[no_pagination]
Žádná firma jen tak zbytečně neutrácí peníze, ba naopak, zrovna v současné době se témě všechny snaží šetřit. Nevidíte žádnou oblast, v níž by právě vaše společnost ještě mohla ušetřit nějakou tu korunu? Jeden nápad by tu byl. Přejděte na kancelář v cloudu!

Co znamená kancelář v cloudu? Jde o to, že máte veškerá firemní data a také programy, jež používáte, online. Nemusíte je fyzicky instalovat na všechny počítače v kanceláři, tu kancelář dokonce ani nepotřebujete. Jestliže je vše v cloudu, je úplně jedno, odkud se připojíte – pracovat se dá z firmy, domova i pláže na druhém konci světa. Potřebujete jen internetové připojení a notebook, počítač, tablet či telefon.

Ušetříte za software

Softwarové licence nejsou zrovna malou položkou, obzvlášť pokud jde o specializované programy. Takový základ – kancelářský balíček, účetní program a antivirus, je ovšem potřeba opravdu v každé firmě. Zařídíte-li si kancelář v cloudu v rámci hostované služby iPodnik, tohle už nikdy nebudete muset řešit. Kancelářský software je součástí služby, takže pohodlně vyřešíte tvorbu dokumentů i daňové účetnictví online.

Uspoříte za IT služby

Zvládáte všechno nastavení počítačů ve firmě sami? Nebo si platíte nějakého ajťáka, který vám čas od času přijde nastavit síť, zapojit novou tiskárnu a aktualizovat počítače? Tak či tak, něco vás to stojí. Buď peníze, nebo čas vašich zaměstnanců. V rámci kanceláře v cloudu nic podobného neřešíte, technickou stránku věci necháte na jiných.

Nakonec můžete šetřit i za nájem

Ve finále možná zjistíte, že ani není potřeba sedět každý den v kanceláři. Vyřešíte exchange online, s kolegy si dáte online meeting a ušetříte spoustu času, který byste strávili dojížděním do práce. Ne každému to vyhovuje. Avšak ať už se rozhodnete jakkoliv, kancelář v cloudu je rozhodně plusem. I když sedíte všichni v jedné místnosti, je fajn mít data online a dokázat se k nim připojit kdykoliv a odkudkoliv.

Sdílejte článek