David Hampl
6 dubna, 2019

Ne každý si chce nebo může dovolit nové auto. Někdo na něho nemá peníze, jiný se zase bojí velké ztráty hodnoty. A tak lidé vyrazí do autobazaru, kde poptávají automobil ojetý. Bohužel to zde nemají jednoduché, o čemž vás přesvědčí jedno pořízené video. To ukáže, jak může autobazar lhát a zkreslovat skutečnost. Co si k zákazníkům dovolí, to je opravdu šokující věc.

Stačí se podívat na recenze na internetu

Je pravdou, že když se na některé autobazary podíváte blíže na internetu, a začnete číst jednotlivé recenze, musí vám být jasné, že zde není něco v pořádku. Věcí, na které si lidé ztěžují, je celkem dost. Jsou to třeba nekvalitní auta, jedná se o povýšené jednání, nemožnost se v autě projet, ale také lži a psychický nátlak. Na videu vám ukážeme ještě další šokující věci, které jste rozhodně nečekali. Přesto daný autobazar dále funguje.

Celou republiku oběhlo video s reportáží z jednoho velkého bazaru

Že jsou velkým problémem hlavně velké bazary, o tom není pochyb. Zatímco v těch malých často jednáte přímo s jejich provozovatelem, který si váží zákazníků, u těch velkých je to přesně naopak. A to dokládá i reportáž, která se zaměřila na vozidlo Volkswagen Passat vyrobené v roce 2017 a hlavně nabourané. To, jak ho bazar nabízel, to každého šokovalo.

Autobazar o vozu bezostyšně lhal

Dnes už není zase až tak velký problém si zjistit, odkud auto pochází, nebo zda bylo nebo nebylo bourané. Jistě to ví i samotný autobazar, který ale vědomě lhal. Zákazníkům zamlčel důležité skutečnosti, které se týkají právě historie daného vozu a tedy i jeho stavu. Dokonce to došlo až tak daleko, že bylo auto zákazníkům vnuceno. Ti až po delší době zjistili, že auto není takové, jaké mělo být. Pochopitelně se rozhodli auto reklamovat.

Reportáž ukazuje na naprosto šílené praktiky autobazaru

Zákazníci z reportáže jsou samozřejmě jenom jedni z mála. Jsme přesvědčeni o tom, že podobných lidí, které se podaří napálit díky lhaní a intrikám je mnohem více. Proto na vás apelujeme – nakupujte jenom v prověřených bazarech a nezapomeňte si o kupovaném voze zjistit všechny detaily. Jedině tak nenaletíte, jako řada jiných lidí. A co se konkrétně stalo v tomto případě? To už vám prozradí obsáhlá reportáž na videu níže. Z některých částí budete doslova šokováni.

Sdílejte článek