Každý, kdo ji viděl, se jí posmíval. Proč? za to, jaké měla nohy. Žena se stala obětí internetové šikany. Později sdílela jinou fotografii a všem ostatním spadla brada. Nikdo už neměl, co by k fotografii řekl. Proč? -
Menu

Každý, kdo ji viděl, se jí posmíval. Proč? za to, jaké měla nohy. Žena se stala obětí internetové šikany. Později sdílela jinou fotografii a všem ostatním spadla brada. Nikdo už neměl, co by k fotografii řekl. Proč?

Mnoho lidí dokáže jenom jedno. Kritizovat ostatní. To zná na vlastní kůži také Jacqueline Adanová, která patří mezi oběti internetové šikany. Na vlastní oči poznala, jak kruté může být okolí k lidem, kteří jsou jako ona. Kteří mají problémy s nadváhou. Útoky jsou velmi ostré a pochopitelně i celkem náročné na psychiku.

To, co musela zažívat, to by zvládl málokdo

Jacqueline Adanová je ženou, která trpěla nadváhou. V jednu chvíli dokonce morbidní obezitou, jelikož vážila přes 200 kilogramů. Je jasné, že když se na sociální síti objevila její fotografie, nezůstalo to bez povšimnutí. Lidé měli potřebu říci svůj názor a ten rozhodně nebyl nijak příjemný. To ale nebylo to hlavní, co ženu trápilo.

Rozhodla se zhubnout. Problémy s šikanou ale neustaly

Žena se rozhodla, že něco udělá se svou váhou. Začala se lépe stravovat, začala sportovat a skutečně docházelo k tomu, že kilogramy jeden za druhým mizely. Ona měla radost, že se z ní stává krásná žena. Když se podíváme na to, co dokázala, tak shodila téměř 150 kilogramů. To se povede málokomu a je to něco, co je třeba opravdu oslavit. Bohužel došlo k tomu, že internetoví hateři nepřestávali. Proč?

Za její vzhled ji kritizovali i nadále

Co si našli, když už žena byla hubená? Byl to stále její vzhled. Jelikož vážila přes 200 kg a zhruba 150 kg zhubla, podepsalo se to na vzhledu jejího těla v tom, že měla povislou kůži. Bylo tedy jasné, že ta nevypadá příliš dobře a tak se našlo opět mnoho lidí, kteří nešetřili kritikou. Stalo se tak především po zveřejnění fotografie v plavkách, kterou vystavila na sociální síť.

Žena měla z fotky radost

Kdyby věděla, jaká lavina se spustí, nikdy by se nefotila. Bylo přitom vidět, jakou má ze sebe radost. Fotku okomentovala slovy, že je opět ráda, že si může vzít plavky, na které neměla v době její největší nadváhy ani pomyšlení. Místo, aby jí lidé obdivovali za to, kolik zhubla, se objevil pravý opak. A to nejenom na sociální síti, ale Jacqueline Adanová potvrdila, že byla terčem posměšků i na samotné pláži kde ležela.

Na šikanu kašle a je sama sebou

Ženu sice mrzelo, co ostatní psali a říkali, ale potom se změnila a nechaly ji všechny dané komentáře chladnou. To proto, že málokdo ví, co dokázala a jak na sobě musela makat, aby byla hubená. Právě díky tomu má nyní dobrou postavu. Bohužel s povislou kůží se nedá nic dělat. Bere jí jako něco, co musí být. Mohla si vybrat. Mít 200 kilo, omezený život a zdravotní problémy. Nebo mít zdravou váhu a nějakou tu nedokonalost v podobě povislé kůže. Vybrala si druhou věc a na šikanu, která je okolo ní stále, již nedbá. Tato žena si zaslouží obdiv z řady důvodů.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Rodiče jsou hlupáci. Sterilizace by měla být pro některé povinná…

Doktor Peteris Klava je známý litevský pediatr, který se věnuje nezvyklému tématu. Tvrdí, že 60-70 % rodičů dětí je zcela…
ZE ŽIVOTA

Známý a uznávaný onkolog Andrei Pavlenko si musel vyslechnout strašnou…

Andrei Pavlenko je velmi známou kapacitou v oblasti onkologie. Má zde velmi dobré výsledky a snaží se svým pacientům opravdu pomoci.…
ZE ŽIVOTA

Tato zpráva zasáhla Česko a milovníky filmových komedií obzvlášť. Zemřel…

Bohužel smrt si nevybírá a čas od času do nebe odejde někdo, koho měl člověk skutečně rád a koho obdivoval.…
PR články

Čeští para hokejisté dosáhli na mistrovství světa ohromujícího úspěchu

Mistrovství světa v para hokeji se konalo od 27.4. do 4.5. v Ostravě. A český tým dosáhl i přes tvrdou…
ZE ŽIVOTA

Tomu neuvěříte! 82letý muž se zázračně uzdravil z onemocnění srdce. Jeho…

Jedním z nejdůležitějších orgánů lidského těla je srdce. Neustále pracuje a posílá do všech koutů životadárnou tekutinu – krev. Co by…
ZE ŽIVOTA

I Bůh pracuje v tichosti a nikdo nezná jeho budoucí…

Na Boha lidé buď věří, nebo nevěří. My se aktuálně podíváme do kategorie číslo jedna, a to konkrétně do skupiny…