Jeho otec zemřel a o 8 měsíců později se v jeho hrobě našla tajemná krabička: Když se k ní dítě přiblíží a otevře ji, stane se neuvěřitelná věc!

Codymu Wellsovi bylo teprve 23, když podlehl tragické autonehodě, z níž jako zázrakem vyvázly jeho přítelkyně a dvouletý syn. Když umře jeden z rodičů tak malého dítěte, je to pro něj nepochopitelné a velmi těžko se vyrovnává se skutečností, že jej už nikdy neuvidí. Tento chlapec však zažil něco neuvěřitelného, co jej přimělo věřit, že je jeho tatínek stále naživu.

Rodinná tragédie a měsíce truchlení

 Když po dopravní nehodě Cody Wells utrpěl zranění, která jej stála život, jeho mladá rodina se s důsledky tohoto zážitku velmi těžko vyrovnávala. Zatímco jeho přítelkyně si plně uvědomovala tragédii, která ji postihla, jeho dvouletý syn nebyl zcela schopen pojmout celý obsah této zkušenosti. Oba společně chodili denně k hrobu tatínka a oplakávali jej. Takto šli dny celých dlouhých osm měsíců od pohřbu a matka nevěřila, že se někdy z této situace dostanou.

Vánoce a podivný balíček

S blížícím se vánočním časem byla ztráta důležitého člena rodiny pro oba přeživší ještě těžší – čekaly je první Vánoce bez otce. Když ovšem přišli na Štědrý den na hřbitov, našli na Codyho hrobě balíček. Jakmile jej dítě spatřil, ihned se k němu šťastně rozběhlo. V balíčku bylo několik hraček a chlapeček si s nimi začal ihned hrát. Bylo to poprvé po dlouhé době, co zase vypadal opravdu šťastný. Měl pocit, že se tatínek vrátil, aby mu donesl vánoční dárek.

Čtěte také: Tento pes nebyl obyčejným toulavým zvířetem. Chodil po ulici, ale na prví pohled bylo zřejmé, že jde o těhotnou fenku hledající klidné místo pro porod. Jak její příběh nakonec dopadl? Dobře či špatně?

Odkud se balíček vzal?

Matka zprvu nechápala, co se stalo, ale pohled na hrajícího si chlapce ji opět vrátil do života radost. Jak se později ukázalo, balíček na hřbitově nechal rodinný přítel, který pro Codyho navrhnul náhrobek. Toto nezištné gesto v sobě mělo pro mladou neúplnou rodinu ovšem naprosto nečekanou cenu. Po velmi dlouhé době znamenal pro matku i pro chlapce alespoň střípek naděje a klidu. Dojatá matka se na místě nevěřícně rozplakala – z očekávaných opravdu smutných svátků se tak stala po dlouhé době první událost, která znamenala první krok na cestě za překonáním velkého smutku.