Její pitbul byl jeden z nejklidnějších psů v okolí. Tedy až na jeden den, kdy působil velmi rozrušeně. Jako by se něco snažil naznačit. Žena pátrala, až najednou vykoukla z okna. Co viděla?

Doslova vám vyrazí dech příběh čtyřnohého zachránce, který se odehrál v Americe. Pitbul Bruce byl vždycky velice hodným domácím mazlíčkem, který by neublížil mouše, natož člověku nebo dítěti. Že se z něj ovšem stane národní hrdina přirovnávaný k slavným filmovým postávám v kápích, by do něj ovšem řekl jen málokdo z jeho okolí. Dokonce i jeho majitelka byla činem skutečně překvapená a dodnes je na něj neskutečně pyšná. Zachránil totiž život ženě, která by bez něj už dávno nebyla na tomto světě. Co vlastně Bruce provedl tak zásadního? Na tom vám odpovíme během několika následujících řádků, takže vám rozhodně doporučujeme nikam neodcházet a pokračovat ve čtení!

Neznámé ženy se nikdo nevšiml, až na…

Pitbul Bruce se obvykle chová za všech okolností slušně a nikdy své páníčky neobtěžuje přílišným hlukem či úzkostlivými projevy. To o něm ostatně pronesla i jeho majitelka Abby. To se ale nečekaně změnilo jednoho naprosto běžného rána, kdy Bruce seděl u vchodových dveří do domu, hlasitě kvílel a neustále škrábal drápy na dveře. Abby z něho chování byla nejprve naštvaná, nicméně po chvilce jí začalo docházet, že něco takového se děje úplně poprvé a zcela jistě to musí mít nějaký hlubší význam.

Tušila, že ho něco za dveřmi muselo upoutat natolik, aby naprosto změnil své chování. Ale to jen by to mohlo být? Abby to nevydržela a otevřela vchodové dveře. Nejprve se rozhlížela všude kolem, ale hlavní pointa Brucova chování jí stále unikala. Proto se pejsek musel vydat paničce pomoci ještě o trochu více. Rozběhl se k přilehlému rybníku. Tam Abby uviděla, co se stalo původce Brucova podivného chování.

Čtěte také: Poctivá domácí huspenina se s tou kupovanou nedá srovnat. Připravte si ji i vy sami. A bude nejenom chutnat. Tento recept našich předků strčí do kapsy i ty nejdražší léky na klouby!

V rybníce klečela po kolena nějaká neznámá tmavá postava, která na první pohled vypadala naprosto zmateně. Abby se k ní okamžitě rozběhla a s blížícími se kroky rozpoznala polonahou ženu, která byla neskutečně vyděšená a evidentně vůbec netušila, kde že se to vlastně nachází. Stačilo málo a spadla by do vody, kde by utonula!

Bruce „Batman“ Wayne

Abby neznámou osobu okamžitě vytáhla z vody a zabalila do teplé deky. Posléze přivolala pomoc v podobě policie a sanitky, která už si ženu převzala. Okamžitě po zveřejnění fotografie neznámé dívky se policii ozvala rodina pohřešované, která své velké díky vyjádřila také na adresu Abby. Ta ovšem věděla, že záchrana dívky byla spíše zásluhou jejího čtyřnohého mazlíčka.

Z Bruce se tak přes noc stala celebrita, která se objevila mimo jiné také ve zprávách Foxu. Měl na sobě Batmanovský obleček, který naprosto přesně vystihuje jeho čin i povahu. Temný rytíř povstal dokonce i v psím podání! Budiž nám tedy tento pitbul příkladem, že pro záchranu člověka je důležité udělat absolutní maximum a nenechat se odradit ani tím, že vás lidé nejdříve nechápou.