak zjistit, kolik metrů toaletního papíru je v jedné roli?

Nejjednodušší metodou je podívat se zblízka na obal toaletního papíru. Mnoho výrobců poskytuje informace o tom, kolik metrů papíru obsahuje jedna role. Musíte ji ale trochu více hledat. Obal toaletního papíru byste měli důkladně prostudovat, jestli chcete udělat nejlepší nákup. Je to velmi jednoduché, a přitom to většina lidí nedělá.

Druhá možnost vyžaduje přítomnost kalkulačky. Vezměte si do ruky kalkulačku a vynásobte délku jednoho listu toaletního papíru jejich počtem v jedné roli. Tyto informace můžete najít na obalu produktu. Vybírejte toaletní papír s rozmyslem a můžete na něm hodně ušetřit. Někteří výrobci namotávají papír na role volně, takže vypadají objemně. Díky tomu nepoznáte délku na první pohled.

https://genialne.pl/

Ušetřit můžete i ekologickým papírem, který vydrží 3-5 let!

Lidé, kteří chtějí šetřit naši planetu, přišli s ekologickým toaletním papírem. Možná si říkáte, jak to funguje. Ve skutečnosti je to poměrně jednoduché, ale rozhodně to není varianta pro každého. Místo papíru totiž používáte malé hadříky z bavlny, lnu, flanelu, tetra nebo flanelu s přídavkem veluru. Po použití je jednoduše vyberete na 60 stupňů a měli byste je skladovat v samostatné nádobě.

Pomocí suchého zipu nebo patentů můžete hadříky spojit k sobě a navinout na roli. Díky tomu je zavěsíte na rukojeť nebo uložíte do nádoby stejně jako běžný toaletní papír. Tyto hadříky vám vydrží 3-5 let, když o ně budete správně pečovat a dobře je prát. Po vyprání je stačí usušit a znovu používat. Je to jednoduché, ale jistě do toho každý člověk nepůjde s nadšením.

Zdroj: genialne.pl