Kdybych tohle věděla o alobalu dříve, vyzkoušela bych to už dávno: Doporučuji přečíst naprosto všem!

Potýkáte se s problémy v oblasti krční páteře, nohou či ramen a dosud jste ji řešili prášky proti bolesti? My vám nyní odhalíme mnohem účinnější a zdravější metodu, která vás stávajících obtížemi zbaví a dlouhodobě vám uleví. Tajemství se skrývá v obyčejném a běžně dostupném předmětu, který jistě najde každý v kuchyni. V aluminiové fólii.

V čem je kouzlo?

Čínští odborníci se shodují na tom, že alobal působí protizánětlivě a také dokáže mírnit bolest. Navíc působí velmi rychle. V Číně je fólie k tomuto účelu používána zcela běžně a téměř ve všech případech se téměř okamžitě dostaví účinky.

V lidském těle se nacházejí kmenové buňky, které interagují v rámci energetického pole. Pokud dojde v tomto poli k nějakému narušení, jednotka se rozpadne a my následkem toho onemocníme. Fólie, stejně jako obrovské zvětšovací sklo, rozšiřuje plochu pole a přeskupuje kmenové buňky. Navíc lesklá fólie zabraňuje vniknutí vnějšího škodlivého záření do lidského těla.

Čtěte také: 15 skvělých vychytávek, které Vám mohou „zachránit“ život!

Zábaly v praxi

Metoda zábalů z hliníkové fólie nevyžaduje žádné speciální schopnosti a zvládnou ji úplně všichni. Stačí jen vzít kousek čistého nepoužitého alobalu, ten přiložit na postižené místo, poté přikrýt nylonem a nakonec upevnit. Zábal aplikujte na noc a ráno fólii sundejte. Takto pokračujte 10–12 dní a uvidíte, že výsledky se brzy dostaví. Už po prvním zábalu pocítíte úlevu, nicméně úplné uzdravení bude trvat o něco déle. Proto po prvotním zmírnění bolesti pokračujte a vydržte výše předepsaný počet dní. Poté si udělejte dva týdny přestávku a v případě potřeby pak celý proces zopakujte.

Alobalové zábaly aplikujte při bolestech zad, kloubů, nohou, paží, zápěstí, krční i bederní páteře či v případě revmatických obtíží. Fólie dokáže zázraky s pooperačními jizvami a úctyhodné výsledky vykázala i při léčbě dny. Jelikož působí protizánětlivě, lze ji využít také při rýmě!

Ano, je to tak, alobal dokáže pomoci i v případě nachlazení, a to prostřednictvím zábalů v oblasti nohou. V tomto případě by mělo být 5–7 vrstvami alobalu obaleno chodidlo. Zábal zajistěte pevnější bavlněnou ponožkou. Alobal nechte hodinu působit, poté si dejte dvouhodinovou pauzu a následně zábal znovu na hodinu aplikujte. Proceduru pak zopakujte ještě jednou. Takováto léčba by měla trvat zhruba týden.