David Hampl
3 září, 2019

Na zpěv musí být dvě věci. Tou první je hudební sluch a tou druhou je talent. Tomuto chlapci jsou jenom 2 roky a ukazuje, že obojího má vice než dost. Tento chlapec se stal hitem internetu, a to díky písni kterou se rozhodl nazpívat. Až se podíváte na jeho výkon, jistě nám dáte za pravdu v tom, že je ohromující. A to si vybral i poměrně těžkou skladbu, se kterou mají problémy i zkušení zpěváci.

Téměř jako Elvis Presley

Ten byl skutečnou hudební legendou. A kdo ví, možná půjde tento malý chlapec v jeho šlépějích. Jsou mu sice 2 roky ale už jasně ukazuje, že má našlápnuto více než dobře. A proč zmiňujeme právě Elvise? Jelikož jeho si chlapec vybral jako svůj velký vzor a právě jeho písničku se rozhodl zazpívat. A jak mu to jde můžete posoudit i vy, jelikož vše bylo zaznamenáno na videu. Od té doby malého zpěváka obdivuje celý svět. Nedivíme se.

Chlapec je z hudební rodiny

Kde vzal takový talent? Jistě ho zdědil, protože pochází z hudební rodiny. Jeho otec je muzikant a právě on synka natočil při zpěvu písně. A byl to také jeho otec kdo ho během zpěvu doprovází hrou na kytaru. Až malý chlapec trochu povyroste, mohou být zajímavé duo. I když kdo ví zda celkovou slávu nakonec nebude sklízet jenom on sám. Talent na to má.

Poslechněte si velký hit v dětském podání

Už vás nebudeme dále napínat. I vy sami můžete nyní snadno posoudit, zda daný chlapec má nebo nemá talent na zpěv. Podívejte se video kde zpívá jeden z velmi slavných hitů od Elvise. Dojemnou píseň, která vás v tomto dětském podání zaujme ještě více. Je pozoruhodné jak malý kluk co ještě neumí dobře mluvit dokáže velmi krásně zpívat. Souhlasíte? Věříme že ano. A aby talent tohoto malého dvouletého hocha nezůstal bez odezvy, sdílejte tento článek. Dost možná si na něho vzpomenete až tomuto chlapci vyrazíte na koncert. Schopnost prosadit se skvělým zpěvem rozhodně má.

https://www.facebook.com/stevenconversemusic/videos/412333926042987/

Sdílejte článek