Kamera na chodbě zachytila velké drama. Na schodišti nebylo instalováno zábradlí a došlo k tomu, že z něho najednou začalo padat dítě. Všechny přítomné v tu chvíli zamrazilo. Co se stalo potom a jak reagovala matka? -
Menu

Kamera na chodbě zachytila velké drama. Na schodišti nebylo instalováno zábradlí a došlo k tomu, že z něho najednou začalo padat dítě. Všechny přítomné v tu chvíli zamrazilo. Co se stalo potom a jak reagovala matka?

Kamery na chodbách jsou zde hlavně proto, aby hlídaly naši bezpečnost a aby mohly pomoci odhalit různé trestné činy, nebo jiné problémové chování. Kamera, která byla umístěna ve Španělsku však zachytila ještě něco jiného. A nebyl to příjemný pohled, jelikož slabí jedinci by tento záznam ani neměli vidět. Budí opravdu hrůzu. A to si ani nedovedeme představit, co se dělo lidem, kteří tomu všemu byli přítomni osobně.

Na schodech chybělo bezpečnostní zábradlí

Je šokující, že některá budova může takto vypadat. Skutečně tomu tak bylo. Žena šla na úřad se svým potomkem. Místo, kam mířila sídlilo v prvním patře. Pokud jste kdykoliv kamkoliv šli, jistě potvrdíte, že u schodiště bylo také zábradlí. Jak tomu bylo v této budově? Zábradlí zde nebylo. Už to samo o sobě je velmi nebezpečné. Stačí špatný krok, stačí když se člověku zatočí hlava a problém je na světě. A co teprve když se zde objeví dítě. A právě s ním šla na úřad tato žena.

Stačila chvíle nepozornosti a dítě začalo padat dolů

Kdo má děti, ten potvrdí, že mnohdy stačí jenom jedna jediná vteřina a může se stát neštěstí. Tato žena to může potvrdit. Měla u sebe potomka a v ruce mobilní telefon. Chvíli do něho koukala a poté zjistila, že se děje něco hrozného. Její dítě začíná padat ze schodů. A to otvorem v zábradlí. Tedy místem, kde chybělo potřebné zabezpečení. Kdo byl na místě, tomu doslova tuhla krev v žilách. A kdo vše následně viděl na videu, ten potvrzuje to stejné.

Reakce ženy byla opravdu pohotová

I když to na první pohled vypadalo, že se matka o své dítě nijak nestará a pozoruje mobil, nebylo tomu tak. Periferně ho stále hlídala. Jinak by nemohla tak rychle zakročit. Najednou viděla, jak její dítě začíná padat. Předvedla velmi rychlý pohyb, kdy se ho snažila zachytit, aby pádu zabránila. To se jí naštěstí povedlo. Držela ho a poté se ho snažila vytáhnout zpět. To už na místo přiběhlo několik lidí, které ji pomáhalo. Příběh měl nakonec šťastný konec, ale jak mohl někdo nechat takto nezabezpečené schodiště, to nikdo nechápe. Právě tento člověk mohl mít malé dítě na svědomí!

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Tato rodina moc chtěla psa. A tak se vydala do…

Mít psa není dnes až tak nic výjimečného. Někteří ho mají jako člena své rodiny, jiní ho mají zase jako…
ZE ŽIVOTA

Cyklista během svého výletu uviděl ležícího psa, který v zubech…

Muž se jel projet na kole a když vyjížděl tak rozhodně nečekal, co ho na jeho cestě potká. K čemu zde…
ZE ŽIVOTA

Jednoho dne uviděl muž své sousedy, jak vyklízejí svůj dům,…

Že se lidé stěhují třeba za partnerem nebo partnerkou, že se stěhují za prací, nebo třeba z bytu do domu, to…
ZE ŽIVOTA

Tyto děti se narodily předčasně a lékaři měli co dělat,…

Každé těhotenství by mělo v ideálním případě trvat kolem 9 měsíců. Bohužel se mohou objevit i komplikace a v tom případě dojde…
ZE ŽIVOTA

Tohle bylo opravdu šokující. Na kameru bylo zaznamenáno, jak velmi…

Zabezpečit dům tak, aby zde malým dětem nehrozilo nebezpečí, je důležitým úkolem každého rodiče. Přesto může stačit jenom malá chvilka…
ZE ŽIVOTA

Tato starší paní ve věku 77 let šla k bankomatu,…

I když si mnozí lidé myslí, že starší osoby stále žijí v minulých dobách, není tomu tak. Řada z nich se dokázala…