David Hampl
28 června, 2019

Ninna byla obyčejnou ženou, která si ještě před počátkem vztahu se svým budoucím manželem pořídili dva krásné buldočky, aby se v bytě necítila opuštěná. S nimi jí pojilo opravdu zvláštní pouto, které nepolevilo ani poté, co si našla zmíněného životního partnera. Nějaký čas se ovšem no návratu z práce domů podivovala nad tím, proč mají její čtyřnozí miláčci těla pokrytá modřinami. Nejdříve přikládala tuto skutečnost jejich nešikovnosti, později se ovšem dočkala krutého odhalení, které jí změnilo život od základů! Do skryté kamery zachytili?

Násilník se ukrýval v těle jejího partnera

Ninna se po pravidelných nálezech modřin na tělíčkách svých francouzských buldočků rozhodla zaplnil byt bezpečnostními kamerami, které rozmístila skutečně v každé místnosti. Díky tomu se chtěla dopídit, proč jsou její mazlíčci neustále zmláceni, jako kdyby s nimi někdo nepěkně manipuloval. Bezpečností kamery nakonec děsivou příčinu odhalili! Její partner, kterého si měla v nejbližších dnech vzít, s buldočky během její nepřítomnosti zacházel neskutečně surově a na první pohled se v trýznění zvířat vyžíval. Tato skutečnost Ninnu srazila na kolena, jelikož si do té doby myslela, že našla skutečně ideálního muže.

Indicie se objevili již dříve

Ninna nechala problém kolem svým buldočků zajít opravdu daleko. Oni se jí přitom snažili na otřesné činy budoucího manžela upozornit již s předstihem. V jeho přítomnosti se prý chovali zvláštně a raději se od něj za každé situace drželi co nejdál. Nakonec až kamera ovšem odhalila, jaké hrůzy se to v domácnosti vlastně děly. Okamžitě se s mužem rozešla a snažila se jej obvinit z násilného přečinu. On ale ještě před soudem zmizel neznámo kam...

Zdá ser až neuvěřitelné, jaká krutost se v některých lidech tajně ukrývá, co říkáte? Doufejme, že násilnický muž někdy dojde zaslouženému trestu.

Sdílejte článek