Jsou písně, které zná každý. A toto je jedna z nich. Až si poslechnete verzi od nadějného a talentovaného herce, jistě potvrdíte, že je mnohem lepší než originál. Nebo jste jiného názoru?

Jsou písně, které zná jistě každý. Dost často je slyšíte v rádiu a dost často si je také sami zpíváte, nebo broukáte. Jenom málokdo je však natolik dobrý a natolik nadaný, aby dokázal sám danou píseň zazpívat lépe, než originál. Ale jsou lidé, kteří to dokážou. A mezi ně jistě patří i Jonathan Jackson. Jedná se o talentovaného a nadějného herce, který ukazuje, že mohl klidně být také zpěvákem. Jeho dokonalý výkon to jenom potvrzuje.

Covery známých písní jsou zcela běžné

Co je to takzvaný cover? Ve světě hudby nejde o nic neobvyklého. Jedná se o to, že se vezme nějaká známá píseň a je přezpívána někým jiným. Nutno říci, že takový cover je dnes ve většině případů horší než originál, kterému se zkrátka nevyrovná. Jsou ale i případy, kdy je tomu přesně naopak. Není jich moc a tak je skvělé, když se na jeden takový povede narazit. A tady jeden z příkladů máte. Pokud se podíváte na přiložené video, musíte potvrdit, že tento cover za to rozhodně stojí. A pokud si nemyslíte, že je lepší než originál, jistě dáte za pravdu, že se mu celkem výrazně vyrovná.

O jakou jde písničku

Porovnat si originál s verzí tohoto herce můžete i proto, že se rozhodl pro zpěv písně, která je populární po celém světě. Jedná se o hit Unchained melody. Pokud vám název nic neříká, o důvod více pustit si video. Můžete si být jisti, že po prvních tónech již budete velmi dobře vědět, o jaký hit se jedná. Možná si ho zazpíváte spolu s Jonathanem Jacksonem. Těžko se mu ale vyrovnáte.

Čtěte také: 11 míst, které musíte vidět! Je těžké uvěřit, že je naleznete na planetě Zemi!

Líbí se vám? A znáte podobné?

Co na píseň v podání tohoto herce říkáte? Je opravdu skvělá, že ano. Těžko byste hledali povedenější cover tohoto hitu. A co jiné písně, které jsou světoznámé. Znáte někoho, kdo je dokázal přezpívat tak, že se originálu minimálně vyrovnají a často ho dokážou i předčít? Podělte se s námi. Budeme rádi za jakékoliv tipy. Ale až potom, co si vyslechnete tento hit.