Jste senzitivní a máte téměř nadpřirozené vlastnosti? O tom se můžete během několika málo chvil sami přesvědčit. Zařaďte se mezi 3 % těch, kteří na obrázku najdou jedničku.

Na první pohled se zdá, že výše uvedený obrázek je sestaven jen ze samých písmen I. Nenechte se však mýlit. V této sestavě se schovává také číslice jedna. Budete schopní ji nalézt? Těch nejlepších, kteří byli podrobeni tomuto zkoumání a číslo jedna skutečně našli, byla jen pouhá tři procenta ze všech, a to je opravdu jen menšina.

Procvičte si svou citlivost a trpělivost

Různé obrázkové rébusy, hádanky a psychotesty se těší v dnešní době velké oblibě a neustále nabývají na popularitě. Díky nim se lidé mohou o sobě dozvědět mnohé zajímavé informace. Přidanou hodnotou některých složitějších rébusů je i to, že si procvičíte paměť. Co vše tedy můžete zjistit, díky těmto testům?

  • Zda jste člověkem, který umí být trpělivý, nebo jste nedočkaví a chcete vše hned
  • Jaké máte zrakové vnímání prostoru
  • Máte-li v sobě větší míru senzitivity a dokážete se zaměřit na detail, nebo jste roztěkaní
  • Jestli dokážete ovládat své vnitřní emoce, nebo se jimi necháte ovlivnit a jste výbušní a rozčilujete se nad svým neúspěchem

Pokud se vám jedničku mezi samými „íčky“ podařilo najít, pak vám velmi blahopřejeme a můžete se zařadit mezi ta tři procenta nejlepších luštitelů. Jestli se vám to nepodařilo, nevěšte hlavu, přinášíme zde samozřejmě i výsledek, abyste si mohli udělat představu, kde se záludná jednička nacházela. Nejedná se o lehký úkol, ale je skvělé, že jste se o něj pokusili.

Čtěte také: TEST: Sevřete pěst a poté se podívejte na obrázek, do jaké skupiny patříte. Je to neuvěřitelné, ale zase se o sobě dozvíte něco víc!

Ovládněte svůj mozek

V případě tohoto obrázkového testu se jedná o takzvaný optický klam, kdy mozek nám dává informaci, že vidí všechno stejně. Pokud tedy chceme zpozorovat drobné rozdíly, musíme se vysoce koncentrovat. Dá se však soustředěnost naučit? Jistým tréninkem můžete svůj mozek „obelhat“ a dokonce nalézt i to, v co jste už nedoufali. Vyžaduje to ovšem značné trpělivosti. Pokud jí neoplýváte, nezbývá než trénovat.