Jsou ošklivé ženy? Rozhodně ne. To jak vypadají ovlivňuje hlavně péče a líčení. Podívejte se na fotografie, jak ženy vypadají po probuzení a dokonale nalíčené

Ano, něco jako přirozená krása skutečně existuje. Jsou ženy, které mají velké štěstí v tom, že i nenalíčené vypadají hezky a sexy. Těch je ale naprosté minimum. Realita je taková, že většina žen je nenalíčených zcela stejných a někdo by dost možná řekl, že i tuctových. A platí to nejenom o ženách kolem vás, ale platí to i o ženách, které jsou známé třeba z filmů a jiných odnoží šoubyznysu.

Na fotografiích a akcích vypadají vždy dokonale

Říkáte si, jak jsou dané ženy úchvatné a dokonalé, jelikož mají to štěstí, že je příroda obdařila dokonalou krásou? Není to vždy tak, jak si myslíte. Stačí se podívat blíže na naše fotografie. Ty porovnávají jejich dokonalost s tím, jak vypadají v civilu. Tedy nenalíčené. Dost možná budete překvapeni, že herečky a další vypadají úplně běžně. Tím chceme říci, že nejsou ošklivé ženy. Jsou jenom ženy, které o sebe buď dbají, nebo nikoliv.

Mila Kunis

Tato herečka není na poli showbyznysu žádným nováčkem. Je známá nejenom pro řadu seriálů a filmů, ale také proto, že jejím partnerem je ještě známější Aston Kutcher. Podívejte se, jak daná herečka vypadá nenalíčená a jak vypadá, když chce být dokonalá. To je rozdíl, že ano?

Čtěte také: 5 nezákeřnějších a největších mrch podle znamení zvěrokruhu. Některé jste možná ani nečekali!

Christina Aguilera

Známá zpěvačka, které lidé závidí nejenom její figuru, ale velmi často i její krásu. Nakolik za ní může příroda a na kolik zkušení vizážisté? To můžete sami posoudit na přiložené fotografii, kde nemá žádné líčení.

Britney Spears

Velký hudební idol hlavně v minulosti. To ale neznamená, že by ji lidé neznali ani dnes. Tato proslulá a známá zpěvačka také patřila k idolům krásy. Mimo jiné proto, že se uměla vždy dokonale nalíčit. Nevěříte? Tak se podívejte.

Khloe Kardashian

Velmi známá celebrita z populárního rodinného klanu. Stejně jako všichni z rodiny, i oba působí na fotografiích i všude jinde jako dokonalá žena. Jak je to ve skutečnosti? Pokud o sebe nedbá, tak vypadá naprosto průměrně. Přesvědčte se sami.

Tom Cruise

Světoznámý herec, který se díky řadě filmů dostal na samotný vrchol. Musíme říci, že dnes je ženami považován za dokonalého fešáka. A kolik v tom hraje roli to, jak se o sebe stará? Chcete to zjistit? Není nic jednoduššího. Stačí se jenom podívat na fotografii z jeho mládí.

Kelly Clarkson

Známá zpěvačka, která je nejenom držitelkou cen Grammy, ale jedná se také o ženu, která umí zaujmout svým vzhledem. I ten je však spojený především s tím, jak o sebe tato žena dokáže dbát. Jinak vypadá zcela běžně, což můžete sami vidět.

Rihanna

Zpěvačka, o které se mluví jak v souvislosti s její sexy postavou, tak v souvislosti s jejím hlasem. A také v souvislosti s její dokonalou krásou. Ta je ale celkem pomíjivá, jelikož to jasně ukazuje porovnání fotografií. Když se správně nalíčíte, můžete být také dokonalá.

Kate Moss

Kdo je tato žena? Jedná se o supermodelku, u které se předpokládá, že pokud jde o krásu, nebude mít chybu. No, podívejte se na několik fotografií a sami posuďte, nakolik je tato žena od přírody dokonalá a nakolik v jejím vzhledu hraje roli kosmetický průmysl.

Cristiano Ronaldo

Jde o fotbalistu, který zaujme nejenom svým uměním, ale často je považován také za velmi přitažlivého muže. Dbá na svůj vzhled dokonce i před zápasem, což dokazuje to, jak na hřišti vypadá. A jak reálně vypadá, když se rozhodne o sobe chvíli nepečovat?

Katie Holmes

Jde o známou americkou herečku, která má poměrně zajímavou kariéru. A má také zajímavý vzhled, což je možné vidět na celé řadě konaných akcí. Když se však podíváme na to, jak vypadá nenalíčená, dost těžko byste poznali, že je to právě ona. Za to ručíme.

Cameron Diaz

Další z populárních hereček, která i ve svých rolích využívala hlavně své krásy a také šarmu. O to větší je překvapení spojené s tím, jak Cameron Diaz vypadá v civilu a tedy ve chvíli, kdy o sebe nijak výrazně nedbá. Je třeba říci, že rozdíl je ohromný.

Heidi Klum

Jedna z nejznámějších světových modelek. Předpokládá se u ní, že vypadá stále dokonale. Její přirozená krása je však podstatně menší, o čemž se můžete na fotografii přesvědčit sami. No řekněte, dokázali byste ji poznat na ulici? Jistě jenom těžko.

Pamela Anderson

Tato žena byla jasný sex symbol. A to hlavně díky seriálu Pobřežní hlídka, ve kterém hrála. Na plátně, ale i na fotografiích z mnoha akcí vypadá jako dokonalá žena. Jak ale vypadá, když jí jí na svém vzhledu nezáleží? Nijak přitažlivá není.

Kim Kardashian

Tu jistě není třeba nijak výrazně představovat, jelikož Kim Kardashian je známou celebritou, která ráda provokuje. A to hlavně pro svou postavu. Poměrně zajímavý je její obličej v porovnání s tím, jak vypadal a jak vypadá teď. Posoudit to můžete sami.