Když bezdomovec po letech našel svého ztraceného psa, byla jeho reakce jiná než jsme čekali: Vše zachytila bezpečnostní kamera!

Pes, jako věrný přítel člověka. Ne nadarmo se tato věta říká. Psům je totiž jedno, co se Vám v životě přihodí a zda jste bohatý nebo chudý, je na nich totiž nejlepší to, že jsou Vám stále věrní a nikdy Vás neposuzují a nezradí. Vždycky je najdete po svém boku.

Příběh umělce

Anthony Rogers je umělec pocházející z Tennesse, pro kterého je největším bohatstvím a nedůvěrnějším přítelem jeho pes Bobo. Bohužel se stalo, že Anthony zůstal delší dobu bez střechy nad hlavou, ale i v těchto těžkých časech se vždy o svého psího parťáka dokázal postarat a zajistit mu obživu.

Největší ztráta

Jednoho rána se však Anthony vzbudil a zjistil, že tam Bobo není, což pro něj byla velká rána.

Čtěte také: Osvědčené cviky na stehna a boky: s jejich pomocí se zbavíte nechtěného tuku i centimetrů navíc!

Učinil tak ihned několik kroků, aby svého psa získal zpět:

  • 1. krok – poprosil přátele, aby mu pomohli s jeho hledáním
  • 2. krok – všude ve městě a jeho okolí vyvěsil letáky s jeho popisem a fotografií

Bohužel dny a později i týdny plynuly a Bobo nikde. Anthony tak ztratil veškerou naději, že se ještě někdy uvidí.

Zázraky se dějí

Jednoho dne si však pracovnice zdejšího útulku všimla, že jeden z pejsků, které nedávno do útulku přivezli, je velmi podobný psovi, kterého viděla na vyvěšených plakátech. Neváhala a zavolala na číslo, které bylo uvedeno na letáku a spojila se tak s Anthonyho kamarádem, který mu tuto novinku ihned pověděl a Anthony se tak mohl vydat do útulku. Tady už nebylo pochyb o tom, že pes, kterého Anthony tolik hledal je ten samý pes, kterého měli v útulku.

Tolik radosti a štěstí už Anthony dlouho nezažil. Zvolal na Boba „Hej kámo“ a pes se okamžitě rozeběhl a se zuřivým vrtěním ocasu mu skočil na ramena. Shledání to bylo tak dojemné, že ne jednomu ukápla slza. Vše tedy dobře dopadlo a parťáci jsou zase spolu.