Jenom těžko by se našel někdo, kdo by neznal film Hříšný tanec. Věděli jste, že bylo natočeno i video, které mělo zůstat veřejnosti utajeno? Dostalo se na veřejnost a my vám ho přinášíme. Co na něm uvidíte?

Patříte mezi obdivovatele filmu Hříšný tanec? Pak vás určitě bude zajímat scéna, kterou ve filmu neuvidíte. Tento film pochází už z roku 1987 a vystupuje v něm ještě mladý Patrick Swayze a Jennifer Greyová. Zatímco hlavnímu mužskému představiteli se otevřeli dveře do spousta jiných rolí, pro Jennifer Greyovou to byla jediná velká role. Jedno je ale jisté – Hříšný tanec všichni milovali, ať už muži či ženy. Teprve poslední dobou byl odhalen záznam, který si tvůrci chtěli nechat pro sebe…

Hlavní představitelé dnes

Víme, že Patrick Swayze zemřel v roce 2009. Ještě předtím ale zazářil v mnoha filmech, ale prorazil také jako zpěvák, i když na tomto poli zas tak úspěšný nebyl (jmenujme například She´s like a Wind z filmu Hříšný tanec). Jeho účast na filmech je velmi bohatá, můžeme jmenovat například filmy Duch, Nejbližší příbuzenstvo, Hrozba smrti, Město radosti, Táta lump, Bod zlomu a zahrál si v jedné z epizod M*A*S*H. To Jennifer Greyová tak úspěšná bohužel nebyla. Její filmové zkušenosti by se daly spočítat na prstech. Zahrála si ve sportovním snímku Vítr, v krimi filmech Důvod k vraždě, Vražda ve státě Mississippi a Vražda na Broadwayi a v hororu Rituál.

Jennifer Gray nemoc porazila

Hlavní ženská představitelka Hříšného tance byla zase úspěšnější v léčbě vážného onemocnění – jen rok po Swayzeho smrti jí byla diagnostikována rakovina štítné žlázy. Herečce se podařilo tuto zákeřnou chorobu porazit a krátce poté si zatančila v americké verzi „Dancing with the Stars“. Ukázala, že nic z toho, co ji Patrick ve filmu naučil nezapomněla, a vyhrála rovnou první místo!

Utajované záběry

Záběry, které neměly být odehrány, jsou záběry ze zkoušek. Oba dva herečtí kolegové si v nich cvičí tance do filmu – a jsou u toho neuvěřitelně sexy, stejně jako ve filmu samotném.

https://youtu.be/tGiwzc3qdTU