David Hampl
6 listopadu, 2019

Jména Kate Middleton a Meghan Markle nejsou nijak neznámá. I pokud se příliš nezajímáte o britskou královskou rodinu, jistě jste tato jména slyšeli. Jedná se o ženy, které se do rodiny v podstatě přivdaly. A u obou z nich se začala objevovat různé problémy s tím, že ne vždy zvládají pozornost médií, nebo také s tím, že ne vždy dokážou respektovat královskou etiketu. Už bylo mnoho situací, kdy udělaly něco jiného než vyžaduje protokol. Veřejnost i rodina jim to zatím odpustila.

Kamarádky, nebo nepřítelkyně?

Těžko soudit, jaký je jejich vztah ve skutečnosti. Pokud se společně objeví na veřejnosti, tak to vypadám, že jsou velmi dobré kamarádky. Přesně tak totiž Kate Middleton a Meghan Markle působí. Je tomu skutečně tak, nebo se jedná o dobrou přetvářku jenom proto, aby média neměla šanci si do královské rodiny opět rýpnout? Toto patrně vědí jenom oni dvě.

Něco lze vypozorovat

Pokud uvidíte tyto dvě ženy pohromadě, je dobré zaměřit se na Kate Middleton, která působí jako velmi milá dáma, ale na druhou stranu se zde mohou objevit různé náznaky toho, že se k Meghan Markle nechová dost možná tak, jak by se slušelo. I když navenek to žádná z nich neřekne, jsou i jiné signály, které lze pozorovat. Je to takzvaná řeč těla, kterou si člověk také musí hlídat. Ne vždy je ale na pozoru 24 hodin denně.

Ponížení Meghan?

Na jedné ze společenských událostí došlo k poměrně zajímavé situaci, kterou mnozí ihned začali řešit. To proto, že se může jednat o velké ponížení Meghan Markle. Udělala to Kate schválně, nebo o nic nešlo? Pokud by se obě ženy nemusely, je záměr jasný. A o co šlo? Když odcházely, tak nebyly vedle sebe. První šla Kate a až za ní Meghan. Co to obecně znamená? Že první jde ta důležitá osoba a ta s důležitostí menší musí kráčet až za ní. Jaký je váš názor na danou situaci? Byla to viditelná snaha o ponížení, nebo spíše náhoda?

Sdílejte článek