Kde koupit těhotenskou módu levně, a jak vybrat? | ProSvět.cz
Menu

Vypadat skvěle můžete i s „levnou“ těhotenskou módou. Poradíme vám, kde ji koupit, a jaké kousky vybírat

Těhotenská móda

I během těhotenství se chce žena dobře oblékat, ale jak roste bříško, obvykle rezignovaně sahá po starém vytahaném triku, velkých kalhotách s laclem nebo oblečení střihu a la pytel. Samozřejmě, pohodlí je tu na prvním místě, těhotenství ale nutně neznamená, že se musíte vzdát hezkého stylu oblékání. Poradíme vám, kde sehnat za přijatelnou cenu elegantní oblečení pro těhule.

Těhotenská móda

Současné trendy těhotenské módy

Skloubit potřební pohodlí a eleganci nemusí být až tak těžké, současné trendy sází na populární módu, a upravují ji do „větších rozměrů“. Fazóna topu, halenky či tuniky zůstává stejná, rozdíl je pouze ve způsobech vázání, které se přizpůsobují rostoucímu bříšku. Materiály na těhotenské oblečení jsou prodyšné, jemné, a příjemné na dotek. V posledních letech jsou oblíbenými barvami růžová (jen pokud chcete být výrazná), navy blue, zelená a světlé barvy, které bývají často kombinované s ručním potiskem.

Naštěstí se už budoucí matky nemusí se smutným a hořkým povzdechem dívat, jak to sluší těhotným celebritám. Elegantní, pohodlné a stylové oblečení pro těhotné za přijatelnou cenu je snadno dostupné i na našem trhu. Stačí se jenom trochu porozhlédnout (nebojte, podíváme se společně).

Než vyrazíte na nákup…

Nejprve je dobré se podívat do šatníku. Možná, že tam najdete slušivé kousky, které můžete nosit i během těhotenství. Udělejte si seznam věcí, kupujte jen to, co opravdu potřebujete, nebo co budete moci nosit i po porodu. To platí i o botách, během těhotenství se totiž nožní klenba rozestoupí, a vaše chodidlo se může zvětšit až o jedno číslo. Na nákup můžete vyrazit například do H&M, oblíbená je také těhotenská móda F&F.

Spodní prádlo je v těhotenství důležité

Během těhotenství je čas pořídit si novou podprsenku, která vám padne. Vaše kalhotky by měly být nejlépe bavlněné, volné a prodyšné – v pokročilém stádiu těhotenství volíme kalhotky se zvýšeným pasem. Například v Bonprixu je pořídíte zhruba za 100 Kč, a podprsenku za 300 Kč. Těhotenská móda Lindex obsahuje mimo jiné kalhotky i podprsenku zhruba za 600 Kč, zatímco Lidl těhotenská móda je o polovinu levnější. V nabídce zmíněných obchodů nechybí ani těhotenské punčochové kalhoty, které můžete kombinovat třeba s mikinou.


Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
PR články

Obroučky nejsou jediné, co u brýlí vybrat, důležité jsou také…

Každý chce mít krásné brýle, které podtrhnou jeho osobnost a dají světu něco vědět o jejich majiteli. Výběrem obrouček,…
Nezařazené

Šílenství začíná! Češi začínají vykupovat potraviny ve velkém. O jaké…

Koronavirus je celosvětové téma a v České republice tomu není jinak. Oběti ve světě stále přibývají a virse už dostal…
Nezařazené

KORONAVIRUS: obávané téma Čechů, oběti ve světě přibývají. Mají se…

Obávaný Koronavirus je nejen ve světě, ale i v České republice opravdu aktuálním tématem. Vir, který se přenáší z…
Nezařazené

Vymyslela jak to udělat, aby byla její matka s rakovinou…

Rakovina není nic, po čem bychom toužili. Obrátí život vzhůru nohama a nic už není stejné jako dřív. Život se…
Nezařazené

Máte po holení tyto pupínky? Tohle je důvod jejich vzniku…

Holení částí těla je každodenní součást mnoha lidí. Když se řekne holení, většina z vás si jistě představí muže, kteří si…
Nezařazené

Kamera zaznamenala to, co můj táta dělal se čtyřletým dítětem,…

Žijeme v moderní době, ve které si nemůžeme být nikdy jistí, zda nás někdo sleduje pomocí skryté kamery. Používání skryté kamery…