Jsou Vaši nejbližší ve znamení Štíra? Pak byste o nich měli vědět pár důležitých informací! Jde totiž o vskutku výjimečné znamení! -
Menu

Jsou Vaši nejbližší ve znamení Štíra? Pak byste o nich měli vědět pár důležitých informací! Jde totiž o vskutku výjimečné znamení!

Štír je jedním ze znamení zvěrokruhu a to vskutku výjimečným! Zpravidla platí, že lidé narození v měsících říjen a listopad jsou lidé, kteří Vás mnohdy dokáží zaskočit. Co je však dobré, že pozitivně!

Ten, kdo zná nějakého štíra ví, že v případě tohoto znamení nelze spoléhat na první dojem. Jde totiž o lidi, kteří se ve skutečnosti jeví jako zcela někdo jiný.

U štírů však platí 100% jedna věc – štíři jsou z celého srdce upřímní, a tak se nikdy nebojí říct druhému pravdu přímo do očí. Narozdíl od přebytku upřímnosti, totiž trpí nedostatkem empatie. To zpravidla znamená, že to svou otevřeností mnohdy až přehánějí. Vždy byste však měli mít na paměti, že to nedělají schválně. Jsou jen zkrátka lidé, co chtějí mít ve všem jasno.

Jestli je někdo z Vašich blízkých narozený ve znamení štíra, mohli jste již snadno zjistit, že jsou to lidé, kterým značně záleží na tom, jak vypadají a to za všech okolností. Mnohdy to také očekávají od druhých. Ačkoliv to tedy štíři nemyslí zle, díky své upřímnosti a důrazu na svůj vzhled mohou mít někdy nepřiměřené komentáře typu „v tom novém triku vypadáš tlustě“. Na druhou stranu Vás však mohou obdarovat novým svetrem, který se podle nich dokonale hodí k odstínu Vaší pleti. To, co totiž štíři milují, je dávání pečlivě vybraných dárků.

Proč byste měli chtít ve svém životě štíra?

Jestli Vám můžeme nědo doporučit, tak jednoznačně štíra! I přesto, že se může zdát koomplikovaný, občas žárlivý a nesdílný, má jednu vskutku výjimečnou vlastnost!

TOUŽÍ PO TRVALÉM A PEVNÉM VZTAHU!

Jestli tedy hledáte stabilního partnera, pak je štír skvělou volbou. Jedná se o romantického, věrného a oddaného společníka. Zároveň se jedná o osobu, která k Vám bude vždy upřímná. Co si budeme povídat, vždy se v životě hodí mít někoho, kdo je k Vám na 100 % otevřený.

Co byste měli mít na paměti?

Komunikujete-li se štírem, měli byste mít na paměti, že ho nelze oklamat, případně velmi těžko. To platí i ve chvíli, kdy je do Vás bezmezně zamilovaný! I tehdy má uši na stopkách a zůstává vždy nohama pevně na zemi.

Jde-li o jeho osobu, dokáže skvěle vycítit, zda je s ním jednáno upřímně. Žádný podvodník si tak na něj nepřijde!

Vcelku lze říci, že štíři jsou pragmatici a realisté, což se jim v životě mnohdy hodí.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

Líbil se vám článek?

Tisk

Andělské hodiny v prosinci: využijte okamžiky, kdy se otevírá nebe

ZAJÍMAVOSTI
Podle portálu Mesaje Inspirationale se v prosinci tzv. otevírá nebe a my můžeme využít andělské hodiny k tomu, abychom komunikovali…

Varoval před havárií v Černobylu a učil lékaře, aby používali laser pro operace. Jaký je recept na dlouhověkost dle tohoto muže?

ZE ŽIVOTA
Co je velký sen mnohých lidí? Může jich být celá řada, ale když se podíváme na jeden z těch hlavních, rozhodně…

Světově uznávaná Angela Pearl přináší horoskop na celý rok 2019. Podívejte se s námi, co vás čeká a nemine

ZE ŽIVOTA
Také si někdy říkáte, co vás čeká a co vás nemine, a jak je možné, že se vám stalo právě…

Věděli jste to? Vědci tvrdí, že jedna sklenice červeného vína se vyrovná hodině strávené v posilovně! Je to vůbec možné?!

TIPY A TRIKY
Buďme k sobě upřímní, chodit do tělocvičny není pro všechny zrovna oblíbená činnost, ale pití vína? Nuž, to už je jiná věc.…

Nejste už nejmladší? Zde je 8 příznaků, které značí nedostatek bílkovin. V žádném případě byste je neměli brát na lehkou váhu!

TIPY A TRIKY
Je dobře známo, že protein hraje zásadní roli ve fungování našeho těla. A pokud máte nedostatek bílkovin, Vaše tělo bude…

11 běžných chyb, které zpravidla děláte, když se snažíte zhubnout. Není divu, že se Vám to pak nedaří…

TIPY A TRIKY
Většina lidí ví, že pokud chce zhubnout, je třeba konzumovat méně kalorií a pravidelně cvičit. Nicméně, to není vše. Mezi…

Roztomilá paterčata z Ukrajiny se stala celosvětovou senzací okamžitě po narození! Jejich fotografie si získají i Vaše srdce!

ZAJÍMAVOSTI
Zdravé děťátko je darem pro každého rodiče. V případě Ukrajinské rodiny to však platí pětinásobně. Podle portálu slavorum.org se maminka…

Tato holčička je hitem internetu! Společně s tátou přezpívala velice známou písničku z pohádky!

ZAJÍMAVOSTI
Na internetu se před pár dny objevilo video mladé dvojice, která směle přezpívala písničku ze známého animáku Toy Story: Příběh…

15 zajímavých faktů, které Vám odhalí velmi neočekávané aspekty života na Zemi!

ZAJÍMAVOSTI
Vědci každoročně provádějí spoustu různých studií a v důsledku toho zjišťujeme více nečekaných skutečností o našem nádherném světě. Protože milujeme…

Chcete vědět, co Vám přinese další měsíc? Zkoukněte horoskop na SRPEN – pro Vodnáře!

ZAJÍMAVOSTI
Láska a vztahy Tento měsíc byste se měli zaměřit na vztahy s rodinou, které mohou mírně pokulhávat. Nemusí jít o…