David Hampl
23 ledna, 2020

Mnoho malých dětí disponuje neuvěřitelným talentem, hudebním, výtvarným či pohybovým. Když je vidíme, nestačíme žasnout nad tím, co ve svém dětském věku zvládnou, a ptáme se sami sebe, jak je to vlastně možné. Stejně tomu bylo i v případě teprve čtyřleté Elly Doblerové, která okouzlila celý svět díky svému vystoupení na jedné taneční soutěži.

Neuvěřitelný talent

Když přišla malá Ella na jeviště, všechny zaujala svou roztomilostí, když však začala tančit, nikdo nevěřil svým očím. Ve čtyřech letech tančila s takovým půvabem a sofistikovaností, že by jí to mohly závidět tanečnice o několik let starší. Není se tedy čemu dovit, že svým výkonem všechny okouzlila a taneční soutěž s názvem Rainbow National Dance Competition s přehledem vyhrála. Dokonalé pohyby, které jsou směsí tance, baletu a gymnastiky, skvělý smysl pro rytmus a výraz, to vše v tak útlém věku není vůbec běžné.

Pohybový talent a lásku k tanci Ella projevovala již od nejútlejšího věku, nebyla chvíle, kdy by doma za zvuků jakékoli hudby hned nezkoušela nejrůznější taneční kreace. Rodiče si toho samozřejmě všimli, a tak ji přihlásili do kurzů tance pro děti. Důkazem toho, že to bylo velmi dobré rozhodnutí, bylo i vystoupení, které předvedla v soutěži na píseň Heaven on Earth, kterým nejenže soutěž Rainbow National Dance vyhrála, ale její vystoupení je považováno za jedno z nejlepších představení v historii celé soutěže.

Výhra v soutěži byla jen první krok

Po tomto úspěchu Ella začala tančit v taneční akademii New Level Dance, která se specializuje na výuku tanečného umění pro děti od tří let, a dnes s touto společností cestuje po celých Spojených státech a úspěšně se zúčastňuje nejrůznějších tanečních soutěží. Zároveň již díky svému talentu a píli vyhrála několik titulů, například Petite Miss Leap Sensation a Regional Mini Miss Ruby Showbiz. O Elle Doblerové zcela jistě uslyšíme i v budoucnu.

Sdílejte článek