Jednoho dne uviděl muž své sousedy, jak vyklízejí svůj dům, jelikož se stěhují. Nevěděl proč odjíždějí, ale po několika dnech zjistil, co hrozného uviděli. V haraburdí před domem objevil něco, co mu vyrazilo dech. Co? -
Menu

Jednoho dne uviděl muž své sousedy, jak vyklízejí svůj dům, jelikož se stěhují. Nevěděl proč odjíždějí, ale po několika dnech zjistil, co hrozného uviděli. V haraburdí před domem objevil něco, co mu vyrazilo dech. Co?

Že se lidé stěhují třeba za partnerem nebo partnerkou, že se stěhují za prací, nebo třeba z bytu do domu, to není nic výjimečného. Jedno takové stěhování viděl i muž z našeho příběhu. Nevěděl, proč se jeho sousedí stěhují, ale nepřikládal tomu nijak velkou váhu. Jednoduše odcházeli a on to bral jako něco, co je běžná součást jejich života. Netušil ale, co se stane za pár dní.

Po několika dnech se rozhodl podívat, co sousedi nechali před domem

Že po stěhování zůstane mnoho věcí před domem, to není nic výjimečného. Dělá se to proto, že si mnoho věcí mohou rozebrat sousedé, pokud se jim hodí. A zbytek odvezou popeláři. V tomto případě se muž rozhodl, že se půjde podívat, co před domem zůstalo. Třeba zde i on najde něco, co se mu může hodit doma, v garáži, nebo na zahradě. Co zde nakonec objeví, to rozhodně nečekal.

O sousedech ztratil veškeré dobré mínění

Myslel jsi, že daní sousedé jsou slušní a hodní lidé. Tedy alespoň na něho tak působili. Nakonec ale o nich veškeré dobré mínění ztratil a začal si o nich myslet pravý opak. Proč vlastně? Bylo to kvůli tomu, co v daném harampádí našel. Nebyly to totiž jenom hmotné věci, jelikož zde našel také jejich psa. Pravděpodobně se jim do nového domu nehodil a tak ho neodvezli do útulku, ale nechali ho u domu na staré matraci. Muž nemohl uvěřit vlastním očím.

Muž se rozhodl zavolat pomoc

Bylo jasné, že se o psa musí postarat. Ihned mu sehnal jídlo a také pití, aby mu dodal to, co mu několik dní chybělo. Poté vzal telefon a zavolal do organizace, která se stará o opuštěná zvířata. Lidé z ní poměrně rychle přijeli, aby se o psa mohli postarat. Na místě naštěstí zjistili, že kromě většího hladu a dehydratace je pes celkem zdravý a tak nebude nutná nijak zásadní lékařská péče.

Byla mu nalezena nová rodina

Bylo jasné, že ho zde původní majitelé rozhodně nezapomněli omylem, ale že se ho chtěli naopak zbavit. I proto bylo zcela zavrženo to, že budou kontaktováni. A tak byl pejsek odvezen k veterináři a poté byl několik dní v útulku, aby nabral opět potřebnou sílu. Během této doby se ukázal jako velký kamarád, a tak nalezení nových majitelů nebylo nic těžkého. A už nyní je jasné, že budou rozhodně lepší, než ti předchozí, na které měl tento pejsek zkrátka a jednoduše smůlu. To se bohužel stává.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Vyděšený pes po nehodě nechce opustit zraněného majitele, potom hasič…

Muž jel ve svém voze ještě se svým pesem. Najednou muž ztratil kontrolu nad svým autem a došlo k nehodě. Ta…
ZE ŽIVOTA

102 letá babička se nemohla kvůli zdraví zúčastnit svatby své…

Svatba je velmi výjimečnou událostí. A to nejenom pro ženicha a nevěstu, ale také pro všechny svatebčany. O to více…
ZE ŽIVOTA

Starší babička neměla v obchodě u pokladny dostatek peněz, v…

I přesto, že žijeme v době, kdy každý má všeho dostatek, ve skutečnosti to může být úplně jinak. Žijí mezi námi…
ZE ŽIVOTA

Kočka se vkradne do postele nemocného dítěte. To, co tam…

Určitě jste se už někdy setkali s příběhem, který ukazoval, jak neuvěřitelně silné pouto může vzniknout mezi zvířetem a člověkem. Zvířata…
ZE ŽIVOTA

Zdá se, že není cesta zpět: nádherná slavná herečka se…

Vypadá to, že osud si nevybírá. Mnohdy může postihnout i toho, komu se v profesním životě daří a kdo je velmi…
ZE ŽIVOTA

Chlapec umírá 24 hodin poté, co ho lékař pouští domů…

Zácpa je nepříjemná věc, ale rozhodně by se neměla podceňovat. O to horší je to v tom případě, kdy ji podcení…