Její tříletá dcera se postavila na záchod: Když maminka zjistila příčinu, její srdce se téměř zlomilo!

Děti umí velmi často dělat věci, které my dospělí nedokážeme pochopit. Už jsme prostě z dětských let vyrostli a zapomněli jsme tak na to, že jako děti jsme měli hlavu plnou zajímavých a spontánních nápadů. Rodiče nás často nechápali a hrozili nám, že jestli to ještě někdy uděláme, bude zle. My jsme to ovšem vůbec nemysleli špatně, neboť jsme chtěli jen něco vyzkoušet. Měli jsme jasný plán, který naše rodiče často děsil k smrti. Když se malá tříletá dcera postavila na záchodovou mísu, její maminka to absolutně nechápala. Jakmile ovšem příčinu zjistila, málem se jí zastavilo srdce a omdlela.

Legrační obrázky

Mladá žena, Stacey, je matkou tříleté dívky. V nedávné době sdílela na svém účtu na Facebooku poměrně legrační obrázek své dcery. Nikdo tyto snímky ze začátku nechápal, ale jakmile se lidé podívali blíže a zjistili příčinu dívčina konání, jejich srdce padala stejně, jako před tím srdce Stacey. Malá holčička si totiž vylezla na záchodovou mísu a velmi silně se soustředila, aby se na ní udržela. Obrázky tak působí velmi legračně.

Potenciální nebezpečí

Stacey považovala tuto situaci za velmi vtipnou. Jakmile tedy její holčička vylezla na mísu znovu, ihned ji vyfotografovala a obrázek poslala svému manželovi a tatínkovi malé holčičky. Po chvíli se dozvěděla, co je příčinou počínání malé dívky. Ve školce se totiž učili, že když pocítí potenciální nebezpečí, mají si stoupnout na okraj záchodové mísy. Děti se to učily na základě masakru v Orlandu, který si vyžádal 50 lidských životů. Druhou možností bylo schovat se do dřezu.

Čtěte také: Znáte recept s názvem Stará Riga? Pokud ne, seznamte se. Jedná se o velmi zajímavý dezert, který zaujme jak svým vzhledem, tak i svou unikátní chutí. Poradíme vám, jak si ho připravit

Poselství politikům

Je až srdcervoucí, co všechno se děti ve školce učí. Na druhou stranu je otřesné, když si uvědomíme, v jakém potenciálním nebezpečí naše děti žijí a vyrůstají. Na základě toho se Stacey rozhodla tuto akci publikovat. Současně s tím zveřejnila, že ji hned přešel humor, když se dozvěděla, proč to holčička dělá. Je to vzkaz pro všechny politiky a mocnáře, kteří ve velké míře mohou za to, že se dějí některé masakry.