Jednoho dne uviděl muž své sousedy, jak vyklízejí svůj dům, jelikož se stěhují. Nevěděl proč odjíždějí, ale po několika dnech zjistil, co hrozného uviděli. V haraburdí před domem objevil něco, co mu vyrazilo dech. Co? -
Menu

Jednoho dne uviděl muž své sousedy, jak vyklízejí svůj dům, jelikož se stěhují. Nevěděl proč odjíždějí, ale po několika dnech zjistil, co hrozného uviděli. V haraburdí před domem objevil něco, co mu vyrazilo dech. Co?

Že se lidé stěhují třeba za partnerem nebo partnerkou, že se stěhují za prací, nebo třeba z bytu do domu, to není nic výjimečného. Jedno takové stěhování viděl i muž z našeho příběhu. Nevěděl, proč se jeho sousedí stěhují, ale nepřikládal tomu nijak velkou váhu. Jednoduše odcházeli a on to bral jako něco, co je běžná součást jejich života. Netušil ale, co se stane za pár dní.

Po několika dnech se rozhodl podívat, co sousedi nechali před domem

Že po stěhování zůstane mnoho věcí před domem, to není nic výjimečného. Dělá se to proto, že si mnoho věcí mohou rozebrat sousedé, pokud se jim hodí. A zbytek odvezou popeláři. V tomto případě se muž rozhodl, že se půjde podívat, co před domem zůstalo. Třeba zde i on najde něco, co se mu může hodit doma, v garáži, nebo na zahradě. Co zde nakonec objeví, to rozhodně nečekal.

O sousedech ztratil veškeré dobré mínění

Myslel jsi, že daní sousedé jsou slušní a hodní lidé. Tedy alespoň na něho tak působili. Nakonec ale o nich veškeré dobré mínění ztratil a začal si o nich myslet pravý opak. Proč vlastně? Bylo to kvůli tomu, co v daném harampádí našel. Nebyly to totiž jenom hmotné věci, jelikož zde našel také jejich psa. Pravděpodobně se jim do nového domu nehodil a tak ho neodvezli do útulku, ale nechali ho u domu na staré matraci. Muž nemohl uvěřit vlastním očím.

Muž se rozhodl zavolat pomoc

Bylo jasné, že se o psa musí postarat. Ihned mu sehnal jídlo a také pití, aby mu dodal to, co mu několik dní chybělo. Poté vzal telefon a zavolal do organizace, která se stará o opuštěná zvířata. Lidé z ní poměrně rychle přijeli, aby se o psa mohli postarat. Na místě naštěstí zjistili, že kromě většího hladu a dehydratace je pes celkem zdravý a tak nebude nutná nijak zásadní lékařská péče.

Byla mu nalezena nová rodina

Bylo jasné, že ho zde původní majitelé rozhodně nezapomněli omylem, ale že se ho chtěli naopak zbavit. I proto bylo zcela zavrženo to, že budou kontaktováni. A tak byl pejsek odvezen k veterináři a poté byl několik dní v útulku, aby nabral opět potřebnou sílu. Během této doby se ukázal jako velký kamarád, a tak nalezení nových majitelů nebylo nic těžkého. A už nyní je jasné, že budou rozhodně lepší, než ti předchozí, na které měl tento pejsek zkrátka a jednoduše smůlu. To se bohužel stává.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Kamera na chodbě zachytila velké drama. Na schodišti nebylo instalováno…

Kamery na chodbách jsou zde hlavně proto, aby hlídaly naši bezpečnost a aby mohly pomoci odhalit různé trestné činy, nebo…
ZE ŽIVOTA

Tato rodina moc chtěla psa. A tak se vydala do…

Mít psa není dnes až tak nic výjimečného. Někteří ho mají jako člena své rodiny, jiní ho mají zase jako…
ZE ŽIVOTA

Cyklista během svého výletu uviděl ležícího psa, který v zubech…

Muž se jel projet na kole a když vyjížděl tak rozhodně nečekal, co ho na jeho cestě potká. K čemu zde…
ZE ŽIVOTA

Tyto děti se narodily předčasně a lékaři měli co dělat,…

Každé těhotenství by mělo v ideálním případě trvat kolem 9 měsíců. Bohužel se mohou objevit i komplikace a v tom případě dojde…
ZE ŽIVOTA

Tohle bylo opravdu šokující. Na kameru bylo zaznamenáno, jak velmi…

Zabezpečit dům tak, aby zde malým dětem nehrozilo nebezpečí, je důležitým úkolem každého rodiče. Přesto může stačit jenom malá chvilka…
ZE ŽIVOTA

Tato starší paní ve věku 77 let šla k bankomatu,…

I když si mnozí lidé myslí, že starší osoby stále žijí v minulých dobách, není tomu tak. Řada z nich se dokázala…