KATASTROFA: Sedm děsivých fotografií slavných žen před a po plastické chirurgii, která zničila jejich krásu -
Menu

KATASTROFA: Sedm děsivých fotografií slavných žen před a po plastické chirurgii, která zničila jejich krásu

Plastická operace je v dnešní době velmi oblíbenou aktivitou většiny lidí. Každý chce vypadat co nejlépe, a proto do svého vzhledu investuje nemalé peníze, samozřejmě, když na to má. Celebrity na to samozřejmě mají, a proto si mohou plastickou změnu dovolit. Ne ovšem vždy si uvědomují, že v budoucnu budou stále vypadat tak krásně a přitažlivě, jako po operaci.

Těchto žen se leknete

Většinou se jedná o ženy, které operace podstupují. My pro vás dnes máme několik fotografií slavných žen, které operace podstoupily a nyní vypadají, jak vypadají. Můžete si tak srovnat jejich tehdejší vzhled a ten současný. Možná se i leknete.

Pomocí plastické chirurgie se mnoho lidí snaží skrýt nedostatky krásu. Chtějí se stát krásnějšími a mladšími, ale právě u těchto žen to dopadlo katastrofálně. Plastická chirurgie je bohužel nevratná, takže jejich tehdejší krása je v nenávratnu. A takové to byly krásné dívky, než se rozhodly „zničit“ si život.

Katastrofální výsledky

Jocelyn Wildenstein je jednou nejznámějších žen, které dokazují, že je lepší upustit od touhy plastické chirurgie. Sami se podívejte na výsledek.

Stejně tak Donatella Versace. Tato Italka se bála ošklivosti ve stáří, proto šla na plastiku a výsledek? Je opět katastrofální.

Hrozně vypadá také Michaela Romanini, která bývala velmi krásná. Jí samotné to však nestačilo, a tak šla pod nůž. Katastrofa.

Nevydařené osudy hvězd

Emmanuel Bear byla považována za jednu z nejkrásnějších hereček Evropy. Ve 27 letech šla pod nůž a nyní vypadá takto. A taková to byla krásná dívka.

Yvonne Weldon zase chtěla být nejlepší golfistkou, ale nepodařilo se jí to, stejně jako filmová kariéra. Šla na operaci, aby zaujala alespoň krásou. Stálo to podle vás za to?

Nádherná herečka a zpěvačka Sidney Rum chtěla zachovat svou krásu tak dlouho, jak jen to bylo možné. Nepodařilo se jí to. Stejně ovšem dopadla i slavná herečka Meg Ryan.

Ze všech nejhůř však dopadla korejská hvězda Hang Mioku. Tato fotografie je opravdu děsivá.

Tisk
Nezařazené

Vzali okenní rámy, které byly na vyhození, pár trámů dřeva…

Kéž bych mohl žít někde daleko od lidí. Na místě, kde lišky dávají dobrou noc a kde stále vládne příroda…
Nezařazené

Zatímco rodiče byli na dovolené, děti změnily jejich byt k…

Dovolená je doba, na kterou se těší snad každý. Celý rok tvrdě pracuje, takže má nárok si na těch pár…
Nezařazené

DNES AKTUÁLNĚ: Rybář chytil podivnou štiku. Nemohl uvěřit tomu, co…

Jste-li vášnivým rybářem, pak pro vás tento příběh bude jako dělaný. V žádném případě se jim ale nenechte úplně pohltit. To,…
Nezařazené

Sešívačka má skrytou funkci, o které ví jen 9% z…

Pracujete v kanceláři? Máte stůl vybavený mnoha kancelářskými pomůckami? Patří mezi ně klasická sešívačka na papíry a jiné dokumenty? Pokud ano,…
Nezařazené

Plněný kuřecí řízek obalený v chlebové strouhance je naprostou delikatesou.…

Chtěli byste vyzkoušet nějaký nový recept, ale už vůbec nevíte, kde ho máte hledat? Kuchařských knih, pořadů, seriálů atd. je…
Nezařazené

ŠOK: Nevěsta ho přinutila vzdát se jeho milovaného psa. Podívejte…

Znáte ten pocit, když vás někdo nutí do něčeho, s čím nesouhlasíte? Nakonec vám ale nezbyde než osobě dát za pravdu…