Věděli jste, proč jsou býci těmi pravými kandidáty na post Vašeho životního partnera?

Lidičky narození ve znamení býka, na přelomu duben/květen, jsou pod silným vlivem Venuše. To jednoduše znamená, že se jedná o ryze živelné a romantické osoby! Hledáte-li však někoho vhodného, s kým byste mohli strávit zbytek svého života, je dobré vědět, že býci jsou těmi nejvhodnějšími! Nejedná se totiž o lamače srdcí, nýbrž o stabilní partnery.

Shrneme-li to, můžeme si dovolit říci, že žádné jiné znamení není tak rodinně založené jako právě býk! Chcete-li tedy žít po zbytek svého života šťastně, založit si velkou šťastnou rodinu, které budete moc dát vše… Býci jsou proto jako zrození!

Upřímně si můžeme říci, že zamilujete-li se do býka, máte obrovské štěstí! Vaše partnerství totiž bude naplněno romantickými gesty, vášní a projevy nezměrné lásky. Pocit „být milován“ tak pro Vás bude na denním pořádku. Za velkou a podstatnou zmínku také stojí fakt, že tomuto znamení můžete plně důvěřovat. Jak všichni víme, důvěra je stavebním kamenem každého stabilního a dlouhodobého vztahu. Býci jsou ve svém životě velmi vytrvalí, učenliví, mající chuť se rozvíjet! Právě proto jsou z nich skvělí kamarádi, partneři a později i rodiče!

Čtěte také: Smutná zpráva: Ve věku 80 let nás opustil legendární herec a dabér Ladislav Županič

Býci se vyznačují také tím, že se těší i z úplných maličkostí… Přinesete-li tedy ráno býkovi do postele ranní kávu, zahrne Vás láskou a vděčností! Někdy se až může zdát, že býk zkrátka bere život tak, jak je… Proto zpravidla neočekává žádná velká gesta a i malé radosti mu vykouzlí úsměv na tváři. Nuž, kdo by nechtěl mít tak vděčného partnera?

Vzhledem k tomu, jaký býci vedou pohodlný život, může působit, že se jedná o materialisty. Zpravidla platí, že se býci obklopují tím nejlepším… Když se jede na dovolenou, vybere si býk dobrý hotel, auto musí být pohodlné a výkonné, i oblečení by mělo být té nejlepší kvality. Býci mají však otevřené srdce a vždy myslí i na ostatní, proto milují rozdávat dárky!

Stručně a jednoduše můžeme říci, že býci jsou ideálními partnery na život! Často uvažujeme nad tím, že racionální uvažování a pragmatismus jsou pro život potřebné, a právě díky těmto vlastnostem jsou býci těmi pravými! Co více, věděli jste, že býci jsou i atraktivní? Takovými býky jsou např. Jessica Alba, Channing Tatum, Enrique Iglesias či dokonce David Beckham!