Každý, kdo ji viděl, se jí posmíval. Proč? za to, jaké měla nohy. Žena se stala obětí internetové šikany. Později sdílela jinou fotografii a všem ostatním spadla brada. Nikdo už neměl, co by k fotografii řekl. Proč? -
Menu

Každý, kdo ji viděl, se jí posmíval. Proč? za to, jaké měla nohy. Žena se stala obětí internetové šikany. Později sdílela jinou fotografii a všem ostatním spadla brada. Nikdo už neměl, co by k fotografii řekl. Proč?

Mnoho lidí dokáže jenom jedno. Kritizovat ostatní. To zná na vlastní kůži také Jacqueline Adanová, která patří mezi oběti internetové šikany. Na vlastní oči poznala, jak kruté může být okolí k lidem, kteří jsou jako ona. Kteří mají problémy s nadváhou. Útoky jsou velmi ostré a pochopitelně i celkem náročné na psychiku.

To, co musela zažívat, to by zvládl málokdo

Jacqueline Adanová je ženou, která trpěla nadváhou. V jednu chvíli dokonce morbidní obezitou, jelikož vážila přes 200 kilogramů. Je jasné, že když se na sociální síti objevila její fotografie, nezůstalo to bez povšimnutí. Lidé měli potřebu říci svůj názor a ten rozhodně nebyl nijak příjemný. To ale nebylo to hlavní, co ženu trápilo.

Rozhodla se zhubnout. Problémy s šikanou ale neustaly

Žena se rozhodla, že něco udělá se svou váhou. Začala se lépe stravovat, začala sportovat a skutečně docházelo k tomu, že kilogramy jeden za druhým mizely. Ona měla radost, že se z ní stává krásná žena. Když se podíváme na to, co dokázala, tak shodila téměř 150 kilogramů. To se povede málokomu a je to něco, co je třeba opravdu oslavit. Bohužel došlo k tomu, že internetoví hateři nepřestávali. Proč?

Za její vzhled ji kritizovali i nadále

Co si našli, když už žena byla hubená? Byl to stále její vzhled. Jelikož vážila přes 200 kg a zhruba 150 kg zhubla, podepsalo se to na vzhledu jejího těla v tom, že měla povislou kůži. Bylo tedy jasné, že ta nevypadá příliš dobře a tak se našlo opět mnoho lidí, kteří nešetřili kritikou. Stalo se tak především po zveřejnění fotografie v plavkách, kterou vystavila na sociální síť.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

DNES ŽIVĚ: Tragická nehoda se stala osudovou v jejich životech,…

Život nám uštědřit hodně nepříjemné zprávy, na které mnohdy nejsme vůbec připraveni. Je to velmi náročné občas zjistit, že ne…
Nezařazené

Zhubnout 1kg každých 48 hodin: Tento lahodný citronový elixír bojuje…

Léto se blíží, a proto se mnoho lidí snaží dostat se znovu do formy, aby se za sebe a své…
Nezařazené

Zhubnout až 23 kg za 54 dní: Tento citronový elixír…

Léto klepe na dveře, a proto se mnoho lidí snaží dostat opět do formy. Posilovny jsou plné, parky jsou plné…
Nezařazené

Soused začal na zahradě kopat jámu a do ní dávat…

Čerstvá zelenina je základem každého dobrého a zdravého jídla. Chcete-li žít zdravě, je nutné zařadit do svého jídelníčku více zeleniny,…
Nezařazené

Zbavte se 98,9% pesticidů a chemie z ovoce a zeleniny…

Léto je za dveřmi a jaro je tu stále s námi. Tato období přímo svádí k tomu, abychom baštili více zeleniny a…
Nezařazené

Zde je důvod, proč byste měli začít sázet hřebíček do…

Jistě jste si už všimli, že kolem nás poletuje čím dál více hmyzu, který umí být mnohdy velmi otravný. Bude…