Když chlapeček políbil dívku na tvář, každý se jen pousmál. Pak se spustila hudba a oni začali bruslit. Každý kdo je viděl jenom zíral s otevřenou pusou (VIDEO)!

Krasobruslení je pro většinu lidí záležitostí dospělých. Neplatí to ale vždycky. V Rusku se našel pár velmi mladých lidí, kteří zastíní i profesionální, dospělé krasobruslaře. A to jsou to zatím jen děti. Je neuvěřitelné, co všechno na ledě dokáží. Jak ale musí být všem jasné, nestojí za tím jen trocha štěstí a kopec zábavy. Právě naopak. Věřte ale, že tyto děti se jednou dostanou na olympiádu.

Propracovaná choreografie

Za úspěchem stojí nejen jejich tvrdí práce, ale také jedinečná choreografie. Ze začátku vystoupení totiž máte pocit, že sledujete skutečně jen dvě děti, které dovádí na ledu. Opak je pravdou, o čemž vás velmi brzy přesvědčí. Jejich pohyby mohou působit nevinně, ale jsou do posledního tahu propracované a profesionální. Kdejaký krasobruslař i tanečník by jim mohl závidět.

Recept na úspěch

Ptáte se, co stojí za jejich dokonalým vystoupením? Odpověď je jednoduchá, a přesto je její provedení velmi složité. Chlapec s dívkou totiž dokázali spojit tři důležité věci, bez kterých se neobejde profesionál, ať už se podíváte na jakýkoli sport. Jde o:

Čtěte také: Nepečený banánový dezert!

  • talent,
  • tvrdá práce,
  • skvělý trenér.

Pokud by jen jedna z těchto věcí chyběla, nikdy by se nemohli dostat tam, kde jsou nyní a okouzlovat svým uměním diváky. Miláčky publika je přitom dokázali stát za pouhých pár minut. K těm ovšem vedly hodiny a hodiny tréninků, bolavé svaly a někdy jistě i pocit, že už led nechtějí nikdy vidět. I to je ovšem ve většině případů součástí velkého úspěchu ve sportu.

Zvládne to i vaše dítě

Možná teď máte pocit, že jde o naprosto jedinečné děti, které se rodí jednou za sto let. Není to tak úplně pravda. Pokud svému dítěti dáte dost vysoké cíle a možnost spojit tři důležité aspekty dohromady, může se mu to podařit v jakémkoli oboru. Musí tomu být ovšem naprosto oddaný, stejně jako tyto dvě úžasné děti z Ruska.