Karel Gott byl až do posledních chvil v kontaktu se svými fanoušky. Stále jim děkoval za celkovou podporu a nevynechal jedinou chvíli, kdy jim mohl oznámit něco důležitého. I proto ho tolik milovali

Zemřel Karel Gott. Věta, která druhého října ráno šokovala nejen celou Českou republiku, ale i mnohé další země. Čas se na chvíli zastavil a nikdo nechtěl uvěřit. Výjimečný člověk a nejlepší zpěvák, kterého kdy naše republika měla, tu už není. Do posledních chvil se ale Karel Gott, ostatně jako po celý svůj život, snažil být v kontaktu se svými fanoušky, a jak mnozí v komentářích po jeho odchodu uvedli, díky tomu, co mu podařilo za svůj život vytvořit, tu s námi Karel Gott bude vždycky. Pojďme si teď připomenout jeho poslední vzkazy.

Vždy myslel na své fanoušky

Jedenáctého září, tedy teprve před třemi týdny, zveřejnil Karel Gott na svém profilu informaci o svém zdravotním stavu, a statisíce fanoušků se tak dozvěděly, že trpí akutní leukemií. Zpěvák zároveň s tím zveřejnil i informace o způsobu své léčby a o tom, že je rád, že i přes svou nemoc může být doma, po boku své rodiny. Zveřejnění této zprávy samozřejmě způsobilo velkou pozornost a fanoušci i kolegové začali Gottovi vyjadřovat svou podporu a přání, ať vše dobře dopadne, tak jako před několika lety, kdy se zpěvákovi podařilo překonat rakovinu mízních uzlin.

Od té doby se Karel Gott svým příznivcům na sociálních sítích ozval ještě dvakrát. Prvním příspěvkem byla o tři dny později velmi osobní fotografie, na které líbá svou manželku, ke které napsal, jak moc si váží podpory, kterou mu lidé vyjadřují. Posledním osobním příspěvkem byla fotografie, na které Karel Gott sedí doma u počítače a pročítá si vzkazy od fanoušků na svém facebookovém profilu a opět za ně velmi děkuje.

Čtěte také: Mé vlasy se mastily rychlostí světla a byly naprosto bez života. Už už jsem to s nimi chtěla vzdát, když mi najednou poradila kamarádka tento bezvadný trik!

…a pak přišla zpráva poslední

Druhého října ráno se však na internetu objevil vzkaz, jehož autorem už nebyl Karel Gott, ale manželka Ivana, vzkaz, který všechny hluboce zasáhl a který nikdo z nás nechtěl nikdy slyšet. „S nejhlubším zármutkem v srdci oznamuji, že nás včera, krátce před půlnocí, po těžké a dlouhé nemoci, opustil můj milovaný manžel Karel Gott. Odešel doma, v tichém spánku, v kruhu své rodiny.