Kamarádka mívala ohromné bolesti nohou, díky nimž už nemohla ani pořádně spát. Pak jsem jí poradila tento trik a od té doby spí jako neviňátko!

Věřím, že v tom nejsem sama a že Vás mnohé trápí to stejné. Nohy dokážou člověku hodně zavařit, zvláště pokud Vás bolí i v noci, a Vy díky tomu už nemůžete ani oči zamhouřit. Mnoho lidí po celém světě se s tímto problémem potýká den co den. Pokud jste už ztratili naději, že na Vaše bolavé a unavené nohy ještě někdy něco zabere, pak jste ještě nevyzkoušeli tuto jednu poslední možnost. Proto Vám doporučujeme vyměnit bezesné noci a podrážděnost za kvalitní spánek a dobrou náladu!

[hana-code-insert name=’google‘ /]V čem spočívá kouzlo?

Vše, co musíte udělat, je nechat nohy trochu odpočinout.

 

Co budete potřebovat?

  • lavor
  • teplou vodu (Pozor, ne horkou!)
  • tuhé mýdlo
  • mořskou nebo himalájskou sůl
  • jedlou sodu
  • jód

Do lavoru si napusťe vodu, vymáchejte v něm mýdlo tak, aby se voda zbarvila bíle. Poté přidejte trochu jedlé sody, hrst soli a vše dobře promíchejte. Na závěr nakapejte odhadem asi 10 kapek jódu.

Nohy si ponořte do vody a na stopkách si nastavte 15 minut. Za tento čas by měl roztok vytáhnout všechnu bolest z Vašich nohou a dokonce někteří tvrdí, že z nich vysaje i negativní energii.

Na závěr si nohy usušte, nakrémujte, navlečte ponožky, případně můžete jít rovnou spát. Já preferuji tuto lázeň dělat těsně před spaním, pak nožky krásně zrelaxují.

Tento proces byste měli opakovat cca 3x týdně, přičemž doporučuji si pokaždé do směsi nakapat o něco více jódu. Pokud Vás trápí opravdu velké bolesti, můžete tento „rituál“ opakovat i dvakrát denně – ráno a večer.

Dejte však pozor na křečové žíly. Pokud jimi trpíte, voda nesmí být horká, ale jen teplá až vlažná.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Já osobně jsem už po prvním namočení spala mnohem lépe a veškerá bolest se vytratila. Pevně věřím, že budete mít stejné štěstí!