Jen mizivé procento lidí dokáže na tomto obrázku spatřit dvě zvířata. Patříte mezi ně? NÁPOVĚDA ZDE -
Menu

Jen mizivé procento lidí dokáže na tomto obrázku spatřit dvě zvířata. Patříte mezi ně? NÁPOVĚDA ZDE

Ukážeme vám fotografii a budeme po vás chtít, abyste na ní našli dvě zvířata. Možná si řeknete, že na tom nic není, ale věřte, že se můžete pěkně zapotit. Právě tato fotografie je jasným důkazem toho, že takové hádanky patří mezi ty těžší. Jen málo lidí, kterým byla tato hádanka, resp. úkol, dána, ji úspěšně vyřešilo a ve stanoveném limitu dvě zvířata skutečně našlo. Vyzkoušejte si to také a zjistěte, zda se do této skupiny zařadíte také. Možná budete překvapeni.

Tajemství optických klamů

Optické klamy nás mohou překvapit, protože některé z nich jsou opravdu úžasné. Máte-li je rádi, je nutností, abyste si vyzkoušeli právě tento optický klam. Buďte si jistí, že vám dá pěkně zabrat. A pokud ne a vy ho vyřešíte během okamžiku, jste fakt mistři, kteří si zaslouží uznání. V každém případě by byla škoda to alespoň nevyzkoušet. Nepřijdete o nic, maximálně získáte.

Žába plus …

Na následujícím obrázku je žába, ale jen málo lidí si uvědomuje, že žába není jediným obyvatelem této fotografie. Vyskytuje se tam ještě jeden živočich, který není na první pohled vůbec patrný. Poznáte ho? Zkuste to, je to snadné. Stačí se jen podívat na obrázek a pořádně zapřemýšlet. Samozřejmě je také vhodné, abyste znali postavy zvířat, resp. to, jak vypadají. Může vám to hodně pomoci při řešení tohoto klamu.

Změna pohledu pomůže

Tak co, nalezli jste kromě žáby ještě nějaké zvíře? Zkoušeli jste si obrázek třeba otočit nebo se na něj podívat z jiného úhlu či pohledu? Pokud ne, učiňte tak a třeba dojdete k výsledku. V případě, že ani tak neuspějete, nic se neděje. Jen velmi malé množství dotázaných lidí to dokázalo. Pokud na to přijdete, jste borci.

Sami vidíte, že optické klamy mohou být různé. Budete možná překvapeni, když vám prozradíme, že právě tento optický klam patří mezi klasiku. I přesto je ovšem zařazen mezi ty nejnáročnější.

Tisk
Nezařazené

Zatímco rodiče byli na dovolené, děti změnily jejich byt k…

Dovolená je doba, na kterou se těší snad každý. Celý rok tvrdě pracuje, takže má nárok si na těch pár…
Nezařazené

DNES AKTUÁLNĚ: Rybář chytil podivnou štiku. Nemohl uvěřit tomu, co…

Jste-li vášnivým rybářem, pak pro vás tento příběh bude jako dělaný. V žádném případě se jim ale nenechte úplně pohltit. To,…
Nezařazené

Sešívačka má skrytou funkci, o které ví jen 9% z…

Pracujete v kanceláři? Máte stůl vybavený mnoha kancelářskými pomůckami? Patří mezi ně klasická sešívačka na papíry a jiné dokumenty? Pokud ano,…
Nezařazené

Plněný kuřecí řízek obalený v chlebové strouhance je naprostou delikatesou.…

Chtěli byste vyzkoušet nějaký nový recept, ale už vůbec nevíte, kde ho máte hledat? Kuchařských knih, pořadů, seriálů atd. je…
Nezařazené

ŠOK: Nevěsta ho přinutila vzdát se jeho milovaného psa. Podívejte…

Znáte ten pocit, když vás někdo nutí do něčeho, s čím nesouhlasíte? Nakonec vám ale nezbyde než osobě dát za pravdu…
Nezařazené

Pár koupil opuštěnou stodolu a během 2 měsíců ji proměnil…

Jste mladí a rádi byste bydleli v krásném domě s velkou zahradou? Máte spoustu plánů, jak byste si dům vybavili a co…