Jsou Vaši nejbližší ve znamení Štíra? Pak byste o nich měli vědět pár důležitých informací! Jde totiž o vskutku výjimečné znamení! -
Menu

Jsou Vaši nejbližší ve znamení Štíra? Pak byste o nich měli vědět pár důležitých informací! Jde totiž o vskutku výjimečné znamení!

Štír je jedním ze znamení zvěrokruhu a to vskutku výjimečným! Zpravidla platí, že lidé narození v měsících říjen a listopad jsou lidé, kteří Vás mnohdy dokáží zaskočit. Co je však dobré, že pozitivně!

Ten, kdo zná nějakého štíra ví, že v případě tohoto znamení nelze spoléhat na první dojem. Jde totiž o lidi, kteří se ve skutečnosti jeví jako zcela někdo jiný.

U štírů však platí 100% jedna věc – štíři jsou z celého srdce upřímní, a tak se nikdy nebojí říct druhému pravdu přímo do očí. Narozdíl od přebytku upřímnosti, totiž trpí nedostatkem empatie. To zpravidla znamená, že to svou otevřeností mnohdy až přehánějí. Vždy byste však měli mít na paměti, že to nedělají schválně. Jsou jen zkrátka lidé, co chtějí mít ve všem jasno.

Jestli je někdo z Vašich blízkých narozený ve znamení štíra, mohli jste již snadno zjistit, že jsou to lidé, kterým značně záleží na tom, jak vypadají a to za všech okolností. Mnohdy to také očekávají od druhých. Ačkoliv to tedy štíři nemyslí zle, díky své upřímnosti a důrazu na svůj vzhled mohou mít někdy nepřiměřené komentáře typu „v tom novém triku vypadáš tlustě“. Na druhou stranu Vás však mohou obdarovat novým svetrem, který se podle nich dokonale hodí k odstínu Vaší pleti. To, co totiž štíři milují, je dávání pečlivě vybraných dárků.

Proč byste měli chtít ve svém životě štíra?

Jestli Vám můžeme nědo doporučit, tak jednoznačně štíra! I přesto, že se může zdát koomplikovaný, občas žárlivý a nesdílný, má jednu vskutku výjimečnou vlastnost!

TOUŽÍ PO TRVALÉM A PEVNÉM VZTAHU!

Jestli tedy hledáte stabilního partnera, pak je štír skvělou volbou. Jedná se o romantického, věrného a oddaného společníka. Zároveň se jedná o osobu, která k Vám bude vždy upřímná. Co si budeme povídat, vždy se v životě hodí mít někoho, kdo je k Vám na 100 % otevřený.

Co byste měli mít na paměti?

Komunikujete-li se štírem, měli byste mít na paměti, že ho nelze oklamat, případně velmi těžko. To platí i ve chvíli, kdy je do Vás bezmezně zamilovaný! I tehdy má uši na stopkách a zůstává vždy nohama pevně na zemi.

Jde-li o jeho osobu, dokáže skvěle vycítit, zda je s ním jednáno upřímně. Žádný podvodník si tak na něj nepřijde!

Vcelku lze říci, že štíři jsou pragmatici a realisté, což se jim v životě mnohdy hodí.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

Záhadné bedny na letišti si dlouhou dobu nikdo nevšímal. Po…

Dodržování bezpečnosti patří na letištích mezi nejzásadnější a nejkontrolovanější pravidla. Především po nejrůznějších teroristických útocích či nehodách se vždy pravidla…
ZE ŽIVOTA

Budete překvapeni tím, jakým způsobem sešili pacientovi ránu v jedné…

Úroveň zdravotnictví je jednou z často diskutovaných otázek nejen v České republice, ale také u našich sousedů na Slovensku. Lidé samozřejmě chtějí…
ZE ŽIVOTA

Majitel tohoto pejska se zachoval opravdu hrůzně. Co udělal? Z…

Kamery jsou dnes téměř na každém kroku a neustále kontrolují náš pohyb. Jsou lidé, kterým to oprávněně vadí, neboť mají…
ZAJÍMAVOSTI

Oslí mládě je nehezky zraněno. Neuvěříte, co udělá jeho máma.…

Děti jsou prioritu všech rodičů na světě. Blázen je ten, který se o své děti nestará nebo je dokonce zanedbává…
ZE ŽIVOTA

Tohle snad ani nemohou být normální lidé. Co udělali? Měli…

Někteří lidé jsou opravdové zrůdy. Jinak se to ani nedá napsat, jelikož pokud se někdo zbaví svého psa tím nejhorším…
ZE ŽIVOTA

To, že se tento pejsek vrátil opět do normálního života…

Majitel tohoto psa by si zasloužil minimálně stejné utrpení. To proto, že se o něho již nechtěl starat a místo…