Kamarádka vložila vejce a 2 další ingredience do sáčku. Když jsem viděla, co se z toho stalo, nemohla jsem uvěřit svým očím!

Také rádi zkoušíte nové postupy a recepty, které moc lidí nezná? Co jste zkoušeli naposledy? Bylo to něco báječného a nevšedního? Pokud jste měli delší dobu pauzu s těmito netradičními pokusy nebo byste rádi něco poprvé vyzkoušeli, pak pro vás máme skvělou zprávu. Udělejte si báječnou omeletu, kterou si zamilujete. Její příprava je naprosto jednoduchá a poměrně rychlá. Budete koukat, jak jednoduché je vytvoř skvělou omeletu a jak báječně vám bude chutnat. Na nic už nečekejte a pojďte na to. Budou vám k tomu stačit jen 2 ingredience.

Omeleta bez oleje

Možná vám to bude připadat jako velmi podivná metoda, nicméně výsledek stojí za to. K vytvoření klasické omelety jste možná plastový sáček nikdy nepoužívali, ale je dost možné, že od dnešního dne ho budete používat pravidelně. Díky němu totiž vytvoříte báječná míchaná vejce, křupavá a lahodná. Navíc nebudou plavat v oleji jako při jejich klasické přípravě.

Základní verze

Na přípravu si nachystejte jen 3 vejce a 150 ml mléka, dále sůl podle chuti. Vejce dejte do misky a rozšlehejte ho a přidejte špetku soli. K tomu přilijte mléko a pořádně promíchejte. Výslednou směs nalijte do plastového sáčku a sáček zavažte. Sáček dejte do vroucí vody a vařte po dobu půl hodiny. Nakonec sáček vytáhněte, rozdělejte ho a získáte perfektní omeletu, které neodoláte. Jde o základní formu, takže jste-li zvyklí na bohatší omelety, můžete improvizovat.

Čtěte také: Co se stane, když smícháte hřebíček a Alpu? Výsledek vás překvapí natolik, že to půjdete zkusit ještě dnes.

Pro náročnější jedlíky

Pokud jste náročnějšími uživateli vaječných omelet a chtěli byste vyzkoušet tento způsob přípravy, můžete si nachystat ingredience jako: 2 vejce, šunku nakrájenou na kostičky, strouhaný sýr, jemně nasekanou cibulku, pepř, sůl, rajčata nebo třeba houby. Vše dejte do sáčku a postupujte stejně jako u přípravy základní verze. Pevně věříme, že se vám to povede. Přejeme vám dobrou chuť a hodně vaječných variací.